2 sene olack hala nişanlıyım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meli_su tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : meli_su
  1. meli_su

meli_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha önce evlenmeyi çok istiyordu bizimkiler yaş farkından solayı istememişti kabul ettirdik neyse daha evlenmeden rahatlama geldi tek öle kalsa arayıp sormaz bir yerlere gitmeyiz sadece işi 2 sene oldu tek bahanesi işlerini düzeltmesi lazımmış falan filan hadi onu da geçtim eve gelince insan arar msj atar ya tek çalışan o değil bende çalısıyorum çok yoruluyorum ama o yorgunluğa rağmen onun la vakit geçirmek için herşeyi yaparm yapıyorum da ama o sdce yorgunum aşkım şöyle aşkım yeter sıkıldım artık her konuşmamızda kavga ediyoruz.1 hafta öncesinden dedim ki biraz ara verelim istersen dedım ben çok yoruldum belkı mantıklı bişiler düşünür ilerisi için dedim 2 hafta olack arayıp sormuyrz bırbırımızı ama bısı farkettım aslında evt halen daha çok seviyorum ama huzur evt 2 hafta olack huzurluym bunu hisseettm bilmiyorum sonrası ne olur ama sizlerinde fikirlerini alıyım dedım çok zor durum.ayrıca daha önce de ayrılık dönemi geçirdik ailesi geldi falan neyse barıstık her kavgamızda yeter diyorum değiş azıcık diyorum tamam diyor ama ertesi gün değişen bişi yok gene sorumsuz gene gene..... gecen hafta ısten alırmısn benı dedım cıkısta cok hastaydım yürüyeck halım yok dedım öleydıde gerçekten tamam alırım dedım.9 gibi çıktım beklıyorum geleck diye aradım acmadı aradım acmadı yürümeye basladım artık sinirlendm 5 dk sonra aradı o kadr rahat kı nerdesın dıyor bende gidiyorm eve yavas yavas dedım askım kusura bakma gelemıycm hastayım dedım sankı yuruyrk geleck kı ılk ben dedım ona halım yok dedım ama tınlayn kim canım o kadr sıkıldı ki kapttm yüzüne ağlayrk gittim eve msj cekmıs senden de bu beklenır ınsan gecmıs olsun der diye ya bir sürü şey aslında bu en son olan olay ne yapmam lazım yardım edin:KK43:(((((((((((((

2. 30 Aralık 2009
  3. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    yeter diyorum değiş azıcık diyorum tamam diyor ama ertesi gün değişen bişi yok gene sorumsuz gene genebu cümle aslında sizin ve onun hiçde birbirinize uyumlu olmadığınızın kanıtı kaydirigubbakcemilegibi hiç bir erkek değişmez değiştiğini söyleyenlerde zaten 50 sinden sonra değişti diye şikayet mafoldumbenederler hNIMLARIN BİR KISMI evleneceğin erkeği olduğu gibi kabullenmelisin , çok çekemiyecek gibiysen evlenme onunla derim ben:icecream:

4. 30 Aralık 2009
  5. Bammbik

Bammbik SiGaRaYa HaYıR :lepi: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Erkeklerin değişmesini beklemek hata olur :nazar:

6. 30 Aralık 2009
  7. TaDukHePa

TaDukHePa ♫♥♥_GLaM_Fa!rY_♥♥&#9 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım, öncelikle yazdıklarını pek okuyamadım, biraz karışık yazmışsın; hani chat diliyle... Biraz daha açık yazarsan daha rahat okunur diye düşünüyorum.
    Gelelim mevzuya, 2 senelik nişanlıymışsın. Ben de 2seneye 2 ay kala evlenmiştim eşimle. Bizim başka sorunlarımız vardı; o ozaman okuyordu, okul bitti dilekçeyle askere gitti. 6ay askerlik yaptı, iş bulamadı vs vs. Konudan anladığıma göre sen adamın ayrılmak isteyip istemediğini anlamaya çalışıyorsun ve kendini savunma içgüdüsü ile ayrılmayı düşünüyorsun sanırım.
    Şöyle söylemeliyim; yaşını bilemiyorum ama tahminimce çok gençsin, hayatına kimler kimler girer belli mi olur? Önemli olan senin ruh sağlığını koruman. Şunu da belirtmeliyim, yanlışsam diğer üyeler düzeltsin ama adam sıkılmış birşeylerden. Ben 3 senelik (evlilik dahil) beraberliğimde ettiğimiz kavgalar vs ne olursa olsun ara vermedik, o zaman "ayrılsak daha iyi, ne arası" demişti bana. Ayrı şehirlerde yaşasak da, gece şiddetli kavga etsek de her sabah uyandığımızda ilk birbirimizin sesini duyduk, keza yatarken de en son birbirimizle konuştuk.
    Hayat senin, karar senin...
    Naçizane yorumum: aşk heryerde ama huzur nerelerde??

8. 30 Aralık 2009
  9. meli_su

meli_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    değiş derken yanlış anlattım sanırım kızlar yani biraz daha bana vakit ayırsın istiyorum sevgisini göstersin istiyorum belki huyu bu diyeceksiniz ama nişan önce böyle değildi inanin istesem ayağımı yalack durumdaydı şimdi de böle değişince canımı acıtn bu acaba diyorum evlenınce daha kötü olacaz diye düşünüyorum nişanlılık insanların en güzel dönemi olması lazım diye biliyorum duyuyorum :KK43: 15 yaş var aramızda daha önce sorun olmuyordu benim içinde zaman geçtikçe sorun olmaya başladı öle hissediyorum.ara vermekle ayrılığın yaklaştığını hissetmiştir aslında ama hiç bi tepki vermedi bişey demedi halen daha aramıyorda :KK43:

10. 30 Aralık 2009
  11. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Hiç üzme kendini..ÇAba sarfetmeyen birine, canını sıkmaya değmez..
    Evlenince bu yaptıklarına katlanabilecekmisin?..Ne genişmiş nişanlın..
    Ara vermek değil ,ayrılmayı teklif etsende, demek sessiz kalacakmış..
    ıyi düşün ,taşın..Bu kişiyle evlilikte mutlu olabilecekmisin?..
    En iyi cevabı sen verebilirsin..

12. 30 Aralık 2009
  13. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Daha evlenmeden böyleyse evlendikten sonra seni mutlu etmesi mucize olur diye düşünüyorum. Can çıkar huy çıkmaz demişler. İyice ölç tart arkadaşım.

14. 30 Aralık 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Olmuyorsa neden zorluyorsunuz ki?:uhm:
    Belli ki tükenmiş aranızdaki iletişim..
    Sevginiz,aşkınız olabilir ama iletişim koptu mu artık zor toparlanır ilişkiler..
    Sizin zorlamanızla sizinle ilgilenecek,sizi arayacaksa ne hayır gelir ki?:nazar:

16. 30 Aralık 2009
  17. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    Bence adam senin vazgeçmeni bekliyor çünkü seven kalpler böyle yapmaz ayrıl gitsin belki senin için şuan önemli değil ama 15 yaş ciddi bir fark evlenmeden ayrılman en mantıklısı,

yada blöf yap bitir bakalım ne yapacak eğer ısrar ederse belki gerçekten huyu suyu böyledir ama kabul ederse zaten o iş bitmiştir biraz cesaretli ol ayrıca neden 2 yıl nişanlı bekliyorsun okulun falan için mi?

18. 30 Aralık 2009
  19. meli_su

meli_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır canım işlerini düzeltmesi lazımmış onu anlayabilirim ama ailesi de uzak zaten bize hiç düğünden konuşulmadı 2 yıl olacak yapabilcez yada yapamayacz diye hiç lafı bile geçmedi ben nişanlıma soruncada işlerini bahane ediyor biraz cesaretli olup bitircm sanırım olmuyor hegün bi insan ağlarmı o ağlatıyor işte:KK43: