20 haftalık ikizlerimin videoları :)

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve buglem80 tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

27 Eylül 2011
    Konu Sahibi : buglem80
  1. buglem80

buglem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..........................

Son düzenleme: 21 Kasım 2011
  2. 27 Eylül 2011
  3. buglem80

buglem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar videoları güncelledim,şimdi hepsi açılıyor...

4. 1 Ekim 2011
  5. sephira

sephira Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    video nerede? sırf ona bakmak için girmiştim:KK43:

6. 1 Ekim 2011
  7. melitta

melitta Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buğlemcim video nerde?başlığı görünce heyecanlandım ama video görünmüyor canım yineler misin?

8. 1 Ekim 2011
  9. melitta

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç biri açılmıyor .videolar görünmüyorlar ki.

10. 1 Ekim 2011
  11. buglem80

buglem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar videoları güncelledim,şimdi acil çıkmam lazım..yarın görüşürüz inşallah.. iyi seyirler..maşallah diyerek bakın bebişlerime :)

12. 1 Ekim 2011
  13. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah tosunlarına,benimde 20 haftalık kızım var ve senin ikizlerini izlerken kıpır kıpır hareketlendi yavrum:nazar::KK46:

14. 2 Ekim 2011
  15. melitta

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buğleeemmmmmmmm maşallaaah maşallah kırk bin kere maşallahh çok duygulandım yaaa bende rabbim nasip ederse bu hafta içi gireceğim renkli ultrasona :):):):) ben diğer başlığına bebişlerimin ultrason resimlerini ekleyecektim ama makinam fire verdi malesef ekleyemedim.. :KK43:

rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder inşallah :):):):)
    o günü dört gözle bekliyorum.günler hemen geçsin istiyorum :):):):)

anlat bakalım dr. kontrolün nasıl geçti?havadisleri anlat.neler dedi ? kaç saat yada kaç dk sürdü?iç organları da belli oluyor mu?dr.bize iç organlarına kadar herşeyi görülüyor.ikizlerde özen gösteriyoruz demişti.iki kere renkli ultrason çekilecek demişti.merak ediyorum.neler yaşadın bebişlerini görünce :):):)):) aç mı gidiyorsun tok mu?hepsini tek tek anlatır mısın? :KK70:

16. 2 Ekim 2011
  17. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :nazar::nazar:Allah uzun ömürler versin evlatlarına maşallah sağlıkla al kucağına inşallah çok güzel birşey olsa gerek darısı başımıza:KK71:

18. 3 Ekim 2011
  19. buglem80

buglem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah seninde bebişine,Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin,sağlıklı bir şekilde inşallah ..onların kıpırtıları,tekmeleri o kadar tatlı ki,anlatmak yetmez,yaşamak lazım,Rabbim bütün isteyenlere versin ..

canım ,renkli ultrason iki tane bebek olduğu için epey uzun sürdü,ben aç karnına gitmiştim,şeker yüklemesi yapılmıştı,şeker yüklendi,bi kaç lokma bişey yedim, ultrason sıram geldi,doktor tek tek inceledi,ölçtü,biçti,bir sürü rapor tuttu,iç organ derken kalbine ,ellerine ayaklarına baktı,başını ölçtü işte aklına gelmeyen her şeyi yaptı..renkli olarakta video verdi,amnios sıvısını bile ölçtü..sende gidip gelince eklede bakalım inşallah canım..
    inan onları sarmaş dolaş görmek ne mutluluk vericiydi,doktor diyorki senin ki tam ikiz :)tıpa tıp benzerler ve anne karnında bu kadar yakın olduğu için doğuncada bunları ayırmak zor diyor.. :) Rabbim ayırmasın ..

evet canım,yaşamayan bilemez,Rabbim olmayan ve isteyen her kuluna nasip eylesin anne omayı,bebek kokusunu :) amin canım,Allah razı olsun iyi dileklerin için..