2 Gün Sonra Ameliyat Olucam ama Ne yapacağımı bilmiyorum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Lachesis tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : Lachesis
  1. Lachesis

Lachesis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba herkese,
    Dr. Sadullah Karun'da bu Cumartesi sabahına ameliyat günü aldım bugün, ama öğleden sorna birden hafif geçirdiğim grip ağırlaştı, öksürüyorum halsizim, bu durumda ameliyat olabilir miyim? Bir de her an regl olabilirim bu ameliyatı nasıl etkiler.
    Hem deviasyon hem estetik ameliyatı olucam, bir estetikçi bu konuda başarılı olur mu sizce, rahat nefes alabilmek istiyorum artık.
    Bir de bir hafta sonra okula falan gidebilir miyim?
    Çok heyecanlıyım kızlar, yardım bekliyorum :Saruboceq:

2. 18 Mart 2010
  3. seninadin

seninadin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bildiğim kadarıyla grip soğuk algınlığı boğaz gibi durumlarda ameliyatı erteliyorlar.
    normal hayata da 3-4 gün içinde dönebiliyormuşsun ama bence bir 10 günlük boşluk olması daha uygun okula , işe gitmek için.regli konusunda da genellikle ilk günü haricinde ameliyat olmada bir sorun olmuyormuş.

4. 18 Mart 2010
  5. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende soguk alginlik varsa amelyati erteliyorlar diye biliyorum.
    Rengli doneminde bir problem olmuyormus ama ben korkup doktoruma erteleyici ilac kullansammi diye sormustum oda nasil istersen ilac icmende problem olmaz regli olmanda problem olmaz demisti ama heyecandan heralde olmadim :)
    Buarada bol sans, umarim iyi gecer bence sen hemen ilac kullanmaya basla belki ctesiye atlatirsin

6. 18 Mart 2010
  7. Lachesis

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    İnşallah iyileşirim o zaman yarına kadar:KK43:

Peki hangi ilacı içmiştin, doktor aspirin falan içme dedi de bana, o yüzden benim de aklıma geldi ama vazgeçtim. Şuan da sadece vitamin kullanıyorum.

8. 18 Mart 2010
  9. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım doktor onemlı degıl dıyınce ıcmedım ılac :KK43: ama kanı sulandıran ılacların kullanılmaması gerekıyor dıye bılıyorum ama yınede yanlıs bısey solemek ıstemem doktoruna sorman daha dogru olur

10. 18 Mart 2010
  11. Lachesis

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Hımm o zaman yarın gribim iyileşirse onu da sorarım iyileşmezse zaten ertelenecek, çok sağol yardımların için.

12. 18 Mart 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende amelyt olcagıma bi kça gün kala grip başlangıcı oldu..doktoru aradım hemen dediki agırlaştıycan olmaz gribin geçsin dedi..bende o iki gün boyunca meyve falan yedim nane limon falan içtim hep allahtan çok kötü olmadım hafif grip girdim amlyta doktor muayene ettii agır deilsin olabilirsin dedii..sende aşırı kötü dielsen olur..adet olmanda etkilemiyor cnmmm..zaten agrı kesici falanda serum falan alıyosun hiç agrında olmas regli oldugunda:)

14. 19 Mart 2010
  15. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    insallah iyilesir ve ameliyatini olursun... sadullah karun hakkindada gayet pozitif seyler okudum, doktoruna güveniyorsanda sorun olmaz zaten. sonra hep beraber olduda bitti masallah deriz :)....
    iyi haberleri vermeni temenni ediyorum

16. 19 Mart 2010
  17. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun cnm..grip hakkında bilgim yok ama, regli ameliyatı etkilemiyor..ancak benim bildigim ameliyata bir hafta kala ilac almamalısın dr bana öyle söylemişti..

18. 19 Mart 2010
  19. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir hafta bence yeterli okula işe dönebilmek icin ama bünyeler herkesin farklı tabi