2. Balayı benimde hakkım!! Peki ya oğlum ne olacak?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve SadeceAsk tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : SadeceAsk
  1. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar oğluşum 2.5 yaşında ve hiperaktif bir çocuk tombul olduğuna bakmayın:)) bir saniye yerinde durmuyorkaydirigubbakcemile
    eşimle bu sene bodrum'a gidiceğiz.. ama bir yandan Yağız'sız nasıl yaparız diyoruz bir yandanda dinlenmeye hakkımız olduğunu düşünüyorum.. çünkü oğlumu çok zor büyütüyorum doğduğu günden bu yana hergece sabaha kadar hiç susmadan ağladı akabinde gündüzde uyumaz enerji full çok yoruldum yardım eden kimsede olmadı mafoldumben eşim boşver gidelim çok yoruldun diyo tam kendimi alıştırıyorum ben onsuz yapamam hep üzüleceğim o olmazsa diyor o beni daha beter çıldırtıyor...
    içim içimi yiyiyor götürsem bir dakika dinlenemeyeceğim peşinde koşturmaktan artık hızlı yemek yemekten ne yediğimi anlamaz oldum zaten ha düştü ha düşecek her merdivenin tepesinde.. götürmesem vicdan azabı çekeceğim.. bu arada bu hafta sonu 15 günlüğüne oğlumla başbaşa tatile çıkıyoruz onuda eğlendirmiş gezdirmiş olacağım bir haftada eşimle çıksam sizce olur mu??
    Kızlar mesajımdaki gel-gitlerimden anladığınız kadarıyla kafam çok karışık:sinifsinif:
    hem ona kıyamıyorum ama banada yazıkkk ayy biri bana akıl versin lütfennn napıyım ben yaaaa...

2. 6 Temmuz 2009
  3. seaside

seaside Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    567
    Ödül Puanları:
    153
    Otellerin mini club adında çocuklarla ilgilenilen bölümleri var,onlar oğlunuzla ilgilenirken siz eşinizle hem keyifli tatil yaparsınız hemde dinlenirsiniz,çocuğunuzda yanınızda olur :)

4. 6 Temmuz 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    sonuçta onun bu zamanlarını bir daha yaşamayacaksınız..
    o isteyerek sizi yormadı ki?
    bilemiyorum bana çocuğumsuz tatil fikri çok uzak.tatili bırakın kızımı kayınvalideme bırakıp dişçiye gittim bir kere o 2 saat içinde 3 kere aradım ne yapıyor anne diye..

6. 6 Temmuz 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben bebeğimsiz tatile gidemem.ben nereye o oraya.hem kimseye de emanet edemem ki.nereye gidersem götürürüm ben olsam.

8. 6 Temmuz 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    tatil sizinde hakkınız tabi başbaşa ne romantik :asigim:annenize bırakabilirsiniz anneniz iyide bakar sonuçta torunu.çocuk oldu diye tamamen çocuğa odaklanmak yanlış olur sonra eşler birbirini ihmal etmemeli dimi ne kadar gideceksiniz tatile bilmiyorum ama 1 hafta tatil yapsanız hiç fena olmaz:jeyyar:gençliğin tadını çıkarın.hiçte vicdan azabı çekme gayet normal eşinizle tatil yapacaksınız bunda bi kötülük yok.

10. 6 Temmuz 2009
  11. karamelito

karamelito Guest

şöyle bir durum var (bence)

9-10 yıllık evlisinizdir birbirinize yeterince zaman ayırmışsınızdır bebek aranıza yeni katılmıştır. O zaman tabiki bebeği bırakmayın derim.

Yeni evlisinizdir, yeni olmanıza rağmen bebek sahibisinizdir. O zaman bebeğinizle tatiliniz bittikten sonra eşinizle başbaşa gidin derim.

Ben, herşeyin dengede olmasından yanayım ne eş için çocuk ihmal edilmeli, ne çocuk için eş.

12. 6 Temmuz 2009
  13. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    güvenebildigin kişi varsa bence bırak git hem dinlenirsin bi güzel oglun büyük olsa tatilden anlasa vicdan azabı cekersin ama anlamıyorda.. ben arada oglumu kayınvalideme bırakırım ve eşimle gezeriz buna ihtiyac duyuyor insan hem stres atarsın hemde oglunla kavuşunca cok güzel oluyor

14. 6 Temmuz 2009
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    eğer cocuğunuza annane yada babanne bakacaksa güveniyorsanız bırakın
    bir hafta tatil yapın
    hem eşinizle ilgilenmiş hemde dinlenmiş olursunuz

16. 6 Temmuz 2009
  17. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    anne olmadan oncekı yorumum bır haftadan bır sey olmaz gıt derdım ama
    sımdı kendımı koyuyorum da yerınıze evet cok yoruluyor ınsan ama bu hayat tarzı oluyor artık
    ve gecıcı bır donem bence
    sozum meclısten dısarı kesınlıkle kotu anlasılmasın
    bır atasozu vardır ya "essege semerı yuk gelmez" dıye
    cocugum ne kadar yaramaz olursa olsun bana yuk gelmezdı acıkcası nereye gıtsem gotururdum
    belkı calısan anne olmamın ve cocugumu gunduz gorememenın verdıgı psıkolojıdır bu bılemem

18. 6 Temmuz 2009
  19. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy annesi o sensiz ne yapar?bırakma bebişini..özler annesini.yaramaz ama cok tatlı ya resminden belli yaramaz oldugu gözlere bak kıyamam ya Şeniz madem cok yaramazmıs annene bıraksan kadıncagız cok yorulur.yas ilerledikce cocuk bakmasıda bi o kadar zorlasıyor.hem sende onsuz tatile gidince özleyeceksin keske getirseydim diyceksin.bence götür annesi onuda :nazar: