2. Uygulama için tedavimin ilk günü

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mimader tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : mimader
  1. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm. 2 ay önce ilk tüp bebek uygulamam oldu. çok umutlanmıştım ama sonucum negatifti. Şimdi 2. uygulamaya başladık. Bugün ilk iğnemi oldum. Bu sefer uzun protokol uygulayacaklar. Bu süre hiç bitmeyecek gibi geliyor. Allh herkezin yardımcısı olsun. Sabır işi bu birazda dimi

2. 26 Ocak 2009
  3. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    biter canım biter uzunuda biter kısasıda sonuç negatifte olsa sen daima pozitif ol rabbimden dilerim tez günde versin bebeğini sabretmeden bişey olmuyo bunca yıl sabrettik bir ay neki dilerim busefer + olursun hayılı olsun tedavin canım

4. 26 Ocak 2009
  5. Bonie

Bonie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeni tedavin hayırlı olsun canım..inş.bu sefer olur..ben de 2.denememe nisan gibi başlamayı düşünüyorum.

6. 26 Ocak 2009
  7. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki sabır işi bizimde sınavımız bu bende 2. ye başladım ama dondurulmuşlara bugün tedavide 5. ci günüm ama banada zaman geçmiyor 10 - 15 güne kadar bitecek ama ya sonrası ?????????

allahım hayırla tamamlamayı ve sonrasında o güzel haberi duymayı nasip etsin ve kucağımıza almayı daha ne diyebilirimki :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

8. 26 Ocak 2009
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısıyla hamiş haberlerini alırız inşş kolay gelsin tatlım a.s.

10. 26 Ocak 2009
  11. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mimader bende uzun protokolle başladım ve ikinci aşamaya bugün geçtik lucrınle prugeni vuruluyorum hemen hemen aynı anda haberlerimizi alacağız hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah

12. 27 Ocak 2009
  13. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tedavin hayırlı olsun inşallah hamiş haberini alırız

14. 27 Ocak 2009
  15. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim hepinize. Allah hepimizin yardımcısı olsun.Az önce başka bir blogda yumurta kalitesini artırıcı bir karışım okudum. Sizde deneyin. Birde paylaşmak istediğim birşey daha var. Erkek semeninin kalitesini artırmak için de bol bol keçi boynuzu yedirin eşlerinize. Ve çinko ağırlıklı gıdalar yemeye dikkat edin. mısır, bezelye , haşlanmış yumurta, yeşil mercimek ,brokoli, brüksel lahanası ve özelliklede karaciğer, kırmızı et.Bu gıdalar içinde en fazla çinko bulunduranlarmış.