2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve boncukboncuk tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : boncukboncuk
  1. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    İyi akşamlar arkadaşlar. Beni bazılarınız bilir, bilmeyenler için tekrar anlatayım. 2 yıldır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz.
    İlk 1 yıl herşeyin yolunda olduğunu düşünerek beklemekle geçti. sonra eşimin sperm sayısının 2 milyon ile 3 milyon arasında olduğunu öğrendik. Hemen ne yapalım derken Mayıs 2009 da tüp bebek yaptırdık negatif sonuç aldık.

Şimdi ne oldu. Ocak ayından itibaren Allahın izniyle, değerli hocam Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlunun sitesinden satın almış olduğumuz bitkisel çay ve eşime uyguladığım beslenme programı sayesinde geçen hafta yaptırdığımız sperm testinde 2 milyondan 76 milyona yükseldiğini gördük.

Bizi en çok bizler anlarız ve yardımcı oluruz, bunu en iyi bilenlerden biri de benim. Neler çektiğimizi bi Allah bide bizler biliyoruz.

Gelelim uyguladığım beslenme programına:
    Her sabah:
    1 tatlı kaşığı, cevizli--ballı--arı sütü--polen karışımı
    Zeytinyağında bekletilmiş 1 incir.
    Kahvaltıda mutlaka keçiboynuzu pekmezi--yumurta--peynir--kuşburnu marmelatı--
    ballı süt

İşe giderken 1 elma, 3 ceviz içi, 10 adet siyah üzüm kurusu, 3 kayısı, 3 incir kurusu

Öğlen muzlu--ballı--cevizli--tarçınlı karışım

Haftada 4 kere roka--tere--kıvırcık--turp--havuç--taze soğan--dereotu--maydonuz limonlu zeytinyağlı nar ekşili salata

Haftada 1 kere brokoli salatası
    Haftada 1 kere kereviz salatası
    Haftada 1 kere pırasa, 1 kere ıspanak, 1 kere bürüksel lahanası
    Haftada 1 kere balık,
    Haftada 1 kere bol kimyon--kekik--karabiberli tavuk ve kırmızı et
    Her akşam 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu
    Bir akşam ayçekirdeği bir akşam yerfıstığı mutlaka
    Her akşam keçiboynuzu kürü
    Haftada 2 kere Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlu Hocamızdan aldığımız bitkisel çay.

Umarım sizlere faydalı olur. Daha hamile kalamadım ama en azından İLAÇ kullanmadan doğal yollarla doktorların hiç yükselmez dedikleri sayısı yükselttik. Pes etmeyin ben yukarda yazdığım listeyi 3 aydır şaşmadan uyguladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.Tez zamanda böyle güzel haberler vermeyi nasip etsin

2. 3 Nisan 2010
  3. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne güzel bu bile bir gelişme inşallah bu çabaların sonunda bebğinde gelir...

4. 3 Nisan 2010
  5. ZarpDeniz

ZarpDeniz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Boncukboncuk, kesinlikle keciboynuzunun cok faydasi var, umarim beslenme programiniz size bebeklerinizi kisa zamanda getirir.opuyorumnanaktan

6. 3 Nisan 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ya bızımkısı 1 mılyonun altında acaba bızdede bır faydası olmusmudur cok merk edıorum 2 hafta sonra tekrarlıcaz tahlılı.boncuk darısı bebegıne..hayırlısıylan....

8. 3 Nisan 2010
  9. boncukboncuk

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Daha hamile kalamadım ama yolun zor kısmını geçtim gibime geliyor. En azından artık umudum var, çabalarımın boşa gitmediğini gördüm.

10. 3 Nisan 2010
  11. boncukboncuk

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben faydasının olduğunu gördüm sonuçta bizim sperm sayısı ilk yaptırdığımızda 1 milyon 300 bin di, sonra 2 milyon çıktı en fazla 3 milyon rakamını gördük. Gittiğimiz üroloji doktorları kıllarını bile kıpıdatmadılar. Uyguladığımız şey beslenme ve bitkisel çay. Demekki vücutta eksik olan bişeyler varmış tamamlandı bu yolla.

12. 3 Nisan 2010
  13. boncukboncuk

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Evet Allah razı olsun İbrahim Adnan Saraçoğlundan ki bilgilerini böylesine açık bir biçimde bizlere sunduğu için. İnşallah Rabbim isteyen tüm herkesle beraber bana nasip eder evlat sahibi olmayı...

14. 3 Nisan 2010
  15. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    boncuk çok güzel bir beslenme hazırlamışsın eşine ve faydasınıda çok güzel görmüşsünüz spermi çoğaltarak...en yakın zamandada inş evladına kavuşursun....
    benim eşimdede 1 milyon sperm vardı ve varikoselide var eşimin..bizde keçi boynuzu kürü yaptık birde dr.umuzun verdiği vitaminleri kullandık yani eşim kullandı ve sperm 4 milyona çıktı...yine tüple hamile kaldım ama ben faydasının çok olduğunu düşünüyorum..çünkü %2 olan hareketlilikde %15 olmuştu...ve belkide boncuğun yaptıklarının hepsini yapsaydık daha farklı olabilirdi...kesinlikle deneyin sizlerde kızlar....eşimin damarlarında tıkanıklık olduğu halde bu kadar artması bile bizi çok mutlu etmişti...bizde 2 yada 3 ay keçi boynuzu kürü yapmıştık....daha fazla yapmak daha fazla sperm demek:))))

16. 3 Nisan 2010
  17. ZarpDeniz

ZarpDeniz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar, bir de Arginmax Men isimli ilacin da biz de sperm hareketliligini artirmada cok etkisi oldu, bilgilerinize...

Domatesin her turlusu, havuc suyu icine bir kac damla zaytinyagi damlatilmis cok faydali...Esinize dar pantolonlar jeansler giydirmeyin, sicak kuvet sefasi da yasaklar arasinda yer aliyor.

18. 3 Nisan 2010
  19. boncukboncuk

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Teşekkür ederim hilal.Tam artık dayanamıyorum demeye başlamıştım ki tahlil sonucunu aldık. Gerçkten tutanacak bi umuda ihtiyacım vardı ona Allahımın yardımıyla oldu. Darısı hamile kalmaya inşallah..