2 kere düşük neden olur yardım:(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve tubilisah tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : tubilisah
  1. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mafoldumbenarkadaşlar 2 hafta önce forum açmıştım ve hamile oldugum şüpesi ile doktora gidip kan testi yamıştım 6,33 .ıkan degrim 26,35e çıkmıştı 2 gün sonra hafataya bi test daha yapalım keseye bakalım derken doktor bugün bir kanamam oldu ve doktora gittim doktor düşük başladıgını ve adet kanaması şeklinde bebegi vücudun atacagını söledi kan testi yaptırdı ve bu sefer 16 ya düşmüştü seviye:KK43: haftaya 5in altına düşmüş olur tekrar gel yeniden yapalım dedi dinlen tüm tetkikleri yaparız araştırma yaparız dedi yanlız bu benim ikinci düşügün ve ilki 3 aylıkkkaybetmiştim:KK43: pisikolejim şuanda mahvolmuş durumda bi kaç test yaptırdık herşey çok güzeldi normaldi sorun yoktu şimdi başka testlerden bahsetti doktor geldiğinde anlatırım dedi benim takıldıgım ve sormak istediğim ardarda 2 düşük neden olur bunu yaşayan varmı:KK43: ve hangi testler yapılması gerekli bunu baştan nie yaptırmadılar bu üzüntüyü bana yaşattılar artık özel hastanelere inanın güvenim kalmadı önere bilceginiz herşeyi öğerenmek istiyorum lütfen yardım edin çünkü cidden kafayı yemek üzereyim

2. 23 Temmuz 2009
  3. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse bişi sölemicekmi:KK43::çok üzgünüm:

4. 23 Temmuz 2009
  5. prettybaby

prettybaby 04.12.2009 / 11.35 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım oncelıkle gecmıs olsun allah bır daha yasatmasın
    tekrarlayan dusuklerde ıstenen bazı tetkıklerden bahsetmıstır doktorun
    bende ılk bebegımı 10.haftada kalbının durması sonucu kaybettım kurtaj oldum
    sonra tranbofılı panelı adındakı testı yaptırdım ve kan pıhtılasması oldugu cıktı
    suan yıne hamıleyım 20.haftamdayım hergun ıgne yapıyorum
    doktoruna bu testıde ıstedıgını soyle belkı senınkıde kan pıhtılasmasıdır
    baska sormak ıstedıgın bısey varsa sorabılırsın

6. 23 Temmuz 2009
  7. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum benden ozaman kan tahlili olarak hormon toplaplazma rubella ve gatır testi flan istedi tam kan sayımı ama onlar temiz çıktı fıhtılaşma hakkında bişi demediaca ondan olabilirmi kızdığım baştan testleri neden yaptırmadı aynı acıyı 2 kere yaşadık:KK43: çok sagol canım alllah hayırlısı ile yavrularını kucagına almayı nasip etsin sanada inşallah

8. 23 Temmuz 2009
  9. prettybaby

prettybaby 04.12.2009 / 11.35 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım saydıkların rutın testler her hamılelık oncesı yapılan.
    benım dedıgım malesefkı 3 dusukten sonra yaptıkları testler:sinifsinif:
    ben kendım ogrenmıstım bu testlerın varlıgını ve doktoruma yaptırmak ıstıyorum dedıgımde gerek yok demıstı:bbo:
    ama bak yaptırdım ve ogrendım hastalıgımı
    o yuzden sende bunları yaptır canım bır daha acı yasama:Saruboceq:
    amın ıns hepımız sagsalım yavrularımızı kucagımıza alırız:Saruboceq:

10. 23 Temmuz 2009
  11. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sagol canım ben artık anlamıyorum doktorlarıda inan her hafta kontrole çağırdı 2 aydır gidip geliyorum her hafta sonuçta özel hastane imkanlarımızı zorlayarak gidiyoruz inan aman iyi sonuç alalım die ama malesef:KK43: dediğin gibi yapıcam bende şimdi

12. 23 Temmuz 2009
  13. mervam

mervam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet ama 8 hafatadan kucuk dusuklere kımyasal dusuk dıyolar ben doktora gıtııgımde doktorum kımyasal dusuklerın tedavısı yok dedı aslında vucut saglam olmayan bebegı vucuttan atıyomus doktorum bana dedıkı her ay kadınların %30 kımyasal dusuk yapar ama fakat farkına bıle varmazlar adetıne gunu gunune takıp eden dıkketlı annler hemen tesbıt eder hamıllelıgını halbukı test yapmasanız aa bu ay 5 gun gunum gectı dersınız dıyo farkına bıle varmassını yanı arkadaslar demek ıstedıgım 8 haftaya kadar arastırmıyolar dusuk nedenını

14. 24 Temmuz 2009
  15. *YAXGXMUR*

*YAXGXMUR* 03.12.2009 / 23:45 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yakın arkadaşımda 2 kez düşük yaptı 3.de aynı şeyi yaşamamak için
    rahim filmi çekildi sorun çııkmadı,geniş tahliller yapıldı ve kanda pıhtılaşma olduğu
    öğrenildi (bi çok kişide bu sorun var) her gün kendisi bacağından iğne yaptı kanı sulandırmak için
    vee 2 gün önce bebişine kavuştu....
    inş.sizde sorununuzu bulup,tekrar hamiş olup bebişine kavuşursuz...

16. 24 Temmuz 2009
  17. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşının bebişine ve tüm annelerin bebişlerine saglıklı uzun ömürler diliyorum canım en kısa zamanda bütün tahlilleri kendi istegimle yaptırıp sorunun ne oldugunu öğrencez hepinize çok teşekkürler

18. 25 Temmuz 2009
  19. empty002

empty002 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım ne denir bilmiyorum çok üzüldüm. Ama bende aynı senin konumundayım benimde 2 düşüğüm oldu ard arda 2 si de 5 haftalıkken düştü ardından kürtaj oldum 2 kez. Sonra dr bunun nedeni neyse araştırılsın bulunsun bir kez daha aynı şeyi yaşamak istemiyorum dedim :eek:lmaz: benden bir sürü test istendi hepsini yaptırdık ufakta olsa kan pıhtılaşması çıktı şimdi bebe asprini ve folic asit içiyorum günde 1 kez dr bunu deneyelim bebe asprini yeterli gelmez bir kez daha düşük olursa o zaman iğneye başlarız dedi. CADIARZU Bu benimle ilgili bir sorunmuş seni tedavi ediyoruz kanın sulansın diye dedi bebeğe yeteri kadar oksijen gitmezmiş kan pıhtılaşınca... Anliiican deney kobayı olduk :uhm: bekliyoruz bakalım hazyırlısı daha hamile değilim :CüvCüv: inşallah olucam. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın canım. Kendine iyi bak görüşmek üzere...