2. denemede tuttu :) ama yardım istiyoruzzz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ikizbalik tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ikizbalik
  1. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba, arkadaşım ikinci tüp bebek denemesini gerçekleştirdi. Yumurta toplamaydı transferdi derken bende bilgilendim sayesinde :) şimdi artık kendi gebe bir bayan olarak sürekli internetten sağdan soldan bilgi alıyor :) üyeliğin var sor bakalım kk kadınları mutlaka yardım eder bize dedi bende hemen giriş yaptım :) şimdi sorumuz şu ki, beta hcg değeri ilk 167yken 306ya çıktı ve sonrasında 700.97 oldu.. bu sürekli artan bişey sanırım, ya da ne zaman duruyor.. normal olması gereken ortalama değer nedir? bu durumda ne kadarlık hamile sayılıyor? ve ikiz olabilir mi? şimdiden çok teşekkür ederiz :)

2. 16 Eylül 2010
  3. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bana kalırsa çok güzel değerlerin hiç merak etme ve daha çıkmaya devam etmesi gerekiyor değer ilk altı ay sanırım zirve yapıyor sonra düşüyor hormonsal bi şey yani sen netten beta hcg değerleri yaz veya boşver herşeyi gebeliğn tadını çıkar ne kendini ger ne bebeğini ne yapcan kanın değerini doktor tamam diyosa tamamdır annelerimizin vaktinde kan mı varmış ama ille diyorsan bak ama bana kalırsa çok kurcalama o biter kalp atışı o biter 2 li tarama o biter 3 lü o biter cinsiyet doğuncaya kadar dokuz doğurursun bana kalırsa yapma derim keyfini çıkar

4. 16 Eylül 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hayirli olsun Masallah degerlerin olmasi gerektigi gb artmis bende de iki kattan fazla artti ama tek gebelik. belli olmuyor en azindan degerlerin kesinlikle cok guzel artmis canim, kutlarim. :nazar:

6. 16 Eylül 2010
  7. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.396
    Ödül Puanları:
    238
    Sağlıkla gelsin bebişin ( bebişlerin canım)
    benimde ilk denememdi. ilk değerim 139, 2.cisi 312 ydi drum tekrarlamana gerek yok dedi tekrarlamadım herkes kurcalama dedi bende bıraktım drada henüz gitmiş değilim 8.haftayı bekliyorum pazartesi inşallah güzel haberler alırım.
    Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım.

8. 16 Eylül 2010
  9. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    çoook teşekkür ederim ama benim değil arkadaşımın hamileliğinden bahsettiğimi ilk cümlemde yazmıştım :)

10. 16 Eylül 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canım oncelıkle arkadasına hayırlı olsunn
    rabbım saglıklan kucagına almyı nasp etsın
    ınş sorunsuz bır gebelık kolay bır dogum saglıklı bır bebek sahıbı olur :)

darısı bıze ınşşşşşş
    duanızı eksık etmyın