2008 aralık bebeklerinin büyüme döneminde en çok sevdiği ve oynadığı oyuncak

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve kazeem tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kazeem
  1. kazeem

kazeem :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili aralık anneleri
    bebeklerimiz büyürken onların ilgi alanlarıda değişiyor.her ne kadar şu dönemde birşeyleri kurcalamayı oyuncaklarla oynamaya tercih etselerde genel anlamda en çok oynadıkları oyuncakları buradan paylaşırsak biz annelere oyuncak seçerken faydası olur diye düşünüyorum.

2. 5 Ocak 2010
  3. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kule olan iç içe geçen kutular bu aralar favorimiz

4. 5 Ocak 2010
  5. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet onları egede çok seviyor hatta ben yuvarlağını almıştım onları kolay geçiriyor
    kare olanlar daha zor karesinidemi alsam diyordum:)

6. 5 Ocak 2010
  7. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    konu çok güzel kazeemcim...şu sıralar çekmece boşaltmaya meraklı kızımız,giysilerin marka etiketleriyle oynuyo:KK46:ondan önce lamaze marka geyiğimi vardı,ona bayılıyordu,şimdilerde pek oyuncak oynamıyor.nananesi doğumgününde piyanoya benzer tuşlara bastıkça ses çıkaran,(hayvan sesleri,araç sesleri )oyuncak almıştı arada onla oynuyor.telefonlara bayılıyor...

8. 5 Ocak 2010
  9. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu sıralar etrafı kurcalamaya olan ilgisinden dolayı son dönemde en sevdiğimiz oyun sofrabezinin üzerine bir paket irmik boşaltılıyor ege onunla kumculuk oynuyor kamyonun arkasına koyuyor sürüyor geri döküyor,daha inşaata başlayamadık ama yakındır:)

10. 5 Ocak 2010
  11. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Bencede konu çok güzel bizim kız kuleleri falan aştı bu ara doğum gününde gelen arı var arı vız vız söylüyor onunla dans ediyor,şarkı söyleyen bebekleriyle oynuyor.Sağolsun dans etmeye bayılıyor,çekmece karıştırmak,dolap dökmek bizimkinde de var

12. 7 Ocak 2010
  13. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    eylülde şu sıralar kaşıklara merak sardi mama sandalyesinin üstünekoyuyor ordan mama yiyor gibi yapıyor bide kedicigimiz var yürüyor dönüyor ona bayılıyor ilk başlarda korkmuştu ama şimdibaya alişti bide lamazenin köpeği var onu 4 aylıkken almiştik hala elinde..biberonuyla ounamayı çok seviyor..galiba büyüdükce oyuncaklarin dışındaki herşeyle ilgilenmeyi çok seviyorlar

14. 7 Ocak 2010
  15. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewet kendilerine farklılık yapılmasını istemiyorlar :) biz ne ile yiyorsak oda onunla yiyecek mesela.
    Bu arada Egenin uzunca bir süredir sıkılmadan oynadığı oyuncak 'yaramaz toplar'
    hem topların peşinden koşuyor, hemde içine atmaya çalışıyor, çalan müziği ile dans ediyor oturduğu yerden.

16. 7 Ocak 2010
  17. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    oğlum oyuncaklarla ilgileniyor ilgi alanları tencere cezve tahta kaşık bütün gün elinde bunlar oyuncaklarını yüzüne bile bakmıyor

18. 8 Ocak 2010
  19. kazeem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili aralık anneleri
    bizim yeni keşfimiz kavanoz kapaklarını eşleştirme,oyuncaklardan sıkılıp evle ilgili eşyalara ilgi duydukları bir gerçek,bende değişik plastik saklama kabı,şişe,vb plastik kapları farklı boyutlalrda topladım önce kapaklarını gösterdim sonra tek tek verdim kendisine uygun kapağı uygun şişenin üzerine koyması için :):)
    eğleniyorlar,tavsiyee ederim