2.ve da fazla tüp bebek tadevisini görenler buraya toplanın kızlar:))

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve teleskop26 tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : teleskop26
  1. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA İKİ HAFTALIK BİR ARADAN SONRA YİNE GELDİM BİRAZ KENDİMİ TOPARLAMIŞ BİR ŞEKİLDE:))BİLMEYENLER İÇİN ANLATAYIM DURUMU TÜPLERİM TIKALIYDI LAPAROSKOPİ İLE KAPATTIM VE ANKARA ANATOLİADA TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLADIM KURBAN BAYRAMININ 2.GÜNÜ NEGATİF SONUCU ALDIM AMA YIKILMADIM AYAKTAYIM:))NİSAN-MAYIS GİBİ İKİNCİ DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EŞİMDE HİÇBİR SORUN YOKTU BENDEDE SADECE TÜPLER TIKALIYDI %70-80 OLUM OLUR DENDİ AMA OLMADI ŞİMDİ GEN TARAMASI YAPTIRICAZ.ONDA BİŞEY ÇIKMAZSA TEK SORUN EMRİYOLARDA DİYE DÜŞÜNÜCEZ ÇÜNKÜ İLK DÖLLENDİKLERİ DAKİKADAN İTİBAREN BÖLÜNMELERİ NORMALDEN YAVAŞ OLMU.ŞUAN BINLARIN ARAŞTIRMASINI YAPIYORUM BEN HAMİLE KALAMADIM AMA 2 ARKADAŞIMIN GÜZEL HABERİNİ ALDIM ONA GERÇEKTEN ÇOK SEVİNİYORUM TEK TESELLİM ONLARIN POZİTİF SONUCU OLDU.BEN YİNE ANATOLİAYAY YAPTIRICAM BURDA SIK SIK GÖRÜŞÜRÜZ.YAZMAYI UNUTMAYIN BİLMEDİGİMİZ ŞEYLERDE DAHA ÖNCE TECRÜBESİ OLAN KIZLAR BURAYA YAZIN LÜTFEN.:a015:

2. 9 Aralık 2009
  3. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba teleskop sonucunu biliyorum çok üzülmüştüm her okuduğum negatif sonuç üzüyor beni ama pozitif sonuçlarda bir o kadar sevindiriyor
    ben de 2 kere tüp bebek yaptırdım trabzon karadeniz tüp bebek merkezinde 1. de olmadı hormonlarım yüksekmiş sonra farkedildi yumurtalar kaliteli değildei zaten 2. de hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atımları olmadığı için aldırmak zorunda kaldım
    şimdi en az 3-4 ay veya daha fazla zaman beklemek zorundayım kürtajdan sonra rahmin iyice dinlenmesi gerekiyormuş sonra tekrar başlayacağız inşallah,
    canım benim inşallah bundan sonra senin de hepimizinde herşey yolunda gider ve hayırlısıyla sağlıklı bebeklerimize kavuşuruz

4. 9 Aralık 2009
  5. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım çok zor bir aşamalardan geçiyoruz ama Allah ım bizlerin yüzünüde güldürecek inşallah,canım ben bayramın hemen ertesinde negatif sonucumu aldım çok umutluyduk ama olmadı Allah ım hayırlısını versin.benim şu an kafam çok karışık 3.tedaviye nezaman başlasam bilemiyorum içimden hemen anne olmak geliyor ama şu anki piskolojim çok bozuk önce mpiskolojimi düzeltmeliyim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

6. 9 Aralık 2009
  7. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar.
    ben de 3 kez micro denedim. sonuncuda kimyasal gebelik oldu. sorun eşimde. bizim herşey güzel giderken embriyolar falan kaliteliyken bi türlü hamilelik olmuyo. galiba ciddi bir problem var. çok yoruldum artık. hayırlısı Allahtan....

8. 9 Aralık 2009
  9. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar negatif sonuç bizim direncimiz arttırıcak buna inanıyorum.eylül 6 aya kadar vücudun toparlanır.azra 3 ay sonra yine dene en uygun zaman o zaman inş.bende 3 ay sonra başlıycam.psikolojini bozacak bişey birşey yok bende negatif sonuca alışamadım hatta belki dedim ve dün gebelik testi yaptım heyhat yok bişey umut olmazsa yaşayamayız umudunu kırma.daglar ciddi bir sorun oldugunu sanıyorum sadece zamanı gelmemiştir.ben hep hayırlıysa olsun dedim olmadı demekki hayırlısı buymuş biraz bu yolda yorulucaz ama inş.sonucumuz güzel olacak.damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış sadece o yüzden hepimiz aynı dertten muzdaribiz bu yola yorulsakda devam edcez demi kızlar.daglar sorun eşimde diyorsun bak ufak bir pürüz var elinizde oysa bizde o da olmamasına ragmen olmadı rahat ol en azından benim durumu düşün bizde sadece tüp tıkalı olmasına ragmen olmadı bunu düşün ve içini rahat tut.

10. 10 Aralık 2009
  11. bademir

bademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Mrb. Kızlar bende 3. Denememe başlıyorum. Hayırlısı artık...

12. 12 Aralık 2009
  13. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bademir allah pişman etmesin gülüm:)ya kızlar yumurta kalitesini artırmak için neler yemeli ve hangi bitkiler iyi gelir bu konuyla ilgili bilgi toplasak ya denememize başlamadan önce bence bunuda yapalım.nette şuana kadar kayda deger bişey bulamadım.

14. 12 Aralık 2009
  15. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teleskop canım benim ilk denemem de yumurtalarım kalitesiz çıktı va bana transfer bile yapılmadı 2.denememde incir kürü ve bal çörekoto tarçın karışımı yedim ve 15 yumurtanın hepsi kaliteli çıktı ben faydasını gördüm ama Allah ım kısmet etmedi ve rahim tutmadı.bence sende yap canım

16. 13 Aralık 2009
  17. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    azra gülüm daha detaylı bilgiye ihtiyacım var.seninle birebir baglantıya geçmem lazım özelden tel numaranı yollarmısın veya ben yollasam ve burayada daha detaylı yazalım.

18. 13 Aralık 2009
  19. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tamam canım sana nasıl uygunsa ben öyle konuşurum özelden yaz konuşalım canım.