2 temmuz.. tatilime mal olan ameliyat :D

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve turkiye tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : turkiye
  1. turkiye

turkiye Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yaz türkiyeye gittim ve ertesi gün hastaneye gittik. zamanimiz yok diye.ve doktor ailemin istegiyle ertesi güne gün verdi.bende nefes sorunu vardi sekilde doktor ameliyat olunmasi gerek dedi ki cocukluktan beridir gerekliydi.sekilide istermisin dedi .evet dedim birde seklde nefes almayi etkiliyor dedi.benim cok yamuldugu icin tamm dedim .burda cok arastirmistim herkes yardimci oldu korkmamamn icin ama faydasi olmadi acikcasi :KK70: neyse korka korka ameliyathaneye girdim.öncelikle damar yolunu acarken cok korktum cok acidi benim canim tatli oldugu icin :KK70:. sonra kolumdakilerle üstümü cikarttim ve ameliyathaneye gittim.neyse icerigi geceyim .1 hafta hem alci hem tampon dikis vs durdum .ben herkesin 3 gün 5 gün durdugunu sandim .ama benim 1 hafta oldu.su icemedim bogazima kaciyodu hep ama süt icince bisi olmuyodu :KK70:yemek yerken bebek gibi döküyodum .uyurken annem ve teyzem basimda beklerken kac kez ´burnuma yumruk indirecekken tutmuslar elimi.vs kimsenin karsisina cikmadim yüzüm sisti fotlardan anlasilir.cikacagim gün basörttümü bile takamdim cok sis diye :KK70: hep yatakta yattim tamponlar sinirlere geldigindenmidir nedir basim cok agriyodu kalkik olunca.hep buz koydum gözlerimin alti cürümüs elma gibiyid.pek morarma olmadi sadece 2 3 günden sonra gecti ama cok sarardi yani yanina mavi koysam fener bahceden daha güzel renkler olurdu :KK70: iste neyse fotlardan belli olur.7 gün hastaneye gittim doktor alciyi tamponu cikardi.cok korkuyodum tampon cikinca cok aciyo diye duymustum ama pek olmadi.ama dikisleri cikarinca acimadi desem yalan olur.
    sonra doktor yine bandaj takti tam göremedim burnumu.nese memlekete gittik orda cikartmistim.1 ay sonra kontrole gittim doktor beni taniyamadi ne kadar degismmisin dedi eski halmi gösterdi taniyamadim nekadar farkli bir burnum varmis dedim:KK70:öyle iste sorusu olan varsa yanitlayabilirim.

2. 12 Eylül 2010
  3. turkiye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fotograflarin tamamini yükledikten sonra yorum yazilirsa sevinirim

4. 12 Eylül 2010
  5. turkiye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sirayla olmadan oldugum ve olduktan sonraya kadar gidiyo ona göre siralanmistir.elimle burnum kapattgim ilk darbem kuzenimin ameliyat oldugumu unutup burnuma kafa indirmis olmasiyla :KK70:
    yesil sallida 1 hafta önceki halim yorumlariniz bekliyorum...

6. 12 Eylül 2010
  7. turkiye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ıstanbul anadolu yakasında özel saygı hastanesınde oldum anlasmalıdır:doktorumun adı osman yagcılar

8. 12 Eylül 2010
  9. feykbabe

feykbabe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burnun ne güzel olmuş canım valla inşalla benimde öyle olcak ay tombiş olcam şişlerden opuyorumnanaktan

10. 12 Eylül 2010
  11. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    way bee
    özellikle uyur gibi çekilmiş bi foto var ya
    süpermişşş
    güle güle kullan
    çok güzel olmuş

12. 12 Eylül 2010
  13. turkiye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun canlarim
    feykbabe sislikleri cok sorun etme ya ben cok buz koymadigim icin benim sis ama düzenli olarak 15 .dkkada bir koyarsan buzu pek sorun olmaz gerci koysanda olucak yine sislik ama cok takma benim göz atlarim sarardiginda pudrayla kendime geldim hileli yoldan:KK70:

14. 12 Eylül 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok yakışmış cnm acaip dogal ve cici bi burun:)
    3. resimde sedyede yatar halin varya içimi cız ettirdiii :)

16. 12 Eylül 2010
  17. turkiye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hehee nemcim senin icini ciz ettridi benide kalpten götürdü bir el bile sallayamdan götürdülerr:KK70: tesekkürlerrr

18. 12 Eylül 2010
  19. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    cok güzel olmus masallah, doktorun kimdi acaba?