20-02-2010 tarihinde keçiboynuzu kurune başlıyalım ne dersiniz

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve umutlu tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : umutlu
  1. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    :CüvCüv:a.s.arkadaşlar ben keçiboynuzu kurune başlıyorum eşinde sper sayısı azlıgı hareket ve hareket yetersizligi gibi sorunları olanlar bana katılsın birlikte kure başlayalım EŞİMİN SPERM SAYISI=11.000.000 SPERM HIZI=%50 bakalım kurlerle ne kadar artacak degerler sizleride beklıyorum buyrunnnnnnnnn

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  2. 17 Şubat 2010
  3. Zeynepce2011

Zeynepce2011 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    umutlu canım bizim bu küre başlayalı 23 şubatta tam 2 ay olucak eşim yanında zinco da içiyor 1 ay sonra test yaptırıcaz umarım faydasını görüyoruzdur....

4. 18 Şubat 2010
  5. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Bende varım. Sizinkine göre oldukça düşük ama.:KK43:. eşimin sperm sayısı 2-3 milyon arasında değişiyor. Hareketliliği hızlı ileri %10 civarında. Bende 12 Ocak itibariyle keçiboynuzu kürüne başlamıştım. Test yaptırdığımızda sonuçlarını sizinle paylaşırım. Umarım hepimiz yaptığım kürler sonucunda başarılı oluruz.

6. 18 Şubat 2010
  7. espoir_fr

espoir_fr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben esime kürü kasimda içirmeye basladim 3,5 aydir içiyor 3 aydan sonra biraz aksatma oldu çünki burda keçi boynuzu bulunmuyor artik simdi esim her aksam yatmadan önce bir kasik pekmezini içiyor
    faydasi olur diye ümit ediyorum

8. 18 Şubat 2010
  9. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar katılımınız için çok teşekkurle lutfen keçiboynuzundan öncesi sperm degerlerinizide yazarmısınız sonrada keçiboynuzundan sonrakı sperm degerlerimizi yazalım .bende kullanmaya başlayalı 1 hafta oluyor sperm testi yaparsam yazacagım

10. 19 Şubat 2010
  11. Zeynepce2011

Zeynepce2011 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bizim sayılarımız 3 sene öncesinden aslında ilk yaptırdık 12 milyon 1 ay sonra 3 milyona düşmüştü hareketlilik ½ 5 morfoloji biyerde 0 biyerde who ya göre 20 çıktı bakalım kürün sonunda ne olucak merakla bekliyorum ...biyerde okudum kürden sonra okadar artmışki dr kürün tarifini almış inşallah bizimde öyle olur...

12. 28 Şubat 2010
  13. umudunukaybetme

umudunukaybetme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaslar
    tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
    tek yurek olalim
    kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
    lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
    BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal ışler Komisyon Başkanlığına
    cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
    fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKıM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
    mersan@hurriyet.com.tr
    aarman@hurriyet.com.tr
    aaydogan@milliyet.com.tr
    agorgun@milliyet.com.tr
    yasemin.altan@posta.com.tr
    mmutlu@gazetevatan.com

14. 28 Şubat 2010
  15. turtem

turtem ALLAH BÜYÜK Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    merhabala benimde eşimin sperm sayısıı 3 milyondan 4 taneye düşmüştüü.. doktor hemen diet verdi haftada 2 -3 gün balık keçiboynuzu felan b,z bunu uyguladık 2 ay sonra sperm sayısı 100 000 olmustu... ama eşim yinede mikrotese oldu.tüp bebek yaptırfık yarın test günüm ama sonuç negatif gibi gözüküyor idrarda öle cıktı zaten yumurtalarda iyi kalitede degilmiş bu sebepten dolayıda tüp bebegi en az 1 sene sonra yaptırabilirim para biriktirmem ozamanı bulur. bu süüre içerisindede eşime bugün yine basladık keçiboynuzu suyuna ve pekmezine inannın faydası var .Allah hepimize yardım eylesin....

16. 2 Mart 2010
  17. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238