2 haftadan beri kahverengi akintim ve kasik agrilarim var...:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve AyTanem tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : AyTanem
  1. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Dualariniz icin Allah herkezden razi olsun. Maalesef gecen hafta cuma ünü kürtaj olmak zorunda kaldim. Doktorumun dedigine göre benimkisi bos gebelikmis.. Hayirlisi Allahtan.. Rabbim tüm evlat isteyenlerin DUALArini kabul etsin, Insallah

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kizlar umarim aranizda bana azda olsa akil verebilecek olur. Aslinda cuma günü doktorda randevum var ama ozamana kadar bayilmazsam iyi. Henüz hamile oldugumu 2hafta önce ögrendim fakat tam 2,5 haftadanda beri kahverengi akintim geliyordu, eski kan olabilecegini duydum. Ama bugün kassigim cok fena agridi ve sanki ay hali olmusum gibi hafif kan ile karisik yine kahverengi akintim geldi.. bebegim beni birakip gideceginden cok korkuyorum. Daha önce böyle birsey yasayan oldumu.

Son düzenleme: 4 Şubat 2010
  2. 27 Ocak 2010
  3. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 2 düşük yaptım aynen bu şekilde hafif leke ile başlamıştı seni korkutmuş olmıyım her lekede düşük olmuyor. doktorun bebeğin durumu iyi ise ilaçla iğneyle çaresine bakacaktır.benim karnımda ölmüşler ve daha sonra kanama olmuştu inş.korkulacak bişey yoktur hakkında hayırlısı canım stres yapmamaya çalış

4. 27 Ocak 2010
  5. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    saol canim tesekkür ederim, Dua ediyorum Insallah kötü birsey olmaz

6. 27 Ocak 2010
  7. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Benim 6. haftada kanamam oldu hemen acile gittik. 1 hafta kadar da kahverengi akıntı devam etti.Bence cumayı bekleme yarın sabah hemen doktora git.Çünkü düşük tehlikesi oluyomuş kahverengi akıntıda.Bana da öyle demişti doktor.Progestan normalde 2 tane içiyodum günde kahverengi akıntıdan dolayı 3 e çıkarmıştı doktor.

8. 27 Ocak 2010
  9. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Cevabin icin tesekkürler berrakada. Öncelikle sanada gecmis olsun. Insallah tekrarlanmaz.. Evet dogru diyorsun yarin erkenden gideyim.. Yoksa cumayi beklersem bunalima girecegim...

10. 27 Ocak 2010
  11. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aynısını ben de yaşamıştım ve akıntı sanmıştım,doktor bu kanamadır kahverengi akıntı diye bişey olmaz demişti ve ilaç vermişti,biran önce doktora git

12. 27 Ocak 2010
  13. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    bendede yaklasık 10 gundur var...her gun olmasada 2 -3 gunde 1 oldu ...
    dok.gıttım...ultr.baktı..normal dededi yolladı...
    4-5 gun sonra yıne oldu.başka dok.gıttım...oda proges...verdı..içiyorum 6 gundur...az az da olsa arada oluyor...
    bılemıyorum...ben düşük riskınıde goze aldım..allah ne yazdıysa o olacak nede olsa...
    inşallah kötü birsey olmasın...zaten düşeceksede ilaç iğne fayda etmıyormus...ama düşmesz inşallah...geçmıs olsun..benımde her zaman banyoya gıdıp kontrol yapıyorum..tedırgınım..ilk çocugumda hıç olmamıstı boyle bırsey..

14. 27 Ocak 2010
  15. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    ben 8+3 deyım...sen

16. 27 Ocak 2010
  17. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Cevaplariniz icin cok tesekkür ederim arkadaslar... Yarin hemen doktora gidecegim, Insallah hayirli haberlerle dönerim...

18. 28 Ocak 2010
  19. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim de ilk haftaarda önce kahverengi akıntı oldu sürekli; sonra domuz gribi oldum ateş falan derken kahverengi akıntı aşırı yoğun bir kanamaya dönüştü; çok korktum düştü sandım ama düşmedi.
    kanama tekrar kahverengiye döndü, 3. ayı doldurana kadar devam etti ve şimdi kesildi:ecrin_bebek:
    doktor herşey normal dedi; bebeğin gelişimi çok iyi şükür ki.
    sen içini rahat tut canım; çok ayakta kalma inşallah geçerbilmiyorumkismile