2008 ekim anneleri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Biygxux tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Biygxux
  1. Biygxux

Biygxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar !!!benim oğluşumun gözaltlarında 1 haftadır bi şişlik ve hafif ten kızarıklık var acaba sizlerden de başına gelen varmıdır? Bebeğimi k.validem bakıyo çalıştığım için oda çok uyuduğu zaman olduğunu söylüyor ama acaba dr.a götürsem mi ??

2. 12 Ağustos 2009
  3. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    gecmis olsun canim ya uykuyla ne alakasi olacak bence bir dr gotur sen cocugunu.

4. 12 Ağustos 2009
  5. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızımın uykusu geldiğinde kızarır gözaltları ama şişlik olmadı hiç. Geçmiş olsun. Bir-iki gün daha süürerse dr a götürün bence

6. 12 Ağustos 2009
  7. Biygxux

Biygxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşşekürler .... Heralde benim gibi başına gelen pek kişi yok. kaç gündür cvp bekliyordum ama kimseden ses çıkmadı yazıları takip ediyorum bende devamlı ama iş yüzünden pek giremiyorum gündüzleri ....Evet dr.a götürmek şart oldu heralde ...

8. 25 Ağustos 2009
  9. elif_2003

elif_2003 ah İzmir ah... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım geçmiş olsun yazıyı daha şimdi okudum valla! Benim de oğlumun gözaltları hep şişerdi kızarırdı hala dahada öyledir şimdi altı yaşında! Daha çok uykusu geldiğinde uyandığında yada fazla ateri yada tv izlediğinde oluyor! Küçükken Sağlık ocağına göstermiştim önemli bişi deil uyku düzenine dikkat et demişti dr. Gözlerimiz şahin gözü gibi maşaallah bi sorunumuzda yok canım. Ama sen yinede bi dr. göster nolur nolmaz!
    Öpüyorum!