20 yıl sonra anne oldum sizde umudunuzu kaybetmeyin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zxuxlfxuxarus tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zxuxlfxuxarus
  1. zxuxlfxuxarus

zxuxlfxuxarus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet tam yirmi yıl sonra mucizeme kavuştum arkadaşlar. Allahımisteyen herkesede hayırlısıyla nasipetsin inşallah. önce Allah nasip edecek sonra vakti zamanı gelince kendiliğinden oluyor inanın. umudunuzu kaybetmeyin. ben ilk on yıl tedavi sonrasında çocuk sahibi olamayınca peşini bırakmıştım. on senedirde bunun benim dünyadakisınavım olduğunu düşünüyordum ve Allahım böyle uygun gördüğü için artık üzülmüyordum pozitiftim yani. sonra yaşım geçiyor pişman olmıyım diye bir kez mikro enjeksiyon denedik ve çok şükür yavrum şu an bir yaşında. kliniğe giderken aklımdan geçen tek şey olsada olmasada herşey benim kaderim ve hayattaki sınavım dedim çok rahattım pozitiftim. inanın doktor yumarta rezervine bakalım dediğinde bi sepet çıkacak doktor bey diye şakalaştım .ilaçların sonunda doktorum şaşırdı 27 yumarta 14 tanesi birinci kalite dedi.yaşım dolayısıyla beklemiyordu. ,isteyen tümarkadaşlarıma tavsiyem rahat olun beyniniz rahatsa tedavilerde olumlu sonuç veriyor.Allah nasipettiyse eğer er yada geç oluyor. benimbirkızım var şimdi çokşükür Allahıma hamd olsun. ve çook güzel birduygu anneliği tatmak.Allahım isteyenlere tattırsın inşallah.dahasıda var arkadaşlar herşey bir sınav diyorum ya tam yirmi yıl bekledikten sonra bir an önce kucağımaalacakken sezaryanda bağırsaklarım delindi ve dört ay hastanede yatmakzorunda kaldım öülmden kıl payı kurtuldum.Şimdi bebeğimbiryaşını doldurdu Allahım bizi birbirimize bağışladı.ama herşeye değer .işte bu yüzden sizlerede umut vermek istedim. dualarınız eksiketmeyin oralinizi bozmayın herşeyin bir zamanı var.

2. 17 Ekim 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    anneliği sonuna kadar hak ediyorsunuz
    allah sizi ayırmasın, mutluluğunuzu daim etsin:nazar:

4. 17 Ekim 2010
  5. Doudou

Doudou SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah bağışlasın. Bende tedaviyi bırakmıştım hadi son kez deneyeyim dedim. 5. denemede sonuç aldım. Şimdi ikiz kızlarım var.

6. 17 Ekim 2010
  7. zxuxlfxuxarus

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağolun arkadaşlar Allah evlatlarımızı bize bizde onlara bağışlasın isteyen arkadaşlarında tez zamanında muratlarına ermesi için hep duacıyım

8. 17 Ekim 2010
  9. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sağlık versin size ve kızınıza...
    Kesinlikle rahat olmak lazım ve takıntı yapmamak lazım...
    Bende takıntı yapmıştım her ay..
    sonra umudumu kestiğim aydan sonra çift çizgiyi görmüştüm...

10. 17 Ekim 2010
  11. zxuxlfxuxarus

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin cümlemize inşallah

12. 17 Ekim 2010
  13. sel76

sel76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    188
    bende 6.tüpbebek negatifimi mayıs başında aldım.ve bıraktım çünkü çok rahatsızlanıyorum.yaşım 34 artık yeter herhalde .................

14. 17 Ekim 2010
  15. Doudou

Doudou SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle düşünmen çok yalnış. Amacın için devam etmelisin. Benimde yaşım 34. Hatta ben denemelerimde ölümden bile döndüm. Bence bebiş gerçekten istiyorsan devam etmelisin.

16. 18 Ekim 2010
  17. karamelito

karamelito Teyzesinin Balparmağı Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41

6 deneme 6 yıkım gerçekten çok zor insan duvara toslamış gibi oluyor ama asla peşini bırakma. Eğer maddi olarak götürebiliyorsan sonuna kadar devam et. Zaten yaş gelince bir yerde bitiyor tedavi faslı ömür boyu sürmüyor. Yaşın çok uygun vakit geçirip oyalanırsan bu yaşlarda çok yanarsın ama geri dönemezsin.

Hadi yeniden umutla bak. Her geçen gün bir gün daha yaklaşıyorum bebeklere de

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ekim 2010
  18. 18 Ekim 2010
  19. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ılk tup bebek tedavısıne gıdecek bırı olarak oncelıkle dualarını esırgememenı ıstıyrum :KK43:
    sonrada rabbım mutlulugunu daım etsın saglıklı huzurlu mutlu nıce yıllar yasayın ınşşşşş