2 aylık hamileyim bebeğimi hissedebiliyorum...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar 8+6günlük hamileyim ama resmen hareketlerini hissediyorum sizce normalmi bu?:uhm:

2. 23 Ekim 2008
  3. orkidenn

orkidenn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım tebrikler bende bugun tam 7 haftalık hamişim ben pek hissetmiyorum ama bilen cevaplarsa bende faydalanmıs olurum

4. 23 Ekim 2008
  5. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben 12 haftalık hamileyim. Henüz bişey hissetmiyorum ama eşim her akşam karnımı dinliyor ve söylediğine göre kalp atışlarını hissediyormuş :)

6. 23 Ekim 2008
  7. yasemennnn

yasemennnn cennet kokulumm gel artık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler tatlım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhh darısı tüm anne baba olmak isteyenlerin başına ve bizlerinnn dualarını esirgeme bizlerden

8. 23 Ekim 2008
  9. ebruli80

ebruli80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef bu mümkün değil 8 haftalık bebek hareket bile edemez etsede sen mümkün değil hissedemezsin senin o hissettiğin gaz.Bende elimi karnımın üzerine koyunca sanki içinde bişeyler hareket ediyo iniyo kalkıyo karnım ama o gazdan.Ayrıca göbeğimizde pıt pıt atar kızlar yani onunda bebeğin kalp atışı olması olanaksız.Anca 7.ayda çok sessiz bi ortamda duyulabilirmiş.Yani 8 haftalık bebek hareket bile edemez bence o beebk hareketleri değil.

10. 23 Ekim 2008
  11. Swetter

Swetter Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2,5 aylık hamıleyken hıssetmıstım hareketlerını kelebek gıbı karnımın ıcınde cırpınıyodu dahası esımde elını koydugunda hıssetmıstı.doktor nerdeyse ımkansız oldugunu solemıstı ama ben hala ıddalıyım o bebısın hareketlerıydı

12. 23 Ekim 2008
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk hamilelikte o kadar erken hissedilmiyor diye biliyorum.ben 15.haftada anca hiissettim kızımı.o kadar erken imkansız diyolar doktorlar.

14. 23 Ekim 2008
  15. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben çok iddali konuşmak istemiyorum ama canım yani 8. haftada bir bebek zaten kaç milim birşeyki daha yeni oluşuyor hissetmen imkansız. En erken benim bildiğim 3. aydan sonra hareketlenmeye başladığı yengemden biliyorum 4. ayda hissetmeye başlamıştı hareketlerin bebişinin....
    Ben hamile değilim ama bağırsaklarımda hazımsızlık problemim var ve beni görsen bazen karnımda hareketler gözle bile görülüyor hatta çoğu zaman bu harekketlenmeden rahatsız olurum sanki içimde bişey oynuyormuş gibi habire kasılır bence seninkide gazdıra.s.

16. 23 Ekim 2008
  17. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yakın arkadaşımdan biliyorum 5 ayın başından itibaren az az hissetmeye başlamıştı , 8 haftalıkken belli bile değildi , umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın .

18. 23 Ekim 2008
  19. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar isizn hissettikleriniz mümkün değil bebek hareketleri olsun.hemde kesinlikle.bunu dr larınızla paylaşın bakalım ne diyecek.bende hissettiğimi sanıyordum takiii 5,6 aylık olana kadar.işte o zaman anlıyorsunuz ki o hissettiğinizi sandığınız şey tamamen başka bir his.esas bebek hareketleri 5 yada en geç 6 ayda ortaya çıkıyor....