2 kez düşük protein s eksikliği

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve mes32 tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : mes32
  1. mes32

mes32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende yeni üye oldum benimde başımdan geçenleri anlatayım ilk hamileliğimde 4 aylık bebeğimi kalbi durdu.2 inci hamileliyimde pramatöre yani 7 aylık sezaryan doğum yaptım kızım 52 gün kuvözde kaldı şimdi maşallah sağlıklı kardeş istiyor şu anda 4 yaşında , 3 hamile kaldığımda 2 aylıkten kalbi durdu hastaneye gittim protein s eksikliği olabilir dediler kanda pıhtılaşma sonuçlar 20 gün sonra çıkacak bakalık hayırlısı şimdi çocuk aspirini kullanıyorum allahım hayırlısını versin inşallah ne yapmam gerekiyor böyle başından geçen arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Son düzenleme: 16 Ocak 2009
  2. 19 Ocak 2009
  3. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun kız kardeşimdede aynı problem var malesef 2 düşük ve 5 aylık ölü dogum sebebi protein -s aspirin kullandı ama protein-s yükseltemedi hamile kalmadan 3 ay evvel hamilelilğinin 9 ayı boyunca karnından igne yaptı şimdi çok şükür sağlıklı bir oğlu var geçmiş olsun

4. 20 Ocak 2009
  5. mes32

mes32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen bana yardım edin başından böyle olaylar geçenler bana yardım etsinler bana cevap yazsınlar neyapmam gerekli 2 düşük yaptım 1 tane kızım var ve birdaha hamile kalmak istiyorum hemde çok istiyorum allahın izniyle
    ,

6. 20 Ocak 2009
  7. mes32

mes32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    protein s eksikliği ve tedavisi nedemek ben bebiş istiom allahımın izniyle

8. 25 Ocak 2009
  9. protein

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim protein-s kandaki pıhtılaşma olayı hamile kaldığında aynı zamanda plazanteye yani bebegin içinde bulunduğu sıvıya beslenme özelliği kazandırıyor senin kanınla proteinler vitaminler bebegin plazentesine geçiş yapıyor pıhtılaşma gerçekleşmediği içinde malesef bebek yeteri kadar besin alamıyor ve malesef kalbi duruyor

10. 29 Ocak 2009
  11. nergizce

nergizce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.benim ilk bebeğim 7 haftalıkken kalbi durdu, 3 ay sonra yeniden hamile kaldım onunda aynı haftada kalbi durdu. kürtajla aldılar. doktorum pıhtılaşma olamayacağını söyledi çünkü 2. de asprin ve progestan kullandım. benimle aynı sorunları yaşayan ve bebek sahibi olan yada nasıl bir tedavi ve araştırma yoluna gitmem gerekiyor tecrübesi olan varsa lütfen benimle paylaşın.hepinize sağlıklı hayırlı bebekler dilerim.

12. 3 Şubat 2009
  13. mes32

mes32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün doktora "gittiğimde bana gebe kalırkalmaz iğne ye başlayacağını söyledi ve bu iğne""yi 9 ay boyunca kendim yapacağımı söyledi doktor. Birde bebek aspirini kullanmamı söyledi ve bölelikle bebeğin düşmesine ve erken doğmesını engellediğini söyledi %90 sağlıklı bir bebek olacağını söyledi. bu iğneyi yapıpda sağlıklı bebek sahibi olanların fikirlerine danışmak istiyorum lütfen bana cevap yazın şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 3 Şubat 2009
  14. 4 Şubat 2009
  15. ELXIXFXIXM65

ELXIXFXIXM65 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese merhaba. Arkadaşlar ben de 2 defa 2 ay süreyle düşük yaptım. Tabiki çok üzgünüm. Ama son düşüğümün üstünden 10 ay geçti ama tekrar hamile kalmak istiyorum. Şuan bişey yok. Doktorlarda bişeyimin olmadığını söylüyorlar. Ne yapcağımı bilmiyorum. 13 Şubatta istanbula geliyorum. Birde orda görünecem dr.

16. 5 Şubat 2009
  17. protein

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzel arkadaşım hiç şüphen olmasın sağlıklı bir bebegin olacak kız kardeşimde aynı şekilde 9 ay igne yaptı daha sık kontrollere gideceksin ilk aylar karnından yapmaya başlayacaksın karnın büyümeye başladığı zaman iğneleri kollarından bacak baldırlarından yapmaya başlayacaksın ama çok saglıklı bir bebeğin olacak benim dünya tatlısı yiğenimde böyle dünyaya geldi endişen olmasın geçmiş olsun allah gönlünün muradını versin

18. 6 Şubat 2009
  19. mes32

mes32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol canım bilgi verdiğin için allah herkesin muradını versin.