2 Tüp Bebek Denemesi Yaptiran Arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve NERMXIXN1982 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : NERMXIXN1982
  1. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 TÜP BEBEK DENEMEM OLMADI.DOKTORUM 2 TÜP BEBEK DENEMESİ YAPRIĞIMIZ HASTALARIMIZDA DAHA İYİ SONUÇ ALIYORUZ DEDİ AMA BENİM GÜVENİM ÇOK KIRILDI.:kızgın:

2. 16 Mayıs 2008
  3. yxuxcem

yxuxcem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kırılmasın nermin benim birinci denememde hiç bi şey olmadı.Direk kan testi gönünde kanım 0 çıkmıştı.İkinci denemem de ise 5+2 günlüğe kadar dayandı bu benim için çok anlam ifade ediyor tıbbı bilmem ama çok yaklaştığımı hissediyorum bir dahaki sefere ve hatta kendiliğinden olacağına inancım var biz bunu hakediyoruz arkadaşım sakın umudunu kırma.Deneme öncesinde kendini fiziğini zihnini güçlendirmek için elinden geleni yap.Ben şimdi sabah akşam çöre otu bal tarçın karışımı kullanıyorum,eşime keçi boynuzu kürü uyguluyorum onunla beraber bende kullanıyorum.Hem eşim hemde ben elevit,folbiol,aceselenyum kullanıyoruz.Eşim bol çerez tüketiyor.Ve tedaviden bir ay önceside akupunkturu düşünüyorum.Ve en önemlisi verecek olanı unutmayıp öncelikle hayırlısını isteyerek malın sahibini hiç unutmadan dua ediyorum.Verecek olan o bense vesileyim iyi bir vesile olmak içinde elimden geleni yapacağım.

4. 16 Mayıs 2008
  5. yxuxcem

yxuxcem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maviş sende aynı şekilde derin bi nefes alın ve bu olumsuz düşünceleri bir an evvel defedin.Bakın ben dokuz senedir bekliyorum defalarca hezimete uğradım ama yılmak yok ve bu sitede bizlerden çok daha kötüsünü yaşamış ama yılmamış ve sonuç almış insanlar var bunu onların inancı sağlamış şimdi kendimize ve yüreğimize inanma zamanı.Hadi toplayın morallarinizi göreyim sizi

6. 16 Mayıs 2008
  7. yxuxcem

yxuxcem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar her şeyin başı moralli olabilmek ve olumlu düşünüp olumlu inanmaya kendimizi alıştırmamız lazım.Olabilir bazen insanın enerjisi düşebiliyor ama bu düşüşü daha fazla uzatıp kendinize zarar vermeyin böyle düşünmenin bi faydası yokki.Bende bazan bi dakkada komalık olabiliyorum ama çarçabuk toplayacağız ve hep kendimize olumlu düşünceleri alışkanlık haline getireceğiz ki sürece bizimde olumlu katkımız olsun.Bide sahip olamadıklarımıza değilde bir de sahip olduklarımıza bakalım.Mesela benim harika bir eşim var dünyaya 100 kere gelsem her defasında onunla evlenirim.Allah ona sağlık sıhhat versin ilk önce onun için teşekkür ediyorum Allahıma ve düşünün daha ne kadar çok teşekkür edilecek şeyimiz var.Ve bir gün bize harika yetiştireceğimiz evladı verdiği içinde teşekkür edeceğiz.

8. 16 Mayıs 2008
  9. kuzi

kuzi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nermincim bende birinci denemenden sonrakilerde şans daha yüksek diye duydum, inşallah öyledir, senin hiç dondurulmuş embriyon yokmuydu

10. 16 Mayıs 2008
  11. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nermincim valla bende 2. defa denemek için gün sayıyorum rabbim inşallah yüzümüzü ikincide güldürür...nasip işi bellimi olur bu sefer herşey çokk daha güzel olur...

12. 16 Mayıs 2008
  13. eda bardakçxix

eda bardakçxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nermincim ilk tüp bebekte olmaması 2.de de olmayacak anlamına gelmez güvenin kırılmasın lütfen .bence pes etmemelisin kendini biraz toparlayıp yeniden denemelisin insallah hayırlısıyla gebe kalırsın

14. 17 Mayıs 2008
  15. setrik

setrik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım nerde yaptırdıgını ögrenebilirmiyim

16. 17 Haziran 2009
  17. yumuk.eller

yumuk.eller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    been arkadaş olmak istiyorum morale çok ihtiyacım var 2 haziranda transfer yapıldı olmadı dün sonuçları aldım dünya başıma yıkıldı nolur bana yardım edin çok bunalımdayım her gün ağlıyorum..

18. 17 Haziran 2009
  19. mapavrili

mapavrili bebeğim gel artık... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde birinci denememdi ama olmadı[....bende çok ağladım ama yapıcak hiçbir şey yok..sadece kendimizi yıpratıyoruz..kabulleniyosun en azından ben kabullendim ve ikinci deneme için kolları sıvadım.....rabbim bir gün bizede yaşatıcak inşallah anneliği .....sana şuan ne diyebilirimki başka.....allah yardımcımız olsun..../B]