2 li ve 3 lü testler hakkında ne düşünüyosunuz paylaşalım

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve selverrr tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : selverrr
  1. selverrr

selverrr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    758
    Ödül Puanları:
    113
    SLM ARKADAŞLAR 2 Lİ 3 LÜ TESTLER HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ BEN ŞUAN 9 HAFTALIK HAMİLEYİM TŞKLERboshayallersmile

2. 6 Nisan 2010
  3. vahsxixguzel

vahsxixguzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ikili ve üçlü testte sadece senden kan alıyorlar . Çocuğun down sendromu var mı diye araştırıyorlar . Bu kesin sonuç değil tabi sadece bir tarama testi . Allah korusun eğer bir sorun çıkarsa o zaman bebeğin bulunduğu amniyo sıvısından alınıp kesin sonucu buluyorlar . Ben yarın 16 haftalık olacağım ve nisan'ın 10'unda randevum var üçlü test zamanım geldi . İkili testim temiz çıktı , hadi hayırlısı . Benim eşimin ailesinde iki tane engelli var o yüzden riskim daha büyük . Ama hiç kötü düşünmedim hep içimi ferah tuttum . Sende öyle yap bebeğin sağlıklı doğar ve analı babalı büyür inşallah .

4. 7 Nisan 2010
  5. selverrr

selverrr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    758
    Ödül Puanları:
    113
    tşkler canım bende öyle yapmaya çalışıyorum rabbim hakkımızda hayırlısını versin :Saruboceq:

6. 15 Temmuz 2010
  7. ecrinsudem

ecrinsudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende ikili tesitimi yaptırdım temşz çıktı dr.um 3.lü testi gerek görmedi sen istersen yaptır dedi bende güvendim ona risk de taşımıyoruz tabi allahın bilceği iş sonuçlar temiz çıkar doğdunda farkedilir,yada sonuçlar riskli çıkar ama bebiş sağlıklıdır.Ne gelirse allahtan hayırlısı olsun hepimiz hakıkında 2hafta sonra dr gerekli görürse detaylı ugs yapılacak bakalım onda ne diecekler sabırsızlıkla bekliyorum