2 Yandaki Olum kree balayacak, endieliyim yardm

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve Cinarefeninannesi tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Cinarefeninannesi
  1. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar 10 gun sonra okul müdürü gelsın yazalım başlasın dedı okul bıze çok yakın lojmandayız zaten okulda lojmanın içi çocukları çok sevıyor oglum okula gıtcem dıyede sevınıyuor fakat ben çok telaşlıyım çokmu hasta olur ezılırmı yada vs seyler tam gun degıl zaten yarım gun sızce ne yapmalıyım bıdahakı senemı versem.10 gun ıçınde vazgecme şansım var.

babamız seneye olsun bu sene vermeyelım dıyor kafam çok karıştı

2. 24 Eylül 2009
  3. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    yokmu hıç yardım aden

4. 28 Eylül 2009
  5. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Bence yarım gün diyorsun.Başlasın çocuk.Çok faydasını görürsün.Baktın olmuyor alırsın çocuğu.Kaybedeceğin bişey yok.Hem yakın olduğu için denetleme şansın da var.Bence gitsin kreşe.Ama tabii yinede sen bilirsin canım..:teselli:

6. 28 Eylül 2009
  7. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bence 3 yaşından önce çok erken. Eğer bir zorunluluğunuz yoksa sadece günde 1 saat oyun grubuna götürebilirsiniz. Yine de şartları ve ortamı siz biliyorsunuz en iyisini de yine siz bilirsiniz

8. 4 Ekim 2009
  9. delibalik

delibalik meleğimin annesi :) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    308
    biz de bu konuyu düşünüp durduk...benim oğlum da 27 aylık. bakıcımız var ama bakıcıdan memnun olmadığım pek çok nokta var. başka bir bakcııya alışmasındansa kreşe uyum sağlamasının daha kolay olacağını düşündük. ve bugün bizim mahallemizde çok beğendiğimiz, deneyimli ve bu işe çok profosyonelce yaklaşan bir kreşle anlaştık. ilk 2 gün oyn grubuna gidecek, sonra yarım gün gidecek bir süre, sonra da tam gün... oğlum için böylesinin çok çok daha iyi olacağını düşünüyorum. çünkü oğlum, çişin,i 2 yaşından önce söyleyen, net bir şekilde her şeyi ifade edebilen ve yemeğini bile kendisi yiyebilen yaşından da büyük gösteren bir çocuk...sizin çocuğunuz için de bence yarım gün olarak gitmesi uygun olabilir bu dönemde.... uzmanlar 3 yaş diyorlar ama bu, çocuktan çocuğa da değişiyor!!!...

10. 6 Ekim 2009
  11. lilyum_85

lilyum_85 buyrun benimm :) Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    2 yaşına gelsin bende vericem ama işte içimin çok çok rahat olması lazım bilemiyorum :KK43:

12. 8 Ekim 2009
  13. zeynepyal

zeynepyal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba
    kızım şubat ayında 3 ü bitirecek ve ağustos tibari ile okula göndermeye başladık. ilk zamanlar çok iyiydi ama sonraları hem huy değiştirdi hem de gitmek istemedi. servise bidirebilmek için yapmadığımız kalmıyordu. o kadar çaresiz ağlıyordu ki servise binerken a da okuşun kapısından girerken yırtıyordu resmen ortalığı ama içeri girince hemen susuyordu ve akşamları güzel geliyordu. yine bir gün servise binerken öyle çaresiz ağlayıp anneeee noolur öpiiim bi kerecik bırakma beniiiii şeklinde ağlayınca acaba demeye başladım ve sonuç olarak verdiğim tavizle bıraktık okulu. Ocak gibi tekrar denemeyi düşünüyorum ama yanlış mı yaptım acaba diyorum. fikri olan????

14. 9 Ekim 2009
  15. ozgul.red

ozgul.red Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 10 gun sonra okul müdürü gelsın yazalım başlasın dedı okul bıze çok yakın lojmandayız zaten okulda lojmanın içi çocukları çok sevıyor oglum okula gıtcem dıyede sevınıyuor fakat ben çok telaşlıyım çokmu hasta olur ezılırmı yada vs seyler tam gun degıl zaten yarım gun sızce ne yapmalıyım bıdahakı senemı versem.10 gun ıçınde vazgecme şansım var.

babamız seneye olsun bu sene vermeyelım dıyor kafam çok karıştı

16. 9 Ekim 2009
  17. ozgul.red

ozgul.red Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence 2 yaş için yarım gün çok faydalı konuşmayı çok çabuk öğreniyorlar.Birde yaşıtlari ile beraber oyun oynamak onlar ile bişeyler paylaşmak çocuklar için çok faydalı

18. 9 Ekim 2009
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ne yaptın krese verdın mı tuvalet egıtımı ogrnmışmıydı