2 kadın 2 adam oooof of :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve strawberrycake tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : strawberrycake
  1. strawberrycake

strawberrycake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerden başlasam bilemiyorum.düşünmekten başıma ağrıyor artık.sizede danışmak,paylaşmak istedim.bu yaz tatilinde biriyle tanıştım.tatile ailesi ve sevgiliyle gelmiş.bayadır ilişkleri varama evlilk falan yok ortada o benden büyük zaten.sonra bu benden etkilendiğini her fırsatta söylüyodu gün içinde. gecelri sabaha kadar oturuyoduk falan .bende gitgide etkileniyorum tabii.biz yakınlştk falan her neyse..korkuyorum dedim sana bağlanıp sevmekten sakın dedi çünkü bitmesi imkansz onla sakın sevme dedi :KK43: çok ta tuhaf geliyodu gündüzleri kızla o ben falan oturuyoduk ama ben deliricek gbi oluyodum gördükçe.öte yndan geçen seneden beri bnmle ilgilenen birisi var..gercekten çok tatlı biri ama ben takılıp kaldım öteki tarafta ne yapsam bilemiyorum nolur bi akıl verin nasıl düzelir bu işler yada ben nasıl düzelirim.senağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 13 Ekim 2009
  3. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bence sevgilisi olan bir erkeği elde etmek sende biraz tatmin meselesi olmuş..
    Yoksa neden tatlı dediğin bir erkek seninle ilgilenirken gidip de neredeyse evli sayılabilecek bir erkeğe tutulursun ki:sm_confused:

4. 13 Ekim 2009
  5. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    adam kendi ağzıyla söylemiş ondan ayrılmam diye boşuna ne başkasının ilişkisinin bitmesine sebep ol ne de kendi kafanı karıştır:nazar:

6. 13 Ekim 2009
  7. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    bence onla olsan da mutlu olamazsın.. sevgilisinin ahını alırsın boş yere..
    sevgilisi olanla ne işin var, bildiğin halde yakınlaşman bile ters bi durum..

8. 13 Ekim 2009
  9. strawberrycake

strawberrycake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aklımdan ondan ayrılıp benmle mutlu olma düşüncesi bile geçmedi bile.ama işte ne kadar dirensemde bi yerden sonra bende karşı koyamadm..onunda tek söylediği şey aramzdaki şey elektrik asla aşk sevgi yok.söylemekle olup bitmiyor malesef.

10. 13 Ekim 2009
  11. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    senden etkilendiğini söylüyor ama sen sakın benden etkilenme diyor... ya oyun oynuyor sizinle bu arkadaş, yada fazlası ile mantık sorunları yaşıyor... uzak dur canım bu adamdan sana hayır gelmez...

seninle ilgilenen birisi ile sen de ilgilen hemen :)

12. 14 Ekim 2009
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ahhhh ahhh hala böyle tip insanlara kanabiliyoruz yaa :nazar:

14. 14 Ekim 2009
  15. LolaBunny

LolaBunny yokumbenbaglantmıkestiler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    oh allahtan düşündüğüm gibi değilmiş. 2 adam 2 kadın deyince grup geldi aklıma hemen. cok terbiyesizim çok... :bbo:

16. 14 Ekim 2009
  17. RainGirl

RainGirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zor olan çekici gelir daima bence heves, uzak durman daha hayırlı olur hakkında. daha az üzülürsün ama ilerlerse yarın öbür gün ağlamak sızlamak da fayda etmez...

18. 14 Ekim 2009
  19. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gündüzleri kızarkadaşı ile beraber oturuyorsunuz, akşam olunca siz özel konuşuyorsunuz..

yok yok... dünyanın çivisi bu olsa gerek.. kadınla otur kalk bir arkadaş gbi sonra da onu aldat..

söylemekle olup biter canım..

adamla görüşmezsin, geceleri sabaha kadar telefonda konuşmazsın.. aklına getirmemeye çalışırsın yada sürekli kızarkadaşı olduğunu düşünür, kızın yerine kendini koyarsın.. böylece mevzu bir bakmışsınki kapanmış bitmiş.. bu kadar basit..:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.