2.bebeğe hemen hamile kalanlar kim?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve ipeğimu tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ipeğimu
  1. ipexgximu

ipexgximu Tombik Pamuğum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    10 aylık kızım var çok şükür. Allah ona uzun ömürler versin. Olmayanlara da anneliği nasip etsin. Yaşım 33 olduğu için ikinci bebeği çok geciktirmek istemiyorum. Ama bir taraftan da kızıma haksızlık etmek istemiyorum. 2 çocuk arasında 1,5-2 yaş farkı olan tecrübeli annelerin fikirlerini almak istiyorum. Hamilelikleri nasıl geçti? Kızım henüz yürümüyor mesela. Kucağa almak zor olacak. Mide bulantıları falan. Doğum sonrası ilgi alaka bölünmesi. Bu tip şeyleri yaşayan birçok kişi var. Nasıl aştılar merak ediyorum.
  2. 8 Nisan 2010
  3. bennu beyzam

bennu beyzam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımda yeni 2 yaşında bende bu ay 5 haftalık hamileyim aralarında 2.5 yaş olucak 10 aylık erken en azında 1.5 yaşına kadar emmeli sonrasında düşünün derim
  4. 10 Nisan 2010
  5. S.HAYAL

S.HAYAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kizim da 11.5 aylik. ben kizim 1.5 yasina falan geldikten sonra dusunuyorum. benim dogumdan beri relg duzenim hic yok.10-15 gunde bir mutlaka regl olurdum. bugun 21. gun hala olmadi. emzirdigim icin endiseliyim. test yaptim negatif. pazartesi doktora gidip kan tahlili yaptiricam. olursada hayirlisi.
    eger bebegini emziriyorsan en azindan 1 yasina kadar bekle derim. hersey istedigin gibi olur insALLAH
  6. 11 Nisan 2010
  7. mihri01

mihri01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende şuan hamileyim iyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama benim kızımla kardeşinin arasında 9 yaş olacak allah izin verirse yani baya ara vermiş oldum ve onun isteği ile 2 çocuğa karar verdik ve şuanda daha bilinçli kardeşi olacağı için çok heyecanlı bende daha çok kendime zaman ayırmış oldum kızım bebekken hamile kalsaydım birlikte büyürlerdi kızım yalnız büyümemiş olurdu ama ben ne hale gelirdim onu bilemem yani herşey kısmet iyi düşünüp öyle karar vermek lağzım
  8. 11 Nisan 2010
  9. bennu beyzam

bennu beyzam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ablamla 10 yaş var hiç anlaşamıyoruz birde 1 yaş büyük ablam var onunla çok iyi anlaşıyorum küçükkende öyleydi beraber oynar beraber olurduk her yerde beraberdik arayı çok açmamak gerek diye düşünüyorum
  10. 13 Nisan 2010
  11. cerennur

cerennur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim oğlum şu an 14 aylık ve ben 8 haftalık hamileyim. tabiki isteyerek olmadı. bende senin gibi oğluma haksızlık ettiğimi düşündüm inan çok pisikolojim bozuldu hala alışamadım. benim hamileliğim çok kötü geçiyo. sürekli bulantı ve kusmam var. ayrıca iştahsızlık uyku hli vs. tabi senin nasıl geçiyo bilemem ama bence 2 yaşına kadar bekle derim. gerçi çok istiyosanız sizin bileceğiniz bir şey tabi. ama ben asla düşünmüyodum ikinciyi sanırım çok büyük konuştum. benim doğumumda sezeryanla oldu ve çok hasta oldum 1.5-2 ay kendime gelemedim. lohusayken sağolsun kayınvalidem sayesinde pisikolojim de bozuldu. acayipkötü şeyler yaşadım ve şimdi hepsi gözümün önünde filim şeridi gibi geçiyo ben daha kötü hissediyorum. neyse çok uzattım. hayırlısı olsun herşeyin...
  12. 13 Nisan 2010
  13. esra8

esra8 ♥SABIR VEDE ŞÜKÜR♥ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    birincıyı yapabılsem ıkıncının haberını verırım sana:)
  14. 14 Nisan 2010
  15. julia

julia Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Eğer şimdi hamile bile kalsanız bebeğiniz nerdeyse 2 yşında olacak doğuma kadar. Bence kendiniz açısından da düşünün yaşımız ilerledikçe hem bebeğe olan sabır azalıyor hem de hamilelik döneminin zorlukları artıyor.Genç yaşta vucud daha çabuk toprlar, Allah hayırlısıyla doğru zamanda sağlıklı bebekler versin.
  16. 14 Nisan 2010
  17. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Allah hayırlı vakitte hayırlı evlat versin
  18. 14 Nisan 2010
  19. azize1

azize1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde oğlum 9 yaşında ve ikinci için çalışıyoz...
    aralarında baya yaş farkı olcak ama olsun ben hiç şikayetçi değilim.oğlum bilinçli büyüdü herşey daha güzel olur bence.