2 aylık bebişler...

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    mrb kızlar benim kızım 2 ay 4 günlük... bu yaşlarda olan bebeklerimizin gelişimleri hakkında konuşalımmı?
    mesela yastık kullanıyormusunuz?
    kanguruya koyuyormusunuz?
    bebek arabası kullanıyormusunuz?
    isterseniz resimde ekleyin süper olur ben eklemeyi bilmediğim için yapamıyorum..

2. 28 Nisan 2009
  3. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim benim oğlumda iki ay ongünlük oldu bugün güzelim ben yastık kullanıyorum ama hafif yüksek, çok yüksek degil ama anakucağı bebek arabası ve kanguruya hiç koymadım oturmaya başladıgı zaman koymayı düşünüyorum sanki zarar görcekmiş gibi geliyo beli birde benim anakucagım biraz oturur modelden yatan degil o yüzden daha hiç koymadım ama yatan anakucagın varsa koy tabi...resim eklemeyide anlatırım sana canım istersen yardımcı olurum maksat paylaşmak olsun ben başlıyım bari ilk resmimle....

4. 29 Nisan 2009
  5. asosye

asosye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben yastık kullanmıyorum kanguruya koymuyorum. yatan anakucağımız var ona koyuyorum sadece

6. 29 Nisan 2009
  7. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben bebek arabası kullanıyorum sadece oda yatar vaziyette koyup gezdiğimizde kızımın hoşuna gidiyo uyuyo hemen yastıık kullanmak istiyorıum bende olur artık dimi? bu arada bebişine maşallah...
    nasıl resim ekleyebilirim?

8. 29 Nisan 2009
  9. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ImageShack® - Image Hosting canım ben bu programdan yapıyorum bu siteye giriyosun sağ tarafta browse yazısını görüceksin oraya tıklayıp bilgisayarındaki her hangi bir resmi ekle daha sonra aşagıdaki start upload yazısını tıkla tıkayınca biraz bekledikten sonra zaten minik bir sekilde resmini göreceksin sonra sayfanın en sonuna in orda (Hotlink for forums 1yazısını göreceksin o kutucuktaki linki kopyala canım başı URL diye başlıyo sonra burda yazdıgın yere yapıştır o zaman resmin gözükür biraz uzun oldu ama umarım anlatabilmişimdir...ayrıntılı yazmaya çalıştım....:1hug:

10. 29 Nisan 2009
  11. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ya canım sen güzel yazdında ben beceremedim hotlink for forums yazısını göremedim :KK43:

12. 29 Nisan 2009
  13. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben yastık kullanmayı dusunmuyorum uzun sure. ana kucagı da dık tutuyo ama ben ıcıne aystık koyup kullanıyorum yatar vazıyette oluyor. ayrıca arabaya da koyuyorum uyuyo benımkıde hemen.

14. 29 Nisan 2009
  15. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaz tüğü yastığımız var onda yatırıyorum kustuğu için hemşireler biraz yüksekte tutun kafasını dediler bizde o günden beri kullanıyoruz, ana kucağı.oto koltuğumuz var baştan 20 gün yastıkla oturttum şimdi yatıksız kullanıyoruz, arabası travel olduğundan ana kucağında yatıyo, rahatsız olsa durmaz sanırım
    istanbula gittik annemlere giderken arabaya yatak yaptım öyle yatırdım gidene kadar kaç kere uyandı dönüşte oto koltuğuna koydum hiç uyanmadan geldik rahat olmasa durmazdı herhalde yol 3 saat sürüyo hiç uyanmadı benim içim onda rahat etmiyo ama o belliki rahat

16. 30 Nisan 2009
  17. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sunseet canım 3 saat uzun bir süre o pozisyonda durmak için
    biz dra sorduğumuzda 4 aylık olmasını bekleyin onunla seyahat etmek için demişti
    en fazla 1 saat aralıksız oturtun demişti

bu arada ben sadece bazen gündüz konuşurken veya oynarken bir yastık kullanıyorum
    uyurken zaten yüzüstü yattığından kullanamayız

18. 30 Nisan 2009
  19. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148