2.kalite 3.gun 2 embriyon bugun donduruldu ama umudum yokk

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve umutbizimolsun tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : umutbizimolsun
  1. umutbizimolsun

umutbizimolsun tatlı kızım sağlıkla gel Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar merhaba biz asılamayla yola cıktık ama gerızekalı drumuz ıkı katı dozla başlayınca 12 tane yumurtam oldu tupe geçıldı reglımın 10.gunu gıttığımdede yumurtalarım erkenden çatladığını öğrendım ama daha 9-10 yumurtam vardı bunların çatlatılmasını ve toplanmasını ıstedım
    neyse aynı gın catlatma ıgnem yapılıp ıkı gun sonra yumurtlarım toplandı bu ıkı gun ıcınde diğer bıkaç olgunda kendılığımden çatlamış olcakki ancak 5 tane yumurta toplandı ve 3 tanesı donlendı
    bugun 3.gun embriyosu 2.kalıte 2 tane embriyom donduruldu
    benim pek umudum kalmadı sanırım nasip olmayacak dıyorum bebek bize baksanıza bızım normal yolla coocuk sahıbı olma sansımız%5 erken çatlama olasılığı &1
    yanii imkansızı başarıp erken yumurtam çatlıoda kendılığınden oluşma sansı daha fazla olmasına ragman o olmuo..
    umutlarınıza ihtıyacım var okadar ila. kullandım okadar yan etki yasadımkiiama elimde hiçbişey yokmuşş gibi hissedıyorumm

2. 28 Ağustos 2010
  3. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2. kalite embriyoyla hamıle kaln yokmu kıslar..

4. 28 Ağustos 2010
  5. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım ne olur moralini bozma :KK43: rabbim ol derse olacak ne mucizlere denk geliyoruz burada sana bilgi verebileck birileri muhakak vardır sadece güçlü ol

6. 28 Ağustos 2010
  7. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saol cnm yaa ınsallah ..aslında ıyıyım yanıı onların orda olduğunu bılmek bana guc verıo bızım 1.5 yılda yapamadığımızı yaptılar hıç olmazsa onlar var dıorum ama hanı bı kaç tane hamıle haberı duysam daha ıyı olurum :))))))

8. 28 Ağustos 2010
  9. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    inşallhh duyacaksın canım kimler kimler hamile kalmadıki bir senmi kalmayacaksın merak etme bunda olmassa diğer seferde olur rahat ol diyorum ama hangimiz rahatız ki :I)))))))

10. 28 Ağustos 2010
  11. TheSecret

TheSecret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım pozitif olmaya çalış.allah ol dedikten sonra 1. kalite 2.kalite farketmez.dua et bol bol.bak hiç kazanılmayacak maçı almaya başlamışsınız.direkten dönmüş saat farkı ile.yine bilinçli bi hastasın.sıkma canını.allah verecek olduktan sonra.hepsi birer işaret bence.pozitif ol.bol bol dua et.şansın açık olsun.

12. 28 Ağustos 2010
  13. Beyaz

Beyaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    BUNUN hesabını sormalısın bana göre madem aşılamaydı hadi tüp tüpe göre önlem alsalardı geri zekalılar ya onca eziyet onca para bide rezillik!!!!
    ama sıkma canını 2. kalite 4 hücreyle bile hamile kalan duydum ben içini ferah tut sen

14. 28 Ağustos 2010
  15. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım umt olmadna olurmu..nasip bu işler..bana 1. kalite transfer edildi..ama olmadı ...Rabbim ol dedikten sonra herşey bahane..içini rahat tut..durumunda olupta pozitif alan bi çok insan var....Umudunu sakın ama sakın kaybetme...

16. 29 Ağustos 2010
  17. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.221
    Ödül Puanları:
    238
    umutbizimolsun canım moralini bozma inan Rabbim nasip etsin inşallah olur. Neler neler okuyor ve duyuyoruz canım

18. 29 Ağustos 2010
  19. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın canım aslında rahatımm ama o guzelım yumurtalarım çatır çatır gıttı gerıye gerıden gelen tam olgunlaşmamıslar kaldı yanıı olmayacak hersey oldu ve benı buldu.))))))
    oylee aslında cnm bende oyle okudum tutunduktan sonra 2. kalıtde oluomus benım yumurta erken çatladığı ıcın progesteronum da arttı onun ıcın transferi bu ay yapamadılar..saol cnm moral verdiğin için iyiym bugun desteklerınızle tabi .rabbım hepımıze nasıp etsın..
    cnm bız buyuk bır ılde değildik orda baslandı aşılamaya 3-4 yumurta hedeflendı ama 12 yumurta oldu sonra orda tup bebek yapılmıyor dıye baska bıyerde tupe devam ettıkk ılaca ılk baslayan doktor yumurtalığınızın bukadar cabuk cvp vereceğini tahmın edemedık dedı sızı tanımış olduk dedı:)))
    haklısın cnm yaa kısmet ileri embriyoloğumuzda oyle soyledı ne kadar gusel embrıyolar tarnsfer edıyuoruz olmuo kotu durumdakı bı embbriyo tutunabılıo dedi kısmet cnm yaa saoll cnm sende takrar tedavıye baslıosun heralde allh yardımcın olsunn..
    doğru cnm yaaa varsa kısmette kımse onune gecemez benım uzulduğumdoktorun super dediği yumurtalarımı kaybettım erken çatladı hepsı aynı boyda gıdıodu 2 gunde one geçti bıkacı ve gitti elimde kalnlarla ancak boyle oldu valla pişmiş tavuğun basına gelmemeıştır benım basıma gelenler cok az dozla cok guzel yumurtalar elde ettık dıye sevınırken firar etmek ıstedıler.)))