2 aylık meleğimdi o benim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve dyln tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : dyln
  1. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bende 2 aylık bebeğimi 1 hafta önce kaybettim. Benim durumum sanırım biraz farklı çünkü ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım.Herşey yolunda giderken kalp atışlarını dinlemişken rutin kontrole gittiğimde kalp atışının durduğunu öğrendim.O an dünya başıma yıkıldı sanki.O ana kadar kurduğum bütün hayaller tüm umutlarım yerle bir oldu.Hele kürtaja giderken keşke ölseydim dedim.Şimdi içimde ama birkaç dakika sonra olmıycak bu düşünce ölümden beterdi.Farkettimki bu kısacık zamanda ben ona nekarda çok alışmışım. Şimdi biraz ağrılarım var biraz canım yanıyor ama hiçbirşey onu kaybettiğimde duyduğum acı kadar olmaz.Şimdi ben doğal yollardan hamile kalabilecekmiyim bilmiyorum yada tekrar tüp bebekmi yaptırmam gerekecek bilemiyorum.Buradaki arkadaşların yaşadıklarını okuyunca halimede şükrediyorum Allah hepsine sabır versin güzel , sağlıklı bebekler versin ama herkesde yaşadığı acıyı kendi biliyor.Kendi kendimi teselli ediyorum ; Eğer Allah onu benden aldıysa mutlaka bir bildiği vardır diyorum benim için hayırlısı böyleymiş diyorum sabrediyorum çünkü başka çarem yok zaman herşeyin ilacı olucak biliyorum ama çok zor.Doktorum psikolojimi toplamam için bir kaç ay zaman verdi bana gerisinide zaman göstericek.Şimdi yapmam ve benim durumumda olan arkadaşların yapması gereken bence geçmişi geride bırakıp bir an önce kendimizi toparlamamız ve yeni bebişimiz için çalışmalara başlamamız evet çok ama çok zor biliyorum ama yeni bir başlangıç için çaba sarfetmeliyiz başka çaremiz yok malesef.Allah hepimize sabır versin ve tekrar böyle bir acı yaşatmasın.Allah sağlıkla bebeklerimizi elimize almayı nasip etsin.Bu zorlu süreçte tüm arkadaşlarıma sabır ve bol şans diliyorum.Allah hepimizin yardımsısı olsun.

2. 1 Nisan 2010
  3. sevdaam

sevdaam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım allah kucağını sağlıklı bebeklerle doldursun bende 12 günlük bebeğimi kaybettim koklamaya doyamadan yaradan aldı inan bu daha zor sen yolun başındaymışsın ben 9 ay taşıdım onunla bütünleşmiştim ama 12gün kucağıma alabildim allah sabır versin canım üzme kendini yine olur

4. 1 Nisan 2010
  5. bengisu82

bengisu82 İki Cennet kuşunun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok çok geçmiş olsun. Allah birdaha aynı acıyı yaşatmasın. Benimde 2 ay önce 18+6 haftalıkken ikiz gebeliğim son buldu. Hiçbir şey gidenleri geri getirmediği gibi mutlu bile olamıyor insan. Tek teselli Rabbim bebeklerimizi bizden daha çok seviyormuş ki yanına aldı. Allah bizleri ahirette meleklerine kavuşmayı nasip etsin.

6. 1 Nisan 2010
  7. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sana daha çok ama daha çok sabır versin yaşadığın inanılmaz zor üstesinden gelmekse bir okadar güç ama Allah insanın dayanamayacağı dert vermiyormuş insan yşadıkça anlıyor ama dediğim gibi hayat devam ediyor ve bizler yaşamak zorundayız yılmadan yorulmadan uğraşmalıyız Allah sana en hayırlısını en güzelini vericek inan ve Allaha hergün dua et Allah yardımcın olsun ama sakın pes etme olurmu inancını yitirme her karanlığın ardından mutlaka güneş doğar canım

8. 1 Nisan 2010
  9. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bu kadar cok isterken kaybetmek cok zor ben gecen sene hazıranda kaybettim 10 haftalık bebegimi nerdeyse senesi geldi hala aglıyorum bi bebk gordügümde ecrin isimini duydugumda bir hamile gordügümde bunda hala hamile kalamadıgım da sebep belki ama gormesemde cok özledim onu

10. 1 Nisan 2010
  11. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun ister 1 yıl geçsin ister 10 yıl acı sadece külleniyor ama kesinlikle unutulmuyor Allah tekrar sağlıklı bebişlerini kucağına almayı nasip etsin canım

12. 1 Nisan 2010
  13. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ktg arkadaşım Allah yardımcın olsun canım ister 1 yıl olsun ister 10 yıl olsun acı sadece külleniyor ama kesinlikle unutulmuyor Allah sana sağlıklı bebişler nasip etsin onu özlemek için görmeye gerek yokki sadece hissertmek yeterli dimi

14. 1 Nisan 2010
  15. ozlenen2010

ozlenen2010 Allah'ın dediği olur... Üye

Beğenildi:
    875
    Ödül Puanları:
    238
    canım geçmiş olsun ,, 2 aylık değil 2 günlük bile olsa insan mahvoluyor ,, onu bu kadar çok istemişken, özlemle beklerken böyle bir son gerçekten çok zor ,, bunu veren Rabbim yine verir, inş. tedavisiz gelir bebeğin..

16. 1 Nisan 2010
  17. zazez

zazez üşengeçliğin doruğunda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dyln mrb arkadaşım bende 2 ay önce 8 haftalık bebeğimi kaybettim
    ve kürtaj oldum bnde.
    Rabbim neylerse güzel eyler böle düşünüp teselli buldum.
    Rabbim birdaha nasip etsin inş.

18. 1 Nisan 2010
  19. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    doğru söylüyorsunuz arkadaşlar Allah aldıysa mutlaka bir bildiği vardır bencede güzel dileklerinize çok ama çok teşekkürederim Allah sizede en hayırlısını en güzelini versin