2 yıl nişanlı kalmak için uzun bi süre mi ?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve LittleQueen tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : LittleQueen
  1. LittleQueen

LittleQueen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam bayanlar.Sizce 2 yıl nişanlı kalmak için uzun bi süre mi?:1closedeyes:

2. 13 Mart 2010
  3. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım bn ole dusunmuyorum..bende ıkı yıl nısnlı kalıcam onemlı olan anlasmak ıkı tarafta nlayıslı olduktan sonra problem olmaz dıye dusunuyorum...

4. 13 Mart 2010
  5. LittleQueen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hani diyorlar ya araya aileler girince huzursuzluk cıkma olasılığı oluyor diye. ondan dedim ben.

6. 13 Mart 2010
  7. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hzursuzluk durumu genelde dugun nişan alışverısındel olur sız bunu alın bız bnu aldık gb konulardan ama ole bır sey cıkıcaksa bıle cıkar sen engel olamzsınkı yanı dugunle nısan arasında 1 ayda olsa karsı taraflarda anlayıslı olmazsa yıne cıkar tartsma..zaten her seyın zamnı kısmetı ne zamnsa o zamn olur sen bence canını hıc sıkma baskalrının laflarında kulak asma..nişanlılık donemınde daha ıı kaynalır bence bu sure uzunda ols samımı olnur alısır herkesbırbrıne...ama dıyorum ya karsı tarafta kayınvalıden olucak ınsan anlayıssızsa bır sey dıyemem yanı kişiye baglı olur bu.

8. 13 Mart 2010
  9. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabı bırde nısanlı olmak demek daha rahat olmak demek ama her tartsmayı buyutp aıleler duyarsa ozamnda sorun cıkar ..ne olursa olsun sen nişanlınla cozmelısın bence.ozmn sorun cıkmaz..

10. 13 Mart 2010
  11. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence uzun bir süre aklinialirimsmile

12. 13 Mart 2010
  13. ayazz

ayazz aşkı için sabrediyo.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 2 yıldır nışanlıyım ve hiçbir sorun yasamadım ,düğüne allahtan aylar kaldı yoksa tek sorun sabırsızlık oluyo çeyiz falan aldığında hemen kullanmak istiyosun vs...,ama bence sorun değil önemli olan sizin aranızdaki uyum ve anlayış ve en önemliside sevgi..

14. 13 Mart 2010
  15. LittleQueen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrik ederim canım. Allah bir ömür mutluluk versin.Yorumun için de teşekkürler

16. 13 Mart 2010
  17. LittleQueen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabi ki

18. 13 Mart 2010
  19. _mervem_

_mervem_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2 yıl nişanlı kalmadaki sebep maddi sorunlarsa birikim olması içinse beklenir evet...aileleri sakın karıştırmayın ufak atışma dahi olsa..aileler birbiriyle fazla samimi olmasın bence fazla samimiyet tez ayrılık getirir arada hep mesafe olmalı bizim nişan olmadı yaza olcak tanıştı aileler şuan nasıllarsa nişanlıykende aynı olmalarını ıstedım.insanoğlu çiğ süt emmiş iyi niyetten faydalanıp hemen takıdan eşyadan kaçmaya başlıyorlar söylenende şu kız ve ailesi tok gözlü canım istemez hiç bişey çok samimiyiz zaten halden anlarlar zihniyeti oluyor...kısacası bu nişanlılık devresıne senın için sadce nişanlın önemli olsun birikimde yapılır güzelce düzende kurulur inşallah...