2007 mayıs anneleri

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve aaaysegulll tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aaaysegulll
  1. aaaysegulll

aaaysegulll öğretmen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar.........benim çocuklarımdan biri mayıs 2007 doğumlu..........çocuklarımızın gelişimi...... tavsiyelerimizi.........beklediğimiz destekleri..........benimle paylaşır mızınız....

ben tuvalet eğitimine başladım ama tepki vermiyor...yerimseniben...istemiyor ...kötükedihüso.......iki yaşında kardeşi var sanırım ondan etkileniyor....kaydirigubbakcemile......sizin kuzularınız ne durumda öğrendiler mi tuvalet alışkanlığını......olumunekankayizsmile.

2. 5 Haziran 2010
  3. aaaysegulll

aaaysegulll öğretmen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sanırım hiç yokmuş 2007 mayıs doğumlu annesi..........herkese kuzuları ile mutlu bir yaşam diliyorum

4. 10 Haziran 2010
  5. ecce_m

ecce_m Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim oğlum 2007 mayıs doğumlu ve 25 aylıkken tuvalet işimizi hallettik,1 ,2 sefer kaza yaşadık ama artık gece bile uyandırıp tuvaletin varmı diye sormuyorum kendisi çişim var diye kalkıyor ama benimde yemek problemim var et tavuk balık tarzı ve fasülye gibi yemekleri hala blendırdan geçirip bulamaç şeklinde yiyor çok üzülüyorum meyveler o şekilde kesinlikle oturu ağzına sürmüyor ve çooookkk yaramaz inatçı sürekli oyna benimle modunda sizde ne durumda bunlar.birde konuşurken araba değil ağaba falan diyor ama herşeyi konuşuyor her konuya hakim yani.