2 günde isiliklere kesin çözüm...

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve esr4 tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esr4
  1. esr4

esr4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba

19 aylık oğlm sürekli isilik oluyor ve ne yaptıysam fayda etmemişti. En son 3 ün önce sırtını görmeliydiniz isilikten öte yanık gibi olmştu artık. Son çare aklıma zeytinyağı geldi çünkü pişik oldğnda hep zeytinyağı sürerdim ve akşama kalmaz geçerdi. neyse çok uzattım, bebeğimi sebamed şampuan ile yıkadıktan sonra banyodan çıkardım fakat havlu ile kurluamadım kendi kendine nemi hapsetsin die bekledim vücudu kuruyunca fito krem ve saf zeytinyağını karıştırıp isilikli bölgelere bolca sürdüm. İnanın şu an isilikten eser kalmadı. 2 gecede tamamen söndüler ben bile inanamadım. o kadar mutlym ki anlatamam. paylaşmak istedim umarım işinize yarar arkadaşlar...

2. 22 Ağustos 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    çok sağol paylaştığın için. Kızımda da var ama çok değil. yine de aklımda olsun.

4. 23 Ağustos 2010
  5. esr4

esr4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim cnm

6. 25 Ağustos 2010
  7. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    521
    Ödül Puanları:
    188
    bendende bir öneri banyodans onra mercimek tanesi kadar coderma iismli ilaçtan sürüp isilikli bölgeye yayıyorum. çok etkili 2saatta geçiyor.,
    doktorumuzun önerisi denedik ve tkili oldu bebeğim alerjik bi bünyeye sahip.