2006 ocak anneleri varsa buyrun:)

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve fbetuly tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : fbetuly
  1. fbetuly

fbetuly kızlarım için.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar benim kızım 18 0cak 2006 doğumlu ,varsa 2006 ocak anneleri tanışalım kaynaşalım ne dersiniz:ecrin_bebek:hihoyyyt

2. 26 Mayıs 2009
  3. izmirlii

izmirlii Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benimde 7 ocak 2006 doğumlu bir oğlum var.oğlak burcu ikiside.çok yaramaz.

4. 26 Mayıs 2009
  5. fbetuly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba öncelikle.evet oğlak burcu yaramaz vede çok inatçı oluyolar herhalde:)adım betül memnun oldum adınızı öğrenebilirmiyim.oğlunuz kreşe falan gidiyomuhihoyyyt

6. 5 Haziran 2009
  7. izmirlii

izmirlii Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bi ara gönderdim canım tuvaletini yapmamış,yemeğini yememiş öğretmende biraz bekle dedi.bende bu yıl kalsın dedim.önümüzdeki sezon inşallah göndereceğim.gittiğimizde benimde orda kalmamı istiyor.bu seferde öteki çocuklar bende annemi,babamı istiyorum diyor.ne yapacağımı şaşırdım.sen kreşe verdinmi?

8. 5 Haziran 2009
  9. fbetuly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende henüz yollamıyorum aslında düşünmüyorum değil yarım günlüğüne falan ama burası küçük yer iyi bi kreş iyi bi öğretmen araştırıyorum henüz bulamadım,iyi bi kreş olmadıktan sonra evde otururuz daha iyi diye düşünüyorum.

10. 17 Ocak 2012
  11. KristaLBebeK

KristaLBebeK .•*´¯`♥ الله ♥ Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    103
    nerede bu 2006 ocak annelerii çıkın ortaya ayolll :) birbirimize yardımcı olalım fikir alışverişi yapalım dimii amaaaa:))

12. 17 Ocak 2012
  13. fbetuly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    en son ben yazmışım oda nerdeyse 3 sene olmuş:)yarın kuzumun doğum günü,okulda kutlayacağız inşallah.6 sene öncede böyle kar vardı.sizler neler yapıyosunuz okul nası gidiyo seneye artık ilkokullu oluyoruz allah kolaylık versin bizleree

14. 17 Ocak 2012
  15. KristaLBebeK

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    103
    oyyy canımmm allah uzun yaşlar nasip etsin inşallah benimkininde 21 ocak doğum günü bizde perşembe günü okulda kutlayacağız:) biraz erken olcak ama napalım okullar kapanmadan yapalım dedik :) evet seneye ilk okulluolucaz bizi zorluklar beklio valla bakıorumda çok ödev veriolar :)) benimkiyle işim zorr

16. 17 Ocak 2012
  17. fbetuly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah ömürlerini uzun etsin inşallah.evet sizinki sömestre denk gelmiş.bizimde öyle olsaydı bizde erkene alırdık heralde çünkü çok sabırsızlanıyoo:KK52:ödev konusuna gelince pek vermiyolar sağolsunlar.çok severek gidiyo okula inşallah hep böyle devam eder.başka bebişiniz varmı?tekmi?

18. 17 Ocak 2012
  19. KristaLBebeK

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    103
    amin canımm cümlemizinkine inşallahh..
    evet benimkinede çok ödev vermiolar birde bu ikinci seneyi geçen senede tam gün anaokuluna vermiştim aynı şeyleri yaptıkları için sıkılıo biraz bizimki:) ben seneye vericekleri ödevlerden bahsediodum :)) bizimkide 10 gündür anne pastam ne zaman nasıl olcak başımın etini yedi :) perşembe günü gelsede kurtulsam çenesinden :) benim bi tane oğlum var ikinci için çalışmalarda devam edio:)) senin durumlar nasıl başka varmı sende