2 li testim 1.50 lütfen yardımmmmmmmmmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve _umudum_ tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : _umudum_
  1. _umudum_

_umudum_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok üzgünüm ya ilk bebeğim çok istemiştim yaş 26 dr 4lü testi bekle dedi günlerdir uyuyamıyorum

2. 12 Mayıs 2010
  3. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    ne demek canım bu 1.5 olunca ne oluyor????

4. 12 Mayıs 2010
  5. dnzece

dnzece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç üzme kendini. benimde aynıydı.ikili test sonucu. hatta 2,5 ense akalınlığı ölçmüştü doktor. başka bi doktora gittim o ise 1,5 gördü ense kalınlığını ve ikili test çok ii çıkmıştı. ama insanın içine kurt düştümü nefes alamıo. amniosentez dedi o doktor. ben üçlü yaptırdım. ondada hiçbi sorun çıkmadı çok şükür. ama berabt bi durum çok ii biliorum. rahat ol. en önemli şey o. eski topicleri okursan rsiki çok yüksek olupta sağlıklı bebği olan çok kşi var.

6. 13 Mayıs 2010
  7. _umudum_

_umudum_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım hiç üzme kendini. benimde aynıydı.ikili test sonucu. hatta 2,5 ense akalınlığı ölçmüştü doktor. başka bi doktora gittim o ise 1,5 gördü ense kalınlığını ve ikili test çok ii çıkmıştı. ama insanın içine kurt düştümü nefes alamıo. amniosentez dedi o doktor. ben üçlü yaptırdım. ondada hiçbi sorun çıkmadı çok şükür. ama berabt bi durum çok ii biliorum. rahat ol. en önemli şey o. eski topicleri okursan rsiki çok yüksek olupta sağlıklı bebği olan çok kşi var.

Son düzenleme: 13 Mayıs 2010
  8. 13 Mayıs 2010
  9. _umudum_

_umudum_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım okumadığım topik kalmadı tam rahatlıyom ama zaten hamileliğin verdiği hassaslık var ense kalınlığım iyi 1.4 ama.haftaya hem 3lü hem dörtlü yaptırcam inş.iyi çıkar ozamanda hangine inancamki.amniosentez yaptırmam çünkü aldırmayıda düşünmüyom....Allah herkesin yardımcısı olsun......ama keşke test falan yaptırmasaydım

10. 13 Mayıs 2010
  11. _umudum_

_umudum_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım down riski oluyo yani 50 kadından 1inde var demek

12. 13 Mayıs 2010
  13. _umudum_

_umudum_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dnzece sanki geçmiş topiclerden hatırlıyorum seni testlerle ilgili konularda yer almışmıydın

14. 13 Mayıs 2010
  15. mirayhale

mirayhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yanlis olmasin ben 2.00 uzerinde olursa down sendromu riski oldugunu biliyordum. sizin numaraniz gayet guzel

16. 14 Mayıs 2010
  17. _umudum_

_umudum_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım doğru ense kalınlıgım iyide ikili test yani betahcg 227 çıktı oda 1.50 risk veriyo

18. 15 Mayıs 2010
  19. zeysannn

zeysannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaş lüften bana da bi akıl verin.geçen hafta ikili test yaptırdım. ultrasonda halini görünce güldük eğlendik. kan testi yapıldı. ankaraya gönderdiler. bugün aradılar, ultrasonla kan tahlili birbirine uymuyo, test tekrarlanacak dediler. apar topar tekrar gittik. ankaradakiler değerlerimin çok yüksek olduğunu söylemiş. ya bebek küçük:KK43: yada ikiz olabilir:S, testi tekrarlayın demişler. başına böyle birşey gelen varmıdır??? ultrasonda tek bi bebek gözüküo.