2 Milyondan 76 Milyona, Sonrada Çift Çizgiye!!!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve boncukboncuk tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : boncukboncuk
  1. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Önca Rabbim sabırla bekleyen herkese hayırlı bir zamanda nasip etsin hamile kalmayı. Çok şükür bende yaşadığım bir sürü zorluğa rağmen hamileyim sonunda.,.

Neler mi yaşadım.... 2 yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyorduk, ilk 1 yılını bilmeyerek ha bu ay ha diğer ay derken geçirdik, sonra doktora gittik bize göre stresten olmuyordu başka ne olabilirdi ki....Ben muayene oldum herşey yolunda.....
    Eşime sperm testi yaptırdık, sperm sayısının 2 milyon olduğunu öğrendik, şaşkınlıkla (bunun ne demek olduğundan habersiz) tahlili sonucunu doktoruma gösterince direk tüp bebek dedi, işte zorlu yolculuğumuz başlamıştı.

Sonra aman ne olacak canım tüp bebekle olur, hazır embriyo tutmayacakta ne olacak derken aldık negatif sonucu işte o zaman anladım umutsuzluğu, ne kadar zor bir yolda olduğumuzu....,
    Arkadaşlarım tek tek hamile kalmaya başladılar, kulağıma hep hamile haberleri geliyor. Ben artık bu benim başıma gelmeyecek diye düşünmeye başlamıştım ki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ıbrahim Adnan Saraçoğlu'nu takip etmeye başladım.

Burdada senanur adında bir arkadaşımızın eşine uyguladığı beslenme listesiyle eşinin sperm sonuçlarını nasıl değiştirdiklerini okuyunca, aldım kağıdı kalemi elime bi beslenme listesi oluşturdum, paralelinde de ıbrahim Adnan Saraçoğluyla telefonda görüştük eşime önce sperm sayısı ile ilgili 1.çay kürünü verdi. Gebelik oluşmayınca yine kendisinden 2.çay kürünü aldık eşim için ve bana da aslanpençesi çay kürünü gönderdi. Adetimin 1.gününden 21.gününe kadar kullandım.
    Adetim 3 gün gecikince kullandığım çaydan sandım ama dün okuldan gelince akşam bi test yaptım 2-3 dk içinde 2.çizgi çıkınca nasıl şaşırdım anlatamam sizlere, hemen kan tahlili de yaptırdım ve pozitif çıktı. Sanırım bende artık hamileyim:nazar::nazar::CüvCüv:, hepinize dünden beri çok ama çok dua ediyorum. Çünkü bu yol çok zor bir yol neler çektiğimizi en iyi bilenlerdenim. Sizlere tek tavsiyem duanızı eksik etmeyin, sabredin ve gerçekten inanın. Allahım bekleyen herkese nasip etsin, lütfen sizlerde benden duanızı esirgemeyin.:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme: 27 Mayıs 2010
  2. 27 Mayıs 2010
  3. emineu

emineu Allahım sana sığındım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun arkadaşım Allah analı babalı büyütsün:nazar: darısıda bizlerin başına olsun.bende yaklaşık 4 yıldır bekliyorum böyle bir mucize yaşamayı inş. yaşarım:Saruboceq:

4. 27 Mayıs 2010
  5. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler...
    muhteşem bir yolculuk ve sonunda mükemmel bir hediye sizi bekliyor...

6. 27 Mayıs 2010
  7. nazela

nazela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boncuk canım bu sıkıntıları yaşamayan bilmez anlayamaz, herkes sana seni anladığını söyler ama nafile nasreddin hoca boşuna dememiş bana eşekten düşen birini getirin halimi bitek o anlar diye.... canım hayırlı olsun miniğin, bende buna benzer zorlu bir yolculuk sonrası aşılama ile gebe kaldım şu an 4 aylık hamişim.. inşallah bi oğlum olacak... rabbim her isteyene tez zamanda hayırlı birer evlat nasip etsin...

sanada kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah...

8. 27 Mayıs 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    boncukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk burdakı her arkadasa cok sevındım ama sana ayrı bır sekılde sevındım.benımlen aynı dertteydın.bnde senı cok merak etmıstım ozel mesaj atacaktım nasıl gıdıor dıe.rabbım sana mucızenı verdı.ınanclan yaptın herseyı buyuk bır sabırlan.kurban oldugum yarabbı melegını kucagaına almayı nasp etsın ınşşşşşşşşşşşşşş.duanı eksık etmeeeeeeeeeeeeee canım benım yha.hala soktayım gercekten senın kadar bnde cok sevındım maşşalh

10. 27 Mayıs 2010
  11. erkans35

erkans35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım merhaba öncelikle hayırlı olsun allah kucagına almak nasip etsin ben pcoluyum 7 aydırda ugraşıyoruz bu aslanpençesi kürü nasıl acaba anlatabilirmisin nasıl içtin günde kaç kere

12. 27 Mayıs 2010
  13. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    tebrik ederimm

14. 27 Mayıs 2010
  15. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    boncugun zaten topgı var 2 mılyondan 76 mılyona yolculugumuz dıe ınferlıte olanlar orayı okursa daha ıı olur gereklı bılgı ıcın.dıyet lıstesı falanda var ayrıca

16. 27 Mayıs 2010
  17. boncukboncuk

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    :nazar::nazar:Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Darısı sizlerin başına adını bilmiyorum ama isteyen herkese Rabbim tez zamanda bu duyguyu yaşatsın İnşallah.:Saruboceq::Saruboceq:

18. 27 Mayıs 2010
  19. boncukboncuk

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Çok teşekkür ederim.