2 vya 3 düşüktn sonra hangi teestler yapılıyo paylaşırmısınız

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve hpt_honey tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : hpt_honey
  1. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    7 YILDA 2 defa DOĞAL YOLDAN HAMİŞ KALDIM İKİSİDE BOŞ GEBELİK OLDU TEMMUZ 14 KÜRTAJ OLDUM DR TESTLER İSTEDİ BAZILARI YAPILDI ŞEKER YÜKLEMEMSİ BURESELLA CMVIgg poziitfmi olması gerekir bazılarınıda fakülteye sevk etcek kanpırtılaşması için daha neler oluyor sebebi hiç bişi çıkmazsa yine boş gebelik olabiliirmiyim acaba yada düşük aydınlatrsanız sevinirim bebekli günler

2. 31 Ağustos 2010
  3. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    canım benimde temmuz sonu düşük oldu.bu önümüzdeki hafta tıp fakültesine gidicem .

4. 31 Ağustos 2010
  5. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah yadımcımız olsun canımolumunekankayizsmile

6. 31 Ağustos 2010
  7. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    canım şeker yüklemesi,brusellaiCMVIgg testleri neden isteniyor.bunlarla düşük arasında bağlantı mı var.sen kan pıhtılaşması testini ne zaman yaptıracaksın.uzun sürer mi ki bu test?Sanırım bir günde bitmez dimi bu test.seamer testi,histeroskopi de istiyorlar mı fakültede? sana da çok geçmiş olsun.testlerin yapıldıktan sonra ona göre tedbirini alırsın.kalbimizi ferah tutmalıyız.

8. 1 Eylül 2010
  9. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bunla biaz uzun süüyo ve düşük için istedi dr uzun dedsimse biay içinde bite işten eamr daha önce olmustum histergopide aşılma ve tüp bebek aasında olmuştum şimdi kan ptılaşmasına bakılcak büyük ihtimal sonra sonuçla belli olur fakat daha nelere bakılıyo anlamış deilim dr çok prof deşl ama ilgili yani herşeye bakılsın istiyoum

10. 1 Eylül 2010
  11. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    ya moralim çok bozuk.tıp fakültesi araştırma için taaa kasıma gün verdi.hüngür hüngür ağlıyorum.niye bu kadar geç.

12. 1 Eylül 2010
  13. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimkiside bi ay sonra bundada va bence bi, hay hiç sebebsiz deildr öle düşünme koruncakmısın bu testler çıkana kadar? allha emanet ol

14. 1 Eylül 2010
  15. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    canım testler çıkana kadar korunmayı düşünüyorum.sen korunacakmısın peki? profesöre mi gitsem diye düşündüm.gerçi o ne kadar zaman alır bilemiyorum.sende Allaha emenet ol canım

16. 1 Eylül 2010
  17. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    folik asite şimdi mi başlasam yoksa araştırılmadan sonramı?sonuçları etkiler diye başlamasam mı?

18. 1 Eylül 2010
  19. fiona

fiona Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım neden o kadar geçiktiriyorlar anlamadım.Bende temmuz başında ikinci düşüğümü yaptım.Testlerimi zeynep kamil ve kartal araştırma hastanesinde dönüşümlü yaptırdım.Kromozom testlerimizi zeynep kamilde pıhtılaşmayı kartalda yaptırdım hiç beklemedim sonuçlarını 1 ay sonra aldım.Galiba sende istanbuldasın.Kasımda başlarsan aralık sonunu bulur sonuçlanması.Ama dediğim gibi ekimde alırsın sonuçlarını.Birde kaç düşük yaptın bilmiyorum ama 3 düşük ve sonrasına yapıyorlar testleri ben 3 düşüğüm var dedim.Yalanda değil aslında daha önce yaşadığım bi problemin düşük olduğunu şimdi anlıyorum.