2 yıl sonunda meleğim nihayet benimle...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve 2yengec tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : 2yengec
  1. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hikayem biracık uzun.
    2005 yılında evlendik.3 yıl kadar bebek düşünmedik .2008 yılında bebek düşünmeye başladık.bir yıl kadar denedik olmadı bebek.sonra 2009 haziranda dr a gitmeye karar verdik.dr kontrolünden geçtim smear testi temiz,hormonlar ii görünüyo.fakat rahim filmi çektirmemi istedi dr.eşiminde ürolağa görünmesini istedi.ürolağa gittiğimizde eşimde tek taraflı varikosel olduğunu öğrendik 7400.000 idi sperm sayısı ve ameliyat oldu.dr en az 6 ay bir sene kadar beklememizi söyledi.sperm testi içinde 6. ayda bizi kontrole çağırdı.fakat ben 6 ayı bekleyemediğim için ameliyatın üzerinden 4 ay geçmişken gittik tekrar sperm sayımına.değerler artmıştı 24.700.000 olmuştu.umutlarım artmıştı.ama hala bebek olmuyordu.( bu arada ben hala rahim filmi çektirmemiştim.çok korkuyordum.randevu bile almıştım bir hastahaneden.randevuya gitmedim)takiiii ameliyatın üstüne geçen 9. ayda edetim gecikti.sakin olmaya çalıştım.mevsimdendir dedim.derken 4.gün oldu artık dayanamadım.test yaptım evde sabah ilk idrarla.1 dk kadar başında bekledim.baktım 2. çizgi yok.hayal kırıklığı ile gittim tekrar yattım.bişeyler dürttü beni.kaltım baktım çift çizgii.allahım inanamadım.sakin olmalıydım.eşime sürpriz yapmak istiyordum hep bu benim hayalimdi.çaktırmamalıydım bişey.neyse kahvaltımızı yaptık işyerimize geldik.eşim dışarı çıktı.bende arkasından fırladım kan testi yaptırmaya.akşam 6 gibide sonucumu aldım.bebeğim 3-4 haftalıkmış. :KK46: gittim bir tane emzik aldım.hediye paketi yaptım.testleride içine koydum,emziğide.üzerinede not yazdım."mart ayında çıktım yola,allah nasip ederse aralık ayında geliyorum kollarına.bekle beni babacığım."oturuyordu sandalyede.kaltım gittim yanına verdim eline paketi.notu okudu.hamilemisin dedi.bi sessizlik hakim olduk.sarıldık ağladık ağladık.allahım herkese nasip etsin bu duyguyu.evlatsız koymasın hiç kimseyi.
    hiç bir belirtim yoktu
    adetim başlayacağına yakın şeffaf bir akıntım olurdu.o akıntı hala devam ediyo.
    adetimde göğüslerim ağrırdı.yine ağrıyolar.
    hastalanacakmışım gibi karın ağrılarım yine mevcuttu 10 dk kadar sürüp geçiyordu.
    adet belirtilerimi yaşadım yani ben.gebeliğe dair bulantım halsizliğim olmadı.
    şimdi sizlerden dua bekliyorum kızlar.bebeğim ve benim için dua edin lütfen.bu uzun yolu allahın izniyle sağlıklı sıhhatli geçirelim.
    darısı sizlerin başına.....:CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

2. 15 Nisan 2010
  3. richberry

richberry Guest

ne mutlu sana cnm allah analı babalı büyütsün ınsallah:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

4. 15 Nisan 2010
  5. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım.

6. 15 Nisan 2010
  7. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim canim.ne kadar guzel bi hediye yollamis rabbim...hayirlisiyla kucagina alirsin insallah opuyorumnanaktan

8. 15 Nisan 2010
  9. Luna

Luna Şükürler olsun RABBIM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyy canım inanmıyorum cok sevindimmmmm...
    Seninle hic sohbet etmis olmasak da forumlarda cok rastlıyordum sana ozellikle avatar ından tanıdım.. Cok ama cok sevindim tatlimm.. Allah kucaginda gormeyi nasip etsin...:teytey::nazar::nazar::nazar::nazar: :Saruboceq:

bizler icin de dua et olur mu??

bebişine iyi baakkk:KK46::KK46::nazar:

10. 15 Nisan 2010
  11. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım amin...
    etmemmi canım benim.her gece dua edicem sizler için.allah sizlerede nasip etsin inşallah.

12. 15 Nisan 2010
  13. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok sevindim
    Saglıkla bebegini kucagına alman dileğiyle
    eşine öyle guzel bir süpriz yapmışsın ki iş yerindeyim suna ama gözlereim dolu dolu okudum
    dilerim yüce rabbimden bende bir gun böyle guzel ve unutulmaz bir süpriz yaparım...

14. 15 Nisan 2010
  15. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım peki belirtilerin nelerdi
    benim eşimde de varikosel vardı 100 bin olan sperm sayısında hiçbir düzelme olmadı ameliyat olalı bir sene oluyor
    bende eşime klomen ve evicap içiriyorum bende hep dua ediyorum
    geçen ay 23 de regli olmuştum bu ay da 23 de bekliyorum
    fakat bende şöle bişey oldu reglime neredeyse iki hafta kala bir gögüs agrısı gögus şişliği mide bi gaz gaz yumurtalaıklarımda bir ara sancılar öle ki hızlı oturdugumda sanki bişey düşecekmiş gibi oluyordu biraz hafifledi ama sancılar var
    acaba ayaklarımı mı usuttum yoksa çıkmayan candan ümit kesilmez diye bende devam edeyim mi ümitlenmeye. 100 binden 1 tane olmuş mudur benim mucizem???

16. 15 Nisan 2010
  17. ..ERVA..

..ERVA.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Seni hiç tanımıyorum ama hikâyeni heyecanla okudum..
    Senin adına da çok sevindim..
    Hayırlı Olsun..
    Rabbim, aralık ayında umutla beklediğiniz bebişinizi sağ salim hayırlısı ile kucağınıza versin inşaallah..
    Şimdiden , Allah analı babalı büyütsün..

18. 15 Nisan 2010
  19. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin inşallah canım.o sürprizi 2 yıldır düşünüyorum tatlım.o yüzden planlı proğramlı olsun istedim herşey.oda çok beğendi sürprizi
    belirtim sadece adet belirtilerimdi canım.umudumda yoktu açıkcası. :))100 bin yükselmiş olabilir canım.birde şu var allahın mucizelerine akıl sır ermiyor.bekle derim umudunu hiç bir zaman kaybetme.eşime ilaç vermedi dr.ben birkaç ilaç araştırıp aldım.dr a sorudum.hiç bir faydası olmaz dedi.kullanmak isterseniz kullanın demişti.ilacın ismini istersen verebilirim ama.eve gidince adına bakmam lazım hatırlamıyorum çünkü.