2 haftalık bebeğimi kaybettim :(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve nina23 tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : nina23
  1. nina23

nina23 oğlum EGE'm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

mrhaba kızlar!
    2 gün hastanede yattım düşük yaptım bebeğimde 2 haftalıkmış tutmadı ellerimden düştü gittii senağlamasenağlamasenağlama
    kısmet değilmiş önümüzde çok uzun zaman var inşallah olur:Saruboceq::ecrin_bebek::ecrin_bebek: ..
    düşükten sonra sanırım hemen hamile:CüvCüv: kalmamak gerekirmiş öle mi belli bir süresi varmış??doktor bana bişi demedide !!!:uhm::uhm:

çok kanamam oldu çok ağrım oldu :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

parçalar düşürdüm onuda patolojiye götürdüler inceliycklermiş neden düştü diye araştırcklarmış.. çok üzüldm çok ağladım senağlama
    ayrıca bana kürtaj yapmadılar 2 haftalık olduğu için kan yoluyla atarsın dedi..
    kendimi toplamaya çalışıyorum 10 gün geçti ama hala atamıyorum ..

aklıma geliyr sürekli ağlıyorum:çok üzgünüm:

AAA ben bebeğimi kaybetmiştim diyee.. geçicek biliyrum:teselli:

Son düzenleme: 30 Mart 2009
  2. 30 Mart 2009
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cnm çok geçmiş olsun,üzülme sen olacak inşallah bende 2 düşük yaptım ama üzülmemeye çalışıyorum...ne yapalım beklıyecaz artık...düşükten sonra dr.bana bir adetin temiz gelsın sonra çalışmalara başlıyabilirsınız...bende nisan ayı beklıyorum adetim gelsın,çünkü bu ay düşük yaptım

4. 30 Mart 2009
  5. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun belki kendini üzme demek çok saçma ama vücudun zaten çok farklı birşey yaşıyor şuan yeterince yıprandı birde sürekli ağlayıp dahada yıpratma kendini toparlanmaya çalış canım Rabbim en kısa zamanda bir daha verir ve bu defa kucağına almayı nasip eder inşallah

6. 30 Mart 2009
  7. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Çok üzüldüm canım. Geçmiş olsun. Ne olur kendini çok yıpratmamaya çalış. Hayırlısı buymuş demekki. En kısa zamanda tekrar Rabbim verir inş.

8. 30 Mart 2009
  9. nina23

nina23 oğlum EGE'm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: İNŞALLAH ... çok istiyoruz ...ama şimdide korkuyrm tekrar aynı şeleri yaşarım diye..

doktrm bana bişi demedi acaba başlasak mı çalışmlaara bizde:eek:

ama vücudun kendisini hazır hissetmesi lazım değil mi :uhm:bi süre yapmamak lazım galiba...

ebrulicim inşallah herşey istediğimz gibi yolunda gider .. bizimde bebişlerimiz olur..:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

10. 30 Mart 2009
  11. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    canım şuan seni teselli etmeye çalışıyorun ama başarabilir miyim bilmem..ben de şuan hamileyim,ama hcg değerleri çok sağlıksız..25 62 ve 97..bebek tutunamadı yani..sanırım birkaç gün içinde kaybolup gidicek..doktorum pek umut görmedi..çookk mutsuzum,ama doktor teselli etti sağolsun..vücut sağlıksız bir gebeliği devam ettirmez ve düşük yoluyla ayıklar dedi..yani böyle olması daha hayırlıymış..devam etseydi belki daha sonradan bu sorunları farkedecektik ve çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktık..sağlıklı bir gebelik elde edene kadar umudumuzu kaybetmeden,sabrederek çalışıcaz bekliyicez..üzülme sakın,ben de şuan aynı durumdayım ve olumlu ya da olumsuz bir an önce sonuçlanmasını istiyorum..bence ilk adet döneminden sonra hamile kalmanda bir sakınca yok.çünkü biz kürtaj olmuyoruz ki..ara vermek ilerleyen aylardaki düşüklerde geçerlidir..yine de doktoruna danış..aklından çıkarmaya çalış,moral çok önemli..çünkü sağlıklı olsaydı gebelik devam ederdi,herşey de bir hayır var,buna inan..hatta doktorum dedi ki: sağlıksız olduğu halde normal seyrinde devam eden ,düşmeyen gebelikler oluyor, bu seferde ultrasonda kolu varmı,bacağı var mı,zeka geriliği var mı diye bakınıyoruz ve çok üzülüyoruz,böyle olması çok daha kötü olurdu dedi..sen de böyle düşün..kendini üzme ve dua et..

12. 30 Mart 2009
  13. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106

cnm çok geçmiş olsun.üzülme gene olur inşallah.düşüğün sebebi hiç bir zaman bilinemez.potoloji ye göndermelerin sebebi gebeliğin mol gebelikmi,boş gebelik mi yada dış gebelik mi.olup olmadığını anlamak amacı ile patoloji yapılır.bende 7 ay önce düşük yaptım.patolojiye gönderdiler parçayı.neden diye sordum,düşüğün sebebinimi araştıracaksınız.hayır ,bu hiç bir zaman anlaşılmaz sadece ne tür bi gebelik olduğunu tespit edeceğiz dedi.ordan biliyorum canım...

14. 30 Mart 2009
  15. tubayok

tubayok Do not wait!!! Come! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Nina Allah sabırlar versin .. ne umutlarla bekliyoruz bebeklerimizi ..
    kaybetmek cok cok zor... ama hayırlısı buymuş demekten baska çaremiz yok...

Bu Şer gibi görünen olayda senin için bir Hayır mutlaka vardır....

giden bebegının kardeşiye bu acın insallah hafifler..

16. 31 Mart 2009
  17. BenCanis

BenCanis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun.aynı acıyı bende yaşadım.beklenmeyen bir hamilelikti fakat birden bire annelik duygularımı kabartmıştı.8 haftalıkken bebeğimi kaybettim.bende çok üzüldüm çok ağladım.onu orda bıraktım.yazarkrn bile ağlıyorum.ama allahıma bin şükür bir oğlum oldu ondan sonra.allah ona ömür versin.inş allah sizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.üzülmemek elde değil tabi.

18. 31 Mart 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim çok geçmiş olsun sana
    aynı şeyleri bende yaşadım cnm
    iyi anlıyorum seni
    aradan 3-4 ay geçsin