2 gün sürüyor adet dönemim :((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve merve_emel tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : merve_emel
  1. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar eskiden 3 gün sürerdi adet dönemim şimdi bir gün sabah başlıyor ertesi gün akşama hiç bişey kalmıyor.vee müthiş ağrılı geçiyor dogumdan sonra yani 15 aydır gitmedim kontrole ama ondan önce düzenli giderdim hiçbişeyim yoktu..gitmekte istemiyorum o masa beni irrite ediyor acaba 2 gün olabilirmi benim yapım öyledir belkide

2. 27 Nisan 2010
  3. haziran84

haziran84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    istersen bir doktora görün canım

4. 4 Ocak 2011
  5. nevinbal

nevinbal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım yaşını bilmiyorum ama ben 35 yaşındaşım eskiden adetlerim 6 gün sürerdi ilk güz az ikinci üçünü ve dördüncü çok yoğun olurdu sancıda olurdu ama şimdi senin gibi çok az damla damla geliyor bende anlamadım ve üzülüyorum bende kist var o etkilermi neyse canım çok geçmiş olsun

6. 7 Ocak 2011
  7. aysee35.5

aysee35.5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya konuyu açalı bayağı olmuş ama, benim de 2gün oluyor... :KK43: işin kötüsü iğne yemeden ya da acile gitmeden hiçbir ayımı atlatamıyorum.. bu da yetmezmiş gibi hayatımda ilk defa da gecikti, hemde tam 8gün... :s :KK43:(( :2:

8. 7 Ocak 2011
  9. NzL

NzL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3-10 gün arası normal kabul edilir aksi halde hekime danışmakta yarar vardır.
    adetler çok sancılı geçiyorsa doğum kontrol hapları önerilebiliyor hekim tarafından bilginize...