2 oğlu olanlar ...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sxuxtlxux gayfe tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sxuxtlxux gayfe
  1. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar;
    3 yaşında oğlum var,5 aylık da hamileyim.bunun kız olmasını çok istedim ama buda oğlan.
    hep bi kızım olmasını istiyorum.3 çocuğu aslında hiç düşünmüyorum,buna cesaret edemiyorum.ama gönlümde de hep bi kız çocuğu var.3.yapsam mı ki diye düşünüyorum bazen.siz neler düşünüyorsunuz 2 oğlanla kalmayımı?yoksa ....... bir kızınız olsun istermisiniz?

2. 14 Aralık 2009
  3. esmerkz29

esmerkz29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    valla bende isterdimki bi oğlum olsun ama benımde bi kızım var ikinci kızıma hamileyim şuan bu ay doğumum var.allah isteyenın gönlündekini verse ne güzel olurdu hayırlısı artık sağlıklı olsunlarda.bende üçüncüye cesaret edemıyorum senın gibi
    .

4. 14 Aralık 2009
  5. sevgi76

sevgi76 <a href="http://pregnancy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 33 yaşındayım.benimde 13 yaşında bir oğlum var 17 haftalık hamileyim bebek erkek.aslına bakarsan bende senin gibi 1 kız 1 oğlan olsun isterdim. fakat oğlum kardeşinin erkek olmasını çok istemişti (herhalde canı yürekten istemiş). ama bana sorarsan iki kardeşin anlaşmasıda bi o kadar önemli. ayrıca sana bir sorum olacak domuz gribi aşısı oldunmu bugün olmaya gidecektim 20 haftalıktan önce imzalı izin gerekiyormuş kafam karıştı. senin aşı konusunda tutumun nasıl.sevgiler

6. 14 Aralık 2009
  7. esmerkz29

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    bana sorarsan olma derim bende 37 haftalık hamıleyım yaptırmadım yaptırmıcamda

8. 14 Aralık 2009
  9. sxuxtlxux gayfe

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    allah bağışlasın cnm evlatlarını.iki erkek yada 2 kız anlaşmasına çok iyi anlaşıyorlarda.
    ama benim içimdeki o kız özlemi nolcaaakk:sinifsinif:domuz diripi aşısını vurdurmayı düşünmüyorum,bu aşı türkiyedfe yapılsaydı ozaman yaptırabilirdim.denek olarak kullanıldığımızı düşünüuorum.dr bana bıraktı aşıyı ister ol ister olma dedi...kesinlikle olmayacağım oğlumada vurdurmayacağım.zemuszemus

10. 14 Aralık 2009
  11. sxuxtlxux gayfe

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    allah bağışlasın cnm kızlarını.peki 3 .düşünürmüsün yaa erkek olursa diye.
    aslında benim ilk oğlum çin takvimine göre uyuyor.2.de çin takviöine göre yapmak istedim.ama 1 ay erken hamile kalınca erkeğe denk geldi.bir ay sonrayaydı aslında planım yani çin takvimine göre kıza denk geliyordu.2 sinde de tutu çin takvimi olayı yanii.3.çin takvimine göremi yapsam acepkafamçokkarıştıama cesaretim yooooookkk:mymeka:

12. 14 Aralık 2009
  13. esmerkz29

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    bende ilkinde tutmadı erkek gösteriyodu.bu kız gösteriyo .valla üçüncünün erkek olcanı bilsem yapardım heralde bilmiyorum teknoloj brazdaha gelişsin bakalım yapaız ozaman

14. 14 Aralık 2009
  15. esmerkz29

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    ya bide bişey soracam belirtilerin aynımı ilk çocuğunla bulantılar aşermeler felan nasıl farklımı yoksa

16. 14 Aralık 2009
  17. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Allah gonlune gore versin canim. benim 10 yasinda oglum 7 yasinda kiizm var 3. kiz olur diye istemistik ama oglan oldu. iyiki de oldu ogluma arkadas:) 2. oglum buyusun kizima kiz kardes istiyorurum hayirlisi ile Allah'tan :) 3. neden cesaret edemiyorsun canim?

18. 14 Aralık 2009
  19. sxuxtlxux gayfe

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cnm belirtilerim ilk hamileliğimle aynı.
    hiç bişeye aşermedim,tatlı tuzlu,ekşi ayırımı yapmadım.
    bulantım çok çok az oldu toplasan 4 kez istifra ettim.
    iştahım gayet yerinde.ikizinde de bu belirtiler mevcut.
    dr 12 haftalık kıza benziyor demişti.aman allahım ne sevinmiştim ne sevinmiştiim.ama bir türlü inanasım gelmiyordu.belirtilerim ilkinde apaaynıydı çünkü.içimede erkek doğuyordu.kısa süreli bi sevinç yaşadım.15 haftada tekrar gittiğimde erkek olduğunu söyledi.ama hiç üzülmedim sadece kısa süreli bi burukluk yaşadım.