2. kez yine aynı kişi için terkeden erkek tekrar geri gelir mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve limoncuk tarafından 14 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ocak 2011
    Konu Sahibi : limoncuk
  1. limoncuk

limoncuk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    sevgilim kendinden 5 yaş büyük birisi için beni terketmişti. sonra o kızın sevgilisi olduğnu öğrenip geri geldi bana. büyük yeminler etti sözler verdi. ben inandım affettim. 4 ay sonra yine bıraktı. gerçek sebebi sölememişti. okulda sorunları olduğunu , bni daha fazla üzmek istemediği için bitirdiğini söledi. ağlaya ağlaya kabul ettim ve bugün öğrendimki aslında yine aynı kişi için bırakmış bni :KK43: bu kişi kendisinden 5 yaş büyük ayrıca okulunda ingilizce komutanı. aralarında o kadr fark varki. bi kere kültürleri çok farklı, aile yapıları çok farklı vs. vs. şimdi sorum su sizce tekrar geri döner mi ??

Not: bu kişi okuldaki bütün erkekler tarafından sevilio. tabi koskoca askeeriyede bi erkeklere bi tek yüz veern kişi bu ve daha öncedende bi srü sevgilisi olmuş.

arkadaşlar sevgilim üni 1. sınıf. sizce onunki basit öğretmen aşkı mı yoksa gerçekten mi sevio??
    :KK43::KK43::KK43: :84: :85: :KK43: :KK43:

2. 14 Ocak 2011
  3. pisipisi

pisipisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ah be güzelim "sevgilim" demişsin ya en son cümlende, işte orda içim sızladı. Biz kadınlar böyleyiz işte. Bu kadar acı çekerken bile sevmekten vazgeçmeyiz, affetmek için bahaneler ararız... Üstelik bunu bizi dünyada en az hak eden insan için yaparız....

Anladığım kadarıyla ESKİ sevgilin harp akademisi gibi birşeyde eğitim görüyor (yanlışsam düzelt). Bildiğim kadarıyla bu tarz katı kurumlarda kurallar ve cezalar çok ağırdır. Eski sevgilinin o kadınla bir ilişki yaşaması imkansız, en azından okul bitene kadar çünkü her ikisi de çok ağır cezalar alırlar, muhtemelen atılırlar ve üstüne yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalırlar. Üstelik bu kadar popüler ve hayatından bir çok erkek gelip geçmiş bir kadın emin ol kendinden 5 yaz küçük bir çocuğa bakmaz.

Tüm bunları bildiği halde yine de senden vazgeçen bir erkeği affedebilir mi kalbin? Hiç kapanmaz bu yaralar emin ol. Tekrar beraber olsanız bile zaman zaman bu korkular ve kıskançlıklar şiddetlenerek nüksedecek sende ve erkek arkadaşın da o zaman "beni sıkıyorsun, güvenmiyorsun" gibi sebeplerle terk edecek seni muhtemelen.

Demem o ki üst üste 2 kez aynı şeyi yaşamışsınız üstelik ilk seferden sonra pişmanlıklar nedeniyle tekrar denemişsiniz ama yürütememişsiniz ki tüm bunları bir araya getirince sizin ilişkiniz toparlanmaz gibi geliyor bana. Bence unutmaya çalış...

Sorunun cevabına gelince...
    Dönmez güzelim muhtemelen, çünkü dönse bile yürütemediğini görmüş...

4. 14 Ocak 2011
  5. ofisimbulmakzor

ofisimbulmakzor Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben anlamadim sen neden hala ona sevgilim diyorsun ki ? ve bu kisi geri donse nolucak gercekten seni 2 kez baska biri icin terkeden biriyle beraber olmak mi istiyorsun?

6. 14 Ocak 2011
  7. etkin

etkin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dönse bile o sevgiliden sana hayır gelir mi ?Önce bunun cevabını vermelisin kendine.

8. 15 Ocak 2011
  9. viole

viole o bebiş buraya gelicek! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dönmez :KK19: dönse bile sen onu kabul edicek misin? niye kendini bu kadar gurursuz kılıyosun.. tamam bazen gurur yapmamak lazım bazı şeylerde ama bunda değil inan.. seni bırakmış gitmiş üstelik başka birisi için bence bu sayfayı tamamen kapat ve yoluna devam et emin ol seni ondan daha fazla hakedicek biri karşına çıkacaktır!

10. 15 Ocak 2011
  11. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kabul etmek zor biliyorum ama seni sevdiğini düşünmüyorum ki sen bunu nasıl kabul ediyorsun......:KK45::93:kabul edersen yine yapar zaten bu hep böyledir! unutma bir kere yapan gene yapar !pişmanım,şöyle böyle olduydu numaralarını yeme lütfen devam etse ne olcak?yine yapıcak...dersini alsaydı yine gitmezdi ona dimi?mantık bu kadar basit.........bırak gitsin ..:KK71:

12. 15 Ocak 2011
  13. mayiscadisi

mayiscadisi Born This Way Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yapma etme güzel kardeşim.

sen bir başkası için seni terk eden ama ondan yüz bulamayınca sana geri dönebileceğini düşündüğün bir erkeği bekleyecek kadar saf mısın?

ya da bu durumu bildiğin halde sana geri dönse affedecek kadar gurursuz mu?

14. 15 Ocak 2011
  15. unlove

unlove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İki ihtimal var, dönmesi ya da dönmemesi...

Dönse onu kabul edebilir misiniz? Ona inanıp güvenir misiniz tekrar gerçekten? Sever misiniz hiçbir şey olmadan sorgusuz sualsiz?

Dönmezse onu beklemeyip hayatınıza devam edebilir misiniz? Ayaklar altındaki gururunuzu onarabilir misiniz? İnsanlara tekrar güvenebilir misiniz?

Bu soru gruplarından hangisine daha güçlü "Evet!" diyorsanız o yönde ilerlemenizi tavsiye ederim. İyi düşünüp kararlarınızın kesin olduğuna emin olmanız istikrarınız açısından daha önemlidir. Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

16. 15 Ocak 2011
  17. limoncuk

limoncuk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63

Bando astsubay hazırlama okulunda okuyor kendsi.
    Dönse tabikide kabul etmem. Benim kalbimi, gururumu kaç kez kırdı. :85: Sadece ona sölemek için bir çift sözüm var o yüzden dönmesini istiyorum ben. :85::85::85:

18. 15 Ocak 2011
  19. limoncuk

limoncuk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    Neden sevgilim dediğimi bende bilmiyorum. :KK50: Akşam ağlarken açmıştım konuyu kafam karışıktı o yüzden olabilir. :85: Ben onu istesemde affetmem zaten. Sadece içimdeki kin, nefret duygusunu bastrmak için istiyorum. Açıkcası onun acı çekmesini istiyorum. :KK43: O nasıl beni ağlattı kendiside ağlasın inim inim inlesin istiorum.:85: