2.de MUHAKKAK GÖBEK KALIYOR MU KIZLAR?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve emosemos33 tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : emosemos33
  1. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    1.yi yaptım sezeryanla oldu 2.hamişim 1.de hemen eski kilomunda altına inmiştim hiçbişey yapmadan emzirerek şimdi herkes kendini kilolarına alıştır çünki 2.de vermiyosun kalıo vücut artık oturuo diyolar ki buda sezeryan :KK43:off ya varmı 2çocuk yapıpta eski formunda olan hanımlar....ki hızlıda kilo alımım söz knusu daha 5.ayımda neredeyse 10kilo aldım 54le hamile kaldım şuan 63:KK43::KK43:canım çok sıkılıo bu duruma ya

2. 6 Kasım 2010
  3. esrant

esrant Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben sanmıyorum açıkçası böyle bir şey olduğunu.
    Doğumdan sonra dikkat ederseniz eğer ve uygun zamanda spora da başlarsanız
    kilo vermemeniz için hiçbir neden olmaz.
    Bozmayın moralinizi şimdiden,bebeğinizle birlikte keyfinize bakın.

4. 6 Kasım 2010
  5. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Canim benim 2 dogumda normal oldu 1.de evet hic göbüs kalmiyo eski haline dönüyosun,2.de ilk sene vardi ama simdi oglusum 2 yasinda hic bisey kalmadi görenler 2 cocuk annesi olduguma inanmiyorlar:KK12: Birde bebekler cok hareketli olursa kosturmaktan sen bile farketmiyorsun kilolar nasil gitmis benimkiler masallah cok hareketli cocuklar dolayisiyle uyku ve yemek düzenin alt-üst olucak bence simdiden bunlari kafana takma anneligin tadini cikar dilerim bebisini saglikla mutlulukla kucagina alirsin...

6. 6 Kasım 2010
  7. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Haklısınız kızlar işte sizin gibi örnekleri görerek motive olmakistiyorum ....tşklr

8. 6 Kasım 2010
  9. iLdeMmm

iLdeMmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim dert etme hic bisey kalmio ..
    yengem ilk hamileliginde 20 kilodan fazla aldi sezeryanla oldu dogumu ..
    1 sene icerisinde verdi kilolari 55 kiloya kadar düsdü ..
    sonra 2.ciye hamile kaldi oda sezeryanladi ondada baya hizli kilo aldi bide kiz bebek baya kalcalanmisdi .. 1.bucuk sene icerisinde ondada eski kilosunda altina düsdü .. ama spor yapdi göbek kalmamasi icin ..
    dikis yerleri agri yapiodu yinede zorluodu kendini .. bi ara tamamen gitmisdi göbegi ama simdi yine azicik cikio ortaya .. yani sana bagli bisey .. spor yaparsan bisey kalmaz .. yapmazsan göbüsün olur .

10. 6 Kasım 2010
  11. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy ne güzel yaaa buraya 4ay sonra kocaman kalan i karınla okarnı nasıl yok edecegim topiklerine bakmak istemiyorum inşallah öle olur benim birincide kız buda kız 2.de yani şuan sigarayıda aniden bırakışımdan dolayı müthiş şekide acıkıyor ve yiyorum:KK43:moral oldu bakalım emzirirsem yani sütüm olursa çokta korkmam ama yaşlada ilgisi var mış erken yaşta anne olmanın avantajlarında okumuştum dogum kilolarından kurtulma imkanı 35yaş ve üstüne göre çok daha fazlaymış hakkımızda hayırlısı bakalım :KK48:

12. 8 Kasım 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Ben ilkini normal yapmıştım ve 1 hafta içinde göbeğim tamamen gitmişti. 30 kilo almıştım ve 1 senede hepsini verdim ve hiç göbeğim kalmadı. ikincide de 30 kilo aldım ama bu sefer sezeryan oldum. doğum yapalı 4.5 ay oldu ve halen 7 aylık gibi göbeğim duruyor. doktorum dediki içinde bebekmi unuttuk acaba :))) çok zor kilo veriyorum. çok korkunç bi durum yani. sezeryan olmak kilo vermek açısından hiç iyi bişey değilmiş onu anladım.