20 gün sonra evleniyoruz ama evlenme teklifi yok ! :)))

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve busem91 tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem91
  1. busem91

busem91 Guest

ne yapıyım ben şimdi ?:nazar:

2. 8 Eylül 2010
  3. keeper

keeper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 3 aylık nişanlıyım nisan gibi evlenmeyi düşünüyoruz ama bende henüz dizlerinin üzerine çöküp evlenme teklif eden bir adam görmedim :) görürmüyüm o da meçhul :) bizim ki bu tip bir teklife gerek duymuyor ...
    Bana sorarsanız bu tip anlar güzel bir anı... ama bu şekilde evlilik teklif etmezse de bu beni sevmediği ve evlenmek istemediği anlamına da gelmez o na teklif etmediği için dünyayı dar etmem ... Önemli olan evlendikten sonra nasıl davrandığı ...

4. 8 Eylül 2010
  5. busem91

busem91 Guest

tabi kiii orası öylee.daha evlenme teklifi etmedin evlenmicem deyip gülüp geçiyorumm.Mühim değil aslında teklif etmesi.Sadece sizlerinde düşüncelerinizi merak ettim :)

6. 8 Eylül 2010
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    siz severekmi evleniyorsunuz eğer öyleyse etmesi lazım

8. 8 Eylül 2010
  9. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme güzelim benim arkadsımında evlenme teklifi almadan evlenmiştii dügün günü nikahta damat nikah memurunu durdurup diz cöküp evlenme teklifi etmişti:asigim:
    cok güzeldi ama hepkes evet evet die bagırdı arkadasım aglamıstı soktann sonra evet dedi konfetiler falan patladı sonrada nikah kıyıldı cok hostu belki böle bişi yapıcaktır nişanlında.. ara sıra sakayla söle ben daha evlenme teklifi almadım belki masada hayır diebilirim ona göre fln da ama yumusak bi tavırla hee sonra gercek sanıp kavga cıkartmasın allah korusun:roflol:

10. 9 Eylül 2010
  11. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    biz de cok severek evlendik .. Ben de evlenme teklifi almadim .hic ustunde de durmadim ,

12. 9 Eylül 2010
  13. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    aman canım bunu mu takıon evlenme teklifi almadın ama 20 gün sonra evlenion bide bu yönden bak istersen:KK70:

14. 9 Eylül 2010
  15. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bence çaktırarak ya da çaktırmadan teklif beklediğini söyle nişanlına.. sonra içinde kalıp da pişman olma..