!!! 2 defa üst üste kimyasal gebelik yaşayanlar...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve only_smile tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : only_smile
  1. only_smile

only_smile Minnok kızım benim:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim,doktorum psikolojik olarak hazırsan korunmayabilirsin dedi. Bizde korunmadık. Bu ay adetim 4 gün geçti,mide bulantılarım filan vardı. Hamile gibi hissediyordum,test yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı.Dün akşamda adet oldum :KK43:
    Acaba 2. kez kimyasal gebelik mi yoksa adet gecikmesi mi? Kimyasal gebelikten sonra 45 güne kadar bile adet olabiliyormuşsun..bilmiyorumkismile

2. 17 Eylül 2010
  3. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    bu dış gebelik heralde eyer oysa tekrar olma olasılığı vartabiki ama testte silikte çıksa pozitif sayılıyo ama regl olmuşsun bunu anlayamadım belkide yoktur regl in bitince bi daha test yap bide 40 günden önce yapılan testler yanıltıcı olabiliyor daha net sonuç için 40 günden sonra yapılması öneriliyor

4. 17 Eylül 2010
  5. only_smile

only_smile Minnok kızım benim:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Dış gebelik değil canım. Embriyo oluşuyor ama sağlıksız olduğu için rahime yerleşmeden düşüyor. Aslında bu düşük bile sayılmıyormuş.Çoğu kadında yaşanır dedi doktorum.

6. 18 Eylül 2010
  7. __EsLem_

__EsLem_ ALLAh var ! Korku yok !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    103
    €wt bende duydum bunu bazı kadınLArda embriyo oLuşuo fakat tutunamadığı için ya da dediği gißi sağLıksız oLduğu için adet kanamasıyLa birLikte sökülüp gidio ve sen normaL adet oLduğunu saniosun..ßi çok kadın bunu anLamio biLe..

8. 4 Ocak 2011
  9. candy82

candy82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de 2 kere kimyasal gebelik geçirdim birer ay arayla dokturum genetik test ve kan pıhtılaşması testi istedi inş. sağlıklı bi şekilde tekrardan hamile kalırım kimyasal gebelikten sonra hamile kalanlarınız oldumu tekrar aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum

10. 7 Ocak 2011
  11. sembas

sembas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    selam kızlar bende 2 kere kimyasal gebelik yaşadım 2 sene arayla 5 sendir de korunmuyoruz en son ki nisan 2009du haladaha bişey yok....

12. 7 Ocak 2011
  13. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    senınle kader arkadasıyız.gecen ay hamıle oldugumu ogrendım kımyasal oldu dustu.drum hazırsan devam et korunma dedı korunmadım bu ay yıne hamıle oldugumu ogrendım degerım yıne cok ıyıydı ama kımyasal oldu dustu yıne.allahın taktırı gecen ay cok uzulup aglamıstım ama bu ay cok uzmedım kendımı dırenclı olmam lazım.ayrıca drumun dedıgıne gore gecen aykı hamılelıgım esımle bır kere korunmamıstık kalıtesız olmus bu aykı ıcınde kıstle beraber gelmıs tutunamamıs kıstle beraber atıyor kendını dedı. Ve bız soyle karar aldık bu ay dınlencem suan raglıyım bıdahakı reglım olunca dra gıtcem kontrol etcek ve ben klomen kullancam daha saglıklı gebelıgın olusması ıcın

14. 8 Ocak 2011
  15. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme..

ben de 2 ay üst üste geçirdim..yani ben öyle düşünüyorum..

çünkü ilkinde 1 hafta 2. ci de 10 gün geciktim ki hayatımda adetim hiç gecikmemeştir..

mide bulantısı baş dönmesi kasık ağrıları vss..test yaptım ikisinde de 2. çizgi gayet netti..araştırdım kimyasal gebelikmiş..bir de düşünüyorduk bebeği..
    neyse çok üzüldüm ama hemen arkasındaki ay yine geciktim ihtimal vermedim ama hamile kalmıştım..

darısı bqaşınıza kızar..allah hepinize nasip etsin inşallah..pozitif olun

16. 15 Mart 2016
  17. cancaazim

cancaazim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok geçmiş olsun cnm ben de uç ay içinde 2kez kimyasal gebelik geçirdim, çok zor, Allah hakkımızda hayirlisini versin, bize de bebek nasip eder insallah

18. 4 Kasım 2016
  19. kiziminannesiyim

kiziminannesiyim Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba kızlar bende geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ilk değerim adet gecikmesin den sonra 12 idi çok düşük olduğu için anlamıştim zaten çok yipratmadim kendimi. Bu ay gene gecikme yaşadım adet tarihinden 3 gün sonra beta hcg 80.9 çıktı iki güne tekrarladık 45.9 a düştü Bu ay çok kötü oldum. Doktor um bi garip progestani kullan belki tutunur ama kanaman çok ve ağrılı olursa hastaneye gel dedi. Progestan ı kesmeden kanama gelir mi bebeğim hala benimle mi yoksa bu değerlerden sonra umut etmenin bi anlamı yok mu bilmiyorum çok kötüyüm var mı böyle bişey yaşayan iki ay üst üste mahvoldum