2007 ağustos anneleri sesiniz çıkmıyor......

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve tatlixsxoxgxlum tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : tatlixsxoxgxlum
  1. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum 10 ağustos doğumlu şimdilerde o kadar hareketli ve yaramaz ki durdurmak imkanszı artık.üstten 4 dişimiz alttanda 2 dişimzi çıktı..emekliyoruz...ee büyüyoruz artık:KK46:
    sizler ve bebekleriniz ne durumda ??

2. 7 Mayıs 2008
  3. ilknur27

ilknur27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba canım benim oğlumda 25 ağustos doğumlu.bizim hiç dişimiz yok ama asırı kaşınıyo.dediğin gibi baya hareketlendi.bu ay hiç kilo almamış 9 kilo.boyu da 72 cm.ileri doğru emekliyemiyo ancak geri ve yanlara gidiyo.şarkı söylediğimizde sağa sola sallanıyo.alkış yapmayı öğrendi.seninkinde ne gibi değişiklikler var.yazarsan sevinirim

4. 7 Mayıs 2008
  5. seda1978

seda1978 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim oğlum da 28 ağustos doğumlu. bizimde hiç dişimiz yok ama kaşıntımız ve salyalarımız var. çok hareketliyiz. 11 kilo ve 74 cm boyunda.oğlum emeklemiyo direk yürümeye başladı. ellerinden tutunca kim tutar oğlumu evi dört dolandırıyo valla. konuşmaya ve sohbet etmeye bayılıyoruz 8 kelime söyleyebiliyoruz.alkış, baybay ve gel gel yapmayı öğrendi. sizlerin bebeklerinde ne gibi değişiklikler var?

6. 8 Mayıs 2008
  7. tatlixsxoxgxlum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar benim oğlumda 9.5 kğ 75 cm geçenlerde doktora götürdük gelişimi gayet iyi dedi.oğlum 10 ağustos doğumlu.bizim epey dişimiz çıktı toplam 6 tane dişimiz var.ilk başlarda geri emekliyordu şimdi ileri emekliyor ve hızlandı diğer odaya gidiyorum bir bakıyorum arkamda:)oğlum çok hareketli hiç durmuyor 2 defa yürüteçten düştü artık kullanmıyorum attım çöpe.onun dışında ek gıdalar veriyorum zaten günlük 1 kase yoğurdumuz çorbamız akşamları muhallebimiz meyve suyumuz mutlaka vardır..şimdilik bunlar aklıma gelenler bşirbirimizle bilgilerimizi paylaşalım ...öptüm sizleri....birde oğlum gel geli öğrendi herkesi çağırıyorr:)

8. 8 Mayıs 2008
  9. ilknur27

ilknur27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben yürütece bindirmiyorum hiç.çevremdeki arkadaşlar çocuğu tembelleştirdiğini ve geç yürümeye başladığını söyledi.o yüzden almamaya karar verdim.oğlum abayı rahatlıkla söylüyo fakat anne yerine adde diyo.bir müzük duyduğu zaman veya biz sarkı söylerken sağa sola sallanıp alkış yapıyo.aklını seveyim onun.bizi anladıkça daha mutlu oluyorum.mama dışında ew yemekleri veriyomusunuz. kızlar bilgilerimizi paylaşalım.

10. 8 Mayıs 2008
  11. tuuba_-_

tuuba_-_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımkı 17 agustos dogdu bebegımın daha 1 dısı tıktıkoltkta sıralıo cok guzel bı duygu

12. 8 Mayıs 2008
  13. tatlixsxoxgxlum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ev yemeği değil ama ona ayrı çorba yaıyorum..kendi yediklerinizden vermiyorum henüz.

14. 8 Mayıs 2008
  15. ilknur27

ilknur27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yaptığım sulu yemeklerin suyuna zacık pilav yada ekmek koyuyorum .yoğurtla beraber güzel yiyor.yumurtanın tamamını vermeye başladınmı ? ben hala sarısını veriyorum.
    herşeyden çok kafama taktığım bu ay hiç kilo almaması.sizinkiler ayda kaç gram alıyo öğrenebilrmiyim.
    inşallah bebeğim diş çıkarmadan dolayızayıflamaz.çünkü bunu bebeği olan annelerden çok duyuyorum.

16. 9 Mayıs 2008
  17. tatlixsxoxgxlum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende hala yumurtanın sarısını veriyorum.diri olan yiyeceklerde öğürüyor o yüzden pilav vermeye korkuyorum henüz.onun dışında bizimde çok fazla kilo artışımız yok ama normal olduğunu söyledi doktor.şimdilerde 9.5 kg.dişlerden dolayı biz şimdilik pek rahatsızlık çekmedik.bugünlerde üşütmeden dolayı kusuyor sürekli onun verdiği bir halsizlik var..

18. 10 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

a.s.arkadaşlar ne güzel bebişleriniz büyümüş bileeee.:nazar: inşallah seneye bizlerde diş çıkarma,emekleme vb. knulardan bahsedebiliriz. özendim vallahi size içim bir tuhaf oldu.allah herkese yaşatsın yaşadığınız güzellikleri...
    :KK46:miniklerinizi öpüyorum sizlerin de anneler gününü kutluyorum