2 li test

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayseakgul tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ayseakgul
  1. ayseakgul

ayseakgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayın 26 sında 2 li test yaptıracağız ama ben çok korkuyorum ya bi sorun çıkarsa diye.nasıl oluyor bu ikili test dedikleri sonuç hemen belli oluyormu.yardımcı olursanız sevinirim.

2. 19 Aralık 2008
  3. maibu

maibu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım bende ayın 27 sinde 2 li test yaptırıcam çok ama çok korkuyorum sorun çıkar diye umarım temiz çıkar

4. 19 Aralık 2008
  5. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim....boyle tedırgın olma annesı meleğinide kasıorsun bak oda etkılenıor...
    bişicik cıkmaz içini rahat tut emi sen...kan werıosun sadece...1 hafta yada 3 gun sonra falan sonucunu alıosun canım....içini rahat tut.pozıtıf dusun pozıtıf olsun annesi:nazar:a.s.

6. 19 Aralık 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yaa canım dur bakalım daha sen şimdidlerde bu kadar pank yaparsan hamileliğüinin tadını çıkaramazsın.dur bakalım sakin ol.gebeliğin belirili dönemlerinde bazı testlerden geçiyoruz ve bunlar illa kötü sonuç verecek diye birşey yok.kendini ve bebeğini sıkma bu kadar.kan alıyorlar ve test yaptırığın yere göre bi kaç gün içinde çıkıyor.merak etme herşey yolunda gidceek hamileliğinin tadını çıkar....