2. Hamileliliğimde Sezaryen Dikişleri Patlarmi ?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ebrumenekşe tarafından 30 Kasım 2007 başlatılmıştır.

30 Kasım 2007
    Konu Sahibi : ebrumenekşe
  1. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

BEN SEZARYENLE DOĞUM YAPTIM 2. HAMİLELİĞİMDE SANKİ DİKİŞLERİM PATLARMI DİYE ÇOK KORKKUYORUM OLURMU BÖYLE BİŞEY BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN SAPLANTI OLACAK NERDEYSE

2. 30 Kasım 2007
  3. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın cnaımdaboyle bır dusunceye nerden vardınkı onu anlayamadım benım yengem ucuncu sezeyanını doguracak ne ılkınde nede ıkıncıde bır sorun olmadı kı olması cok sacma olur zaten boyle bır dusunceye kapılma ıcını rahat tut.........

4. 30 Kasım 2007
  5. ayşerana

ayşerana Guest

arkadaşlar ben kadınlarkulubüne yeni üye oldum ama bir türlü kullanamıyorum birisi nolur bana yardımcı olsun

6. 30 Kasım 2007
  7. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

nebileyim fobi gibi bişey oldu eşim 2. yi yapalım diyor bakıyorum dikişlere 5 yıl olmasına rağmen ele geliyor hamilelikte gerilip :çok üzgünüm:ayrılacakmış gibi hislere kapılıyorum yarın randevu aldım doktora gidicem burda bir arkadaş anlattı eşinin dikişleri tam 3 kere patlamış ama hamilelikte değil çocuklarıyla uğraşırken
    onu duyduktan sonra böyle oldum zaten

8. 30 Kasım 2007
  9. ayşerana

ayşerana Guest

Benim annem 3 kere üst üste üstelik 1.5 yıl arayla sezaryan doğum yapmış bir şey olmamış

10. 30 Kasım 2007
  11. ayşerana

ayşerana Guest

ebrumenekşe bana yardımcı olurmusun nolur

12. 30 Kasım 2007
  13. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    aradan 5 yıl geçmiş birşey olmamalı korkmayın.. arada zaman gerekli ama tanıdığım kısa süreli arka arkaya bile sezaryanlı doğum yaptı. sizin 5 yıl geçmiş.

14. 30 Kasım 2007
  15. ayşerana

ayşerana Guest

Arkadaşlar, siteyi kullanmayı öğrenmek istiyorum. Lütfen allah rızası için bir arkadaş bana yardımcı olabilirmi.

16. 30 Kasım 2007
  17. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

tam olarak ne öğrenmek istiyorsun canım:teselli:

18. 30 Kasım 2007
  19. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

teşekkürler de hani eti pis derler dikiş tutmaz derler ya öyle mi acaba ipide içinde kaldı zaten loğusalığım kötü geçti ipi çekmeyi bile unuttuk
    en iyisi doktora gitmek 5 yıl sallamışım zaten :teselli: