2007 kasım anneleri!

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve cananfs tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : cananfs
  1. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2007 kasım anneleri,neler yapıyorsunuz? bebişleriniz nasıl?hadi biraz yazışalım.

2. 9 Nisan 2008
  3. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aranızda hiç 2007 kasım annesi yok muuuuuu?hadi buradan yazışalım.bebeklerimiz neler yapıyor?dişler var mı?aşılarınız ne durumda?

4. 15 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

vallahi bebişim iyi hamilelik güze l gidiyor allah izin verirse kasımın 12 si gibi doğum yapacağım bir aksilik çıkmazsa tabii.. bu arada bu ikinci anne oluşum olacak yavruma bir kardeş geliyor bunun heyecanı içimde..sanki daha önce hiç doğum yapmamışım gibi heyecanlanıyorum açıkcası..bu hafta sonu hamileliğimin onuncu haftasını dolduracağım herşey yolunda gidiyor allahıma bin şükür mide bulantım yok aşermelerim bitti:)) ama ara sıra eşime naz yapıyorum canım şunu istiyor bunu istiyor diye :))) eee o kadar da olacak artık değil mi?? allah herkezin gönlüne göre versin..sevgiler...

6. 15 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

aaa sen hamişleri sormamışsın bebeklerini kucaklarına alan anneleri sormuşsun canım çok pardon...

8. 15 Nisan 2008
  9. sematurgut

sematurgut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizim Elif 28 Kasim Doğumlu, 3630 Gr Ağirliğinda Doğdu. şu Anda Ki Kilosu 7200 Gr. Boyu 65 Cm. Anne Sütü Uyanikken Almiyor. Pompayla Sağip Veriyorum. Ek Gidalara Yavaş Yavaş Başladim. Elma Ve Havuç Suyu Ile Sütlü Pirinçli Kaşik Mamasi Veriyorum. Yoğurt Denedim Almadi Bende Israr Etmedim.

10. 16 Nisan 2008
  11. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim kızımda 24 kasım da dogdu,anne sütünü ben de çok zorlanarak 3,5 ay verebildim,bazen emzirdim,bazen biberonla verdim,çok savaştık nedense almak istemedi,artık mama yıyor,ek gıdalardan bazen vermeye çalışıyorum ama pek sevmedı,umarım zamanla düzene gırer.bu arada benim kızım uykuyu pek sevmıyortatlicadiarzuhep oyun istiyor.

12. 22 Nisan 2008
  13. sematurgut

sematurgut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim elifinde uykusu pek hafif. gündüzleri uyuyor geceleride saat 3'ten sonra hep uyanık. bir türli uykusunu düzene sokamadım. lütfen bana akıl verin uykusunu nasıl çevirebilirim. düzenli uykusu olan bebişlerin anneleri litfen uyku saatlerini bana yazarmısınız. sabahları kaçta uyandırmam gerekiyor. uyanık olduğu saatleride lütfen yazın

14. 24 Nisan 2008
  15. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da 5 kasımda doğdu,adı elifff,elifim,meleğim,Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu,rabbim yokluğunu göstermesin...
    ben 5 ay hiçbişey vermeden emzirdim,5. aydan sonra ek gıdaya başladım.havuç suyunu sevmiyo ama elma suyuna bayılıyo,hazır mamayı da yemedi,çorbaya başladım ben de,karnıbahar,havuç,patates,kabak,ne bulursam koyuyorum içine bi de kemik suyu atıyorum kemik gelişimi için,Allahtan çorbayı sevdi,yoğurdu da 2 gündür veriyorum,sade yemedi,içine 1 çilek rendeledim,çok az da şeker koyum onu yedi,bi de hazır kavanoz meyveleri var,onları da çok seviyoo

16. 24 Nisan 2008
  17. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da 5 kasımda doğdu,adı elifff,elifim,meleğim,Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu,rabbim yokluğunu göstermesin...
    ben 5 ay hiçbişey vermeden emzirdim,5. aydan sonra ek gıdaya başladım.havuç suyunu sevmiyo ama elma suyuna bayılıyo,hazır mamayı da yemedi,çorbaya başladım ben de,karnıbahar,havuç,patates,kabak,ne bulursam koyuyorum içine bi de kemik suyu atıyorum kemik gelişimi için,Allahtan çorbayı sevdi,yoğurdu da 2 gündür veriyorum,sade yemedi,içine 1 çilek rendeledim,çok az da şeker koyum onu yedi,bi de hazır kavanoz meyveleri var,onları da çok seviyoo

18. 1 Mayıs 2008
  19. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yok mu baska kasım annesi.ben de dun kızıma rotarıks aşısının ikinci dozun yaptırdım.artık bebegım rahatlıkla her iki tarafa dogru dönebiliyor.:KK46: