2 aylık kızım ishal ve geçmiyor

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve sema.cik tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

27 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sema.cik
  1. sema.cik

sema.cik ___kızına aşık___ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 4 gün önce 2 aylık kızım ishal oldu
    kusması vardı o geçti
    doktor ishal için suya karıştırılan ilaçtan verdi ama hala geçmedi
    bu arada emmiyor
    bana yardımcı olabilecek tecrübelerinizden yararlanmak isterim.
    nolur yardım edin.
    kızım bir avuç kaldı

2. 31 Temmuz 2009
  3. ...sudem...

...sudem... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanım cocuğuna bır patates bı avuc pırınc haşla ver mamasınada ekleyebılirsın hemen kesıyo

4. 1 Ağustos 2009
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım kızı daha iki aylıkmış nasıl yiyecek patatesle pirinci.en iyi çözüm tekrar doktora gitmeka.s geçmiş olsun

6. 1 Ağustos 2009
  7. hamarat33

hamarat33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eminmisin ishal olduguna yani tahlil falan yapıldımı.. çünkü daha 2 aylık bir bebeğin kakası cıvık olur zaten çok katı olmasını bekleme gerçi doktorlar bilirde.. yeşilimsi veya mukuslu ise işte o zaman tehlikelidir.. hazır su kullan ve kaka tahlili yaptır bence

8. 1 Ağustos 2009
  9. biranne54

biranne54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kaç gündür devam ediyor ishali,tekrar doktora götür burdaki önerilerle olmaz,benim kızım 6 aylıkken 1ay sürmüştü (şimdi 20 yaşında)
    .2 gün hastanede kalmıştık.

10. 1 Ağustos 2009
  11. txixlsxixm72

txixlsxixm72 Kuzusuna ve kocasına Aşık Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun canım..Doktor tahlil yaptımı acaba? ishalle birlikte ateşi var mı bebeğinin?

12. 1 Ağustos 2009
  13. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bebeğin için doktorunuzun kesinlikle tahlil istemesi gerekiyor benim oglumdada aynı sey olmustu tahlil yapıldı ve bagırsaklarında mikrop cıktı eger tahlil yapılmasaydı mikrop rota virüsüne cevirebilir dendi ve ilac kullandık cok sukur gecti eger kekesı sarı yada sarıya donuk yeşilse normal sulu olmasıda eger emiyorsa cok normal ama ates kusma yada kakası koyu yeşilse tahlil yaptırmak lazım

14. 1 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

suya katılan ilaç diye bahsettiğin reflor sanırım eğer düzenli kullanımda geçmediyse ,mikrobik bir rahatsızlığı var demekki canım doktora tekrar götür antibiyotik yazar büyük ihtimalle.geçmiş olsun.emmiyorsa ağzı pamukcuk olabilir.çocuk doktoru şart güzelim.

16. 9 Ağustos 2009
  17. durum

durum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    meraba canım benimde kızım var 6ayına girdi bugün ve salıdan beri ishal ne yaptıysam geçmedi pazar günü onu denize soktum bak cahilliğimi görüyomusun bidaha denizmi tövbe. neyse doktora gittik bütün gereken tahliller yapıldı ve kakasında mikrop bulundu ve şimdi ne yedirirsem dakikasında ishal devreye giriyo nişastamı vermedim patatesle pirincimi kaynatmadım ama aklına gelecek ne varsa galiba bugün biraz daha ii ama maşallah yine var ama ishalimiz çaresizim ya kardeş napmalıyım başka o suya karıştırılan reflör galiba onuda veriyorum

18. 12 Ekim 2009
  19. orabel

orabel Guest

öncelikle hemen doktora götürün boşvermeye gelmez ishal hemen zehirli ishale cevırır o zamnda hayati tehlıke olur.doktor ne yapmanız gerektıgını söyler bu ara eskı dr lar pırıcı kaynat suyunu ıcır derdı ıshal ıcın ama simdi okadar ceşitli ilaçlar varkı artık kocakarı ilaçlarına gerek yok acıl doktora gidin gecmıs olsun:KK46: