2 Günlük Detoks

Konusu 'Diyet Listeleri' forumundadır ve selmaY tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : selmaY
  1. selmaY

selmaY Herkesi kendim gibi bildi Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2 günlük %100 denenmiş detoks
    ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
    2 gunluk bır kürdürYALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
    1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
    sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
    2 saat arayla en son saat 21-22:00
    2 lıtre yagsız ayranın ıcıne;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
    2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
    kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

kızlar yukardakı mesaj alıntıdır
    bızzat denedım 1.5 kg verdım
    arkadaslarımda 1 ıle 2 kg verdı
    kesınlıkle tavısye ederım
    yanlız 2 lt ayran cok zor bıtıyo
    1.5 lt yaptım ben
    ve nohutu geceden ıslattım
    ıkı gunluk baklıyatı 8 kasık yanı
    hepsını duduklude haşladım ıkı gune boldum
    ıstersenız nane sarımsak kekık baharat ne ıstersenız koyun
    kesınlıkle tavsıye edıyorum
    bır gunun olcusu mercımek bulgur nohuttan kuru olarak 4 kasıktır