2002 de evlenip çocuk sahibi olmayanlar buraya hadi kızlar dertlerimizi paylasalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve runne tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : runne
  1. runne

runne RABBİM SANA ÇOK SÜKÜR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ii aksamlar kızlar 2002 eylülde evlendim 6 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz dört tüp bebek denememiz var ama olmadı hepinizi sayfama bekiyorum

2. 13 Kasım 2010
  3. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba bende 2002 de evlendim bende 5 yıldır her yolu denedim bende yumurta rezerv azlığı eşimdede varikosel var ama ameliyat tavsiye etmedi doktorlar iki aşılama iki tüp bebek negatif sonucum var ilk aşılamadan kimyasal gebelik yaşadım en sonda geçtiğimiz haziranda preseed le kimyasal gebelik yaşadım yaza kadar kafa dinlemeyi düşünüyorum çünkü tüm tedavilerimde başa gelebilecek en kötü şeyleri yaşadım ve yeni tedaviyi bünyem kaldıramaz çünkü çok fazla şey biliyorum dolayısı ile takip edeceğim ve endişe duyacağım bir sürü değer var ve ben bunun için hazır değilim yaşım aralıkta 33 olacak artık bebeğe dair ümidim kalmadı bunu kabulleniyorum sadece adete 2 gün kala ve adet günü üzgün oluyorum onun dışında alıştım bu duruma son kez yazın bir tüp bebek denemesi daha yapıp bu sayfayı kapayacağım

4. 13 Kasım 2010
  5. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba orkadaşlar. Ben 2002'de evlenmedim ama 4 yıldır çocuk için uğraşıyoruz. Sorun spermlerde. 4 olumsuz tüp bebek denemesi var. Maddi, manevi çok yıprandık. Benim artık bu konuda umudum yok. Bu durumu kabulleniyorum. Demek ki Yaradan böyle uygun görmüş. Hakkımızda hayırlısı.

6. 13 Kasım 2010
  7. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2001 eylülde evlendim,4sene istemedim,sonra başladı tedavi maratonu,
    yumurtlama takip tedavileri,1 aşılama 1 tüp sonuç negatif,
    sperm tetkikleri(ayrı yerlerde),rahim filmi,yumurta rezervi,ikimize yapılan genetik tetkikler sorun yok deniliyo yani sebepsiz infertilite.Bu süreçte bilirsiniz psikolojik olarak dibe vuruyosunuz ayrıca maddi olarak zaten çok para harcanıyo.hep neden neden diye kendi içimde fırtınalar koptu,eşimin çok yoğun iş temposu olduğu için çokta ona yansıtmadım ama ne zaman ki panik atak nöbetleri geçirdim anladım ki artık hiç düşünmemek gerekiyo gerçi zor aklımızdan çıkarmak bu konuyu.33 olacağım bu arada yaş olayoda beni çooook geriyo,birde artık 2.yi denemek istiyoruz ama maddi sıkıntılarımız var,her adet olmadan önce belki kendiliğinden olur diyorum ama yok,işte böyle arkadaşlar yalnız değiliz ne yapalım paylaşıp rahatlamak istedim,herkese iyi akşamlar.....

8. 20 Kasım 2010
  9. runne

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    burp *ben 25 yasındayım ama bende umudumu yitirdim yumurtlama az
    her tüp bebekte sorun cıktı ikincide cok umutluydum ama onda olmadı didgerleride zaten
    umudum yoktu simdi artık kendiliğinden olmasını beklıycez inşşşşşşşşş allah yoklardan verir

Son düzenleme: 20 Kasım 2010
  10. 20 Kasım 2010
  11. runne

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mrb daglar *aynı durumdaymışız esim 5. de denemek istiyor ama ben artık istemiyorum
    allahtan umut kesilmez ama bilmiyorum dilerim kendiliginden olur

12. 20 Kasım 2010
  13. runne

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende bende* mrb eger bu sayfa yı tesadüfen rastlamasaydım
    daha da karamsardımama yalnız degilmişiz allah isteyen herkese versin inşşşş
    hep beraber derdimizi paylasıp rahatlıyalım