20 haftalık hamişler bebeginize biseler almaya basladınızmı?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve xvelembar tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xvelembar
  1. xvelembar

xvelembar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha baslamadım ilk edapta nelerde basladınız bakım.sengözlerimebaksanab

2. 18 Eylül 2009
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende 16 haftaligim ama simdilik almadim 20 hafta ve sonrasind basliycmm

4. 18 Eylül 2009
  5. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende hazırlık yapayım dedim doktorum daha erken dedi.28 haftadan sonra yapsan yapsan iyi olur dedi.acaba bişeymi var normalde herşey normal gidio ama.

6. 18 Eylül 2009
  7. xvelembar

xvelembar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bişey yoktur sen içini ferah tut.annemde çok erken alma diyo ama o kadar hevesliyimki almak istiyorum oglusuma bişeler..

8. 22 Eylül 2009
  9. komik

komik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canlar bencede biraz sabredin melekleriniz biraz daha büyüsün allah korusun (tahtaya vurun) bişi falan olur üzülürsünüz onları görünce

10. 23 Eylül 2009
  11. hemxsxirem

hemxsxirem gamzeli kelebeğim beniiim Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 25 hafta oldum. ufak ufak birşeyler almaya başladım, çıtçıtlı badiler, battaniye, alt açması, bakım çantası, içinde şampuanı, kremi, yağı, pudrası, sabunu falan var, bi tane hastane çıkışı ( bunu bayramlık diye aldı babası :))) ) birkaç ufak tefek giysi, ıslak pamuklu mendiller, kendim için gögüs pedi gibi şeyler aldım. büyük şeyler için doğum izinime ayrılmayı bekliycem. 1 ayım falan kaldı izin için. tabi bu arada hoşuma giden şeyler olursa alıcam yine.

insan hevesleniyor yaaa. allah sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah. kızlar, iyi düşünelim iyi olsun inşallah... :KK46:

12. 23 Eylül 2009
  13. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ister istemez bişeyler alıyosunuz
    daha doğrusu dayanamıyosunuz
    ve herşey üst üste gelmesin
    ayrıca bu ay bu bitsin diğer ay bu derken
    bişeyler aldık
    bakalım hayırlısıyla sağlıcakla gelsin meleklerimiz

14. 23 Eylül 2009
  15. recell

recell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 22 haftalik hamileyim herseyi son aylara birakmak istemiyorum cunku zor olacagini dusunuyorum gezmek bakmak kocaman karinla:) simdiden buldugum seyleri aliyorum hem maddi olarakta boylece zorlanmiyorum. suana kadar icine giyecegi citcitli badileri aldim, 2 tane hastane cikisi aldim, battaniye 2 tane corap patik, sampuanlari kremler vb, biberonlarini ,emziklerini, arabasinin siparisinide 2 3 gune vericem. odasinida 7 .ayda alirim az seyler kalicak sonrasinda:)

16. 3 Ekim 2009
  17. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    19 haftalık olduk biz fakat henüz hiç bir şey almadım arkadaşımm hediyeler getrmiş geçenlerde battaniye patik, çıtçıtlı badi falan başka hiç bişeyi yok bir de annem tabii yelek hırka tarzı şeyler örmeye başladı hewesle o kadar! zatn ben henüz cinsiyetini öğrenemedim o ndenle bişey almak içimden gelmiyor dr erkek gibi görünüyo dedi ama kesin değilmiş pazartesi kesinleşecek umarım sabırsızlıkla bekliorum, bu arada bebişim ufak ufak hareketlenmeye başladı 2,3 gündür:)))))))))):lepi:

18. 8 Ekim 2009
  19. necla_r

necla_r Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah bebegim kendini bir gösterse almaya başlayacamda birtürlü gösytermiyor 20 haftalık hamileyim bu ay 3 kere baktık yok saklıyor ne zaman gösterirse o zaman alacaz bende başlamak istiyorum hepsi üst üste gelmesin zor olur diye begendiklerim oluyor ama cinsiyet belli olmayınca alamıyorum