2008 Ekim Anneleri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve hostess tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : hostess
  1. hostess

hostess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar, benim tarihim 16 ekim olarak verildi, yani bugun ben tam 6+5 haftaligim, burada yasadiklarimizi paylasalim mi? bulantilar ne durumda, progestron hapi ya da ignesi kullanan, calismayan 7 haftalik anneler gununuz nasil geciyor?

2. 24 Şubat 2008
  3. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Canim Bende Ekim 20 Inş.şuan 5+6 Yim.2 Gündür Acayip Midem Bulaniyo Herşeyden Tiksiniyorum Sevdiğim şeylerden Nefret Ediyorum şimdi özellikle Tatli şeyler çok Midemi Bulandiriyo.çok Kötü Bişey Umarim Bian önce Geçer.senin Mide Bulantilarin Nasil Canim Yazarmisin ?

4. 25 Şubat 2008
  5. hostess

hostess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Ibiaru, benim mide bulantilarim, tam 5+5 de basladi, bugun tam 6+6im ve siddetle devam ediyor, butun gun afedersin ozellikle de aksama dogru , ogurmekten midemin ve bogazimin eksimesinden fenalik geldi, annemin iki hamileliginde de hic boyle sorunlari olmamis, tam bende de olmuyor iste derken ve hatta aptal kafam sitem ederken birden basladi.Bir haftadir mutfaga girmedim, sicak bir yemek bogazimdan gecmedi. Ekmek kabugu, bazen salatalik ve muzla besleniyorum. Sagolsun kocam mutfakta kendi yapip yiyor yemegini de ben evin ustkatinda yatakodasinda kokudan uzak yasiyorum. Mide bulantisindan da cok bu tiksinme hali, sabah bazen esim diyor hadi bi dene at agzina bi lokma, kosa kosa banyoya gidiyorum, daha yemeden. Insallah allahim genelde oldugu gibi 12. haftada gecsin, daha fazla dayanamam.
    Okudum internette, sukur allahima ki bebekler ilk uc ayda annenin yediklerinden degil de depolarindan kullanirmis, yoksa bu sucluluk hissi, sanki simariklik yapiyormusum da kilo almamaya calisiyormusum gibi, bebisim ac kalmasin, strese girmesin ben dayanacagim. ha bu arada rezene cayi ve tuzlu biskuvit sabahlari bana iyi geliyor. Aksamustu de haslanmis tuzlanmis patates ve karpuz dilimleri sadece.Ya sene neler iyi geliyor?:KK46:

6. 25 Şubat 2008
  7. emetu

emetu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de otomatik hesaplayıcılardan hesapladığıma göre inşallah 2 Ekim gibi anne olacağım.Şu an 8 hafta 4 günlük hamileyim.İnşallah hamileliğimiz sorunsuz geçer ve hayırlısıyla bebişleimizi sağlıklı bir biçimde kucağımıza alırız..

8. 25 Şubat 2008
  9. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selamlar, benim de hesaplayıcılara göre 18 ekim doğum tarihim. 6+2 günlüğüz. Benim pek bulantım yok, ekşime oluyor ara sıra, baş dönmesi birazcık. Böyle olunca korkuyorum acaba sorun mu var diye, ama sanırım yoğun olarak 8. hafta başlarmış.

10. 25 Şubat 2008
  11. emre99

emre99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar benimde otamatik hesaplayıcılardan hesapladıgıma göre 19 ekim doğum tarihim. Benim de sabahları başlayıp gün içinde devam eden bulantılarım başladı.ayın 28 inde doktora gidicez. 2 hafta önce gittigimizde ulturosonda gebelik kesesi görülmemişti.Ama bazı anne adaylarında bu olabiliyormuş . Persembe günü tekrar doktora gidicez. İnşallah hayırlı haberler alırım.

12. 26 Şubat 2008
  13. hostess

hostess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim gebelik kesesi genelde 5 le 6. haftalar arasinda gorunur, senin haftan kac oldu? eger 5 den oce ise hic telas yapma, kan testin pozitif ve beta hcG in her iki gunde 2 ye katlayarak artiyorsa eminim hersey yolunda, allah hepimize saglikla bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip etsin

14. 26 Şubat 2008
  15. hostess

hostess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba waterlilly, eger bulantilarin baslamadiysa hic tasa etme, belki sen de o sansli %15 lik kadinlarin grubundansin ve hic olmaz, benim bulantim 6. hafta baslar baslamaz geldi, o gunden beri de hamileligimden bir gun yuzu gormedim, annemin anneannemin hic boyle sorunlari olmamis, benim de insallah 12. haftaya girmeden biter de saglikla yemege baslarim.

16. 26 Şubat 2008
  17. benim de beklenen doğum tarihim 3 ekim, ben de ekim annesi olacam , allah hepimize sorunsuz bir hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah

18. 26 Şubat 2008
  19. emre99

emre99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba otamatik hesaplıyacılara göre 6+2 gün olarak biliyorum. Persembe doktora gidicez.ama beta hcg olayını anlayamadım. Bilgi verirsen sevinirim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.