2 aylık hamileyim ve herşeyden tiksiniyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eren sezen tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : eren sezen
  1. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    KIZLAR ÇOK KÖTÜ Bİ DURUMDAYIM TAM 2. AYIMDAYIM AMA HAMİLELİĞİMİ DOYA DOYA YAŞAYAMIYORUM TİKSİNDİM ÇEVREMDEKİ HERŞEYDEN ÖRNEK VERİYİM SİZLERE İLK BAŞTA KENDİMDEN TENİMİN KOKUSUNDAN SAÇIMIN KOKUSUNDAN GİYDİĞİM KIYAFETİN KOKUSUNDAN,PARFÜM KULLANMADAN DURAMAYAN BEN EVDEKİ BÜTÜN PARFÜMLERİMİ ÇEVREME DAĞITTIM KOKUSUNA TAHA:ecrin_bebek:MMÜLÜM YOK EŞİM İŞE GİDERKEN SABAHLARI KAPI ÖNÜNDE SIKTIRIYORUM ONA PARFÜMÜNÜ BANYOYA GİRİP DETARJAN ŞAMPUAN SABUN KOKUSUNDAN İĞRENİYORUM KUSMA GİBİ Bİ SORUNUM YOK AMA TEMİZ ÇAMAŞIR KOKUSU YATTIĞIM NEVRESİM EŞİMİN KOKUSU VS... KISACA YEMEK KOKUSU HARİÇ DİĞER BÜTÜN GÜZEL KOKULARDAN TİKSİNİYORUM NAPICAM BİLMİYİRUM BU NEKADAR SÜRER YARDIM EDİN:KK43:(

2. 5 Kasım 2009
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ablamda bÖyle olmuŞtu Şampuan kokusuna herŞeye kusardı ama sende kusma yok umarım olmaz
    3 aydan sona geÇer cnm

4. 5 Kasım 2009
  5. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok gecmis olsun.cok tuhaf sen yemek kokusundan tiksinmiyorsun,ben de yemek,sogan ve s kokulardan tiksiniyorum,cikaracak gibi oluyorum hatta cikariyorum da.genelde 12, haftadan sonra geciyor bu durum ama bazi hamilelerde butun hamilelik boyu da surebilir.insallah sende 12, haftadan sonra gecer

6. 5 Kasım 2009
  7. azemheval

azemheval Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :nazar:
    oy canım benim:KK43:
    sorma ben kendimden eşimden eşimin kokusundan evimin kokusundan parfümden yemekten herşeyden iğreniyordum ve sürekli çıkarıyordum şimdi 5 ay 4 günlük hamileyim ama arada sabahları hala çıkarıyorum

8. 6 Kasım 2009
  9. tirtilkurabiye

tirtilkurabiye Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    zamanla geçiyor canım kokulara karsı hassasiyet hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

10. 6 Kasım 2009
  11. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    SAĞOLUN KIZLAR İNŞ.BENİMDE EN KISA ZAMANDA GEÇER İNANIN HAMİLELİĞİMİN TADINI ÇIKARAMIYORUM TİKSİNTİ YÜZÜNDEN EVİMDEN BİLE TİKSİNDİM NE KADAR SÜRECEK BİLMİYORUM GEÇİNCE HABER VERİRİM SİZE:KK46:

12. 6 Kasım 2009
  13. Elis

Elis Guest

eeeeeeeee bunlarda hamileligin muzurluklari,gulu seven dikenine katlanicak,,,yerimseniben
    saglikli hayirli evlat olsun dilerim:Saruboceq:

14. 5 Ocak 2016
  15. fruzm

fruzm Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    6
    Bende hamileyim ve bütün yemeklerden tiksiniyorum mide bulantim yok ama cnm hic bise yemek istemiyo yemek yiyemiyorum karnimda acikiyo cnm hic bise yemek istemiyo

16. 5 Ocak 2016
  17. Leripossa

Leripossa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    388
    Ödül Puanları:
    48
    Allah kolaylik versin gececek insallah ayni senin gibiydim parfum sabun deterjan her turlu kokudan tiksindim yumusaticiya bayilirdim hele parfum krem hep kaldirdim simdi hepsi gecti 14 haftalik oldum cok rahatim cok sukur sabredin canim

18. 6 Ocak 2016
  19. fruzm

fruzm Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    6
    Insallah benimde geçer ya hic bise yiyemiyorum butun yemeklerden tiksiniyorum spagetti makarnayi cok sewerdim simdi o aklima gelince oyle bi tiksiniyorum ki acaba mide bulantilarimmi baslicak o yuzdenmi boyle oluyorum